18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 48 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Manipulacja szarą masą
sensi • 2010-10-02, 13:08
Ciekawy filmik przedstawiający to, o czym wszyscy wiedzą, ale nikt nie wie, jak temu przeciwdziałać.

Zgłoś
Avatar
P................n 2010-10-03, 15:42 4
Tak ten materiał filmowy przedstawia właśnie to jak łatwo się stać marionetką systemu, nawet jeśli jest się tego nie świadomy czy świadomy trudno jest się wzbić wyżej poza ten System!
Zajrzyjcie głęboko w biblię i zobaczcie kto tak naprawdę dał nam wolność!
Zgłoś
Avatar
sensi 2010-10-14, 13:21 37
@up ogarnij się
Zgłoś
Avatar
.................. 2010-10-21, 10:52 5
Cytat:

@up ogarnij się


Ale... ale on lubi azjatyckie bajki.
Zgłoś
Avatar
Twój Stary 2010-10-21, 11:16 7
Sensymiliana i Linekk bronicie systemu bo juz tak was opetal ze bez klamstwa nie potraficie zyc a ludzi trzezwo myslacych macie za wariatow
Zgłoś
Avatar
Adi0303 2010-10-21, 11:21 4
Do wszystkich "trzeźwo myślących": jak filmik w obcym języku z animacjami przekonuje o tym,że manipulacja jest wszędzie to jest to prawda,ale jak kobieta w autobusie własnymi słowami wysuwa teorię,że sygnalizacja świetlna jest ustawiona"w konkretnym celu" to trzeba ją zgnoić???
Zgłoś
Avatar
R................g 2010-10-21, 11:23 4
Adi0303 napisał/a:

Do wszystkich "trzeźwo myślących": jak filmik w obcym języku z animacjami przekonuje o tym,że manipulacja jest wszędzie to jest to prawda,ale jak kobieta w autobusie własnymi słowami wysuwa teorię,że sygnalizacja świetlna jest ustawiona"w konkretnym celu" to trzeba ją zgnoić???


Bo filmik mówiacy o manipulacji mediów, sam w sobie też jest manipulacją...
Zgłoś
Avatar
Adi0303 2010-10-21, 11:33 3
up@
brawo!
Zgłoś
Avatar
Dalione 2010-10-21, 11:57 2
Aa pierdolicie , wystarczy że wyłączycie TV , podetrzecie się gazetą i zwalicie przy piosenkach z radia , komputer wyjebiecie przez okno na dobrej imprezie i ogłuchniecie przez kosiarkę z rana gdy będziecie mieć kaca. Potem wyjdziecie z domu i jebnie w was samochód bo kobieta z kuchni nie wyszła, tylko wolała zapierdalać setką pod prąd.
Zgłoś
Avatar
Pestka88 2010-10-21, 12:29 1
W 02:32 Kłamią !! Kineskop zapada się do środka.
Zgłoś
Avatar
AnnMarie 2010-10-21, 12:32 1
patrzcie, niby niemiec a dobrze gada !
Zgłoś
Avatar
czarnyrlz 2010-10-21, 14:37
Nie mogę obejrzeć do końca, tak mnie wkurwiają szwaby
Zgłoś
Avatar
NiggaFromNR 2010-10-21, 15:07
manipulacja... gosciu gada po niemiecku... czyzby on mial dziadka w wermachcie?


(Goebbels - minister propagandy III Rzeszy)
Zgłoś
Avatar
777 2010-10-21, 15:37 11
PsychoAnimeFan napisał/a:

Bla Bla Bla


Popatrz na świat: kto zniewolił człowieka? ON SAM! Już w starożytnej Grecji ludzie sprzedawali się do niewoli, aby zachować życie, by tylko nie pogodzić się z prawdą, że przegrali. Gdyby podzielić zasoby światowe po równo i umiejętnie zarządzać paliwami kopalnymi nie było by globalnego ocieplenia, czy innych takich bzdur... Gdyby nie stałe wojny, to ludzkość z tej planety podróżowała by na wakacje chuj wie gdzie... Myślicie, że taka technologia nie istnieje? Bzdura! Przecież mamy silniki jonowe i plazmowe, tylko, że są one za drogie w eksploatacji, a przypomnijcie mi kto wynalazł pieniądze? Czy czasem nie człowiek? Nawet taka rzecz jak "czas", który jest pojęciem umownym wprowadzonym przez człowieka nie jest zazwyczaj nawet przez niego respektowany (spóźnienia, "zapomniałem", "sory stary"). Gdyby przestrzegać wszystkich norm moralnych, konwencji i umów międzynarodowych to 3 rzesza nie zaatakowała by Polski podczas 2 wojny światowej... sam świat był by lepszym miejscem. Podsumowując elementem niszczącym systemy człowieka jest on sam...

tak, tak wiem, pierdolenie...
Zgłoś
Avatar
Dlaxo 2010-10-21, 15:56 3
777: mógłbyś nam to namalować?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie