18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 11:38
🔥 Menel Fight - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Szary_Jeleń 2024-06-05, 19:14
Zgłoś
Avatar
Maculata 2024-06-05, 19:29
Wombat212 napisał/a:

Co tu masz interesującego? Szwaby kiedyś mordowali wszystko o nie aryjsko niemieckie, a od teraz od dekad pozwalają sobie wejść na głowę z przyklaskiem popierdolone władzy. Adolf się juz jak turbina w gronie na księżycu przewraca xd



Nie wszystko. Nie mordowali wyższych żydów, bo działali na ich zlecenie.
Zgłoś
Avatar
Trolik1 2024-06-05, 19:39
Will70 napisał/a:

Ale co? Że uczcili jego pamięć araby? Nie szukajmy we wszystkim jakichś pojebanych podtekstów. Miejmy jedynie nadzieję, że nie będą się już z nimi policjanty pierdolić na drugi raz, bo zawsze w głowach będą mieli, że ich taki kozojebca może zajebać. I będą mieli wymówkę, gdy go będą musieli odjebać.



Oby.

[ Dodano: 2024-06-05, 19:42 ]
Will70 napisał/a:

A ty kurwa nie kumasz, że powinien obezwładnić gościa z nożem, a nie pozostałych? Dla swojego i ich bezpieczeństwa. Więc ściśnij pizdę .
I obejrzałem jeszcze raz, w zwolnionym tempie. Dwóch gości próbuje obezwładnić kozojebcę z nożem, a pies rzuca się na jednego z nich, i wtedy kozojebca żeni mu kosę, pajacu.



Reasumując - każdego fanatycznego kozojebcę odjebać profilaktycznie. Bo patrząc na możliwości interpretacji tej pojebanej sekty nawet sąsiad -przyjaciel może cię za chwilę zaciukać, bo mu jego bożek każe. Ot i wszystko.
Zgłoś
Avatar
shoe5maker 2024-06-05, 20:39
Spodziewałem się jakiegoś Sieg heil, a tu taka porażka jak z odpalaniem świec hujnukowych w sejmie.
Zgłoś
Avatar
kyu 2024-06-05, 22:19
mieszkam w dojczlandzie od kilku lat ale po tym co tu się odpierdala coraz częściej mam ochotę wrócić do Polski. W wiadomościach polskich pokazują tylko kilka wybranych incydentów tego typu, ale jak ja sledze niemieckie media to jest tego na prawdę dużo. Ha tfu !
Zgłoś
Avatar
Arachnid 2024-06-05, 22:31
KaeReS napisał/a:

A chuj w dupe temu policjantowi, skoro rzucił sie na ofiare a nie na napastnika. Ten filmik pokazuje, że niemców już nie ma.



Też tak na poczatku myslalem, ale wcale tak nie było. Policjank rzycil sie na kolesia który atakowal kolesia który obezwładniał kozojebce. Ciezko to wyłapac w zamieszaniu. Trzeba obejrzeć filmik kilka razy.
Zgłoś
Avatar
WybrednyChuj 2024-06-05, 23:15
Ogniem, stalą i ołowiem kurwa bym to chujostwo rozgonił.
Zgłoś
Avatar
elkoguto 2024-06-08, 6:24
Jest taki PLAN....

Zgłoś
Avatar
killua 2024-06-09, 10:48
Will70 napisał/a:

A ty kurwa nie kumasz, że powinien obezwładnić gościa z nożem, a nie pozostałych? Dla swojego i ich bezpieczeństwa. Więc ściśnij pizdę .
I obejrzałem jeszcze raz, w zwolnionym tempie. Dwóch gości próbuje obezwładnić kozojebcę z nożem, a pies rzuca się na jednego z nich, i wtedy kozojebca żeni mu kosę, pajacu.



Coś ci się na oczy rzuciło jak wg ciebie tn w niebieskim próbował obezwładnić gościa z nożem. Sądząc po kulturze twojej wypowiedzi jesteś burakiem ze wsi z wykształceniem podstawowym wiec nie dziwie sie ze nie potrafisz łączyć faktów i podejmować rozsądnych decyzji, dlatego rzuciłbyś się sam na kotłujących się gości zamiast ich najpierw odseparować. ehhh i pomyśleć że twój głos w wyborach ma taką samą wagę jak mój.
Zgłoś
Avatar
Will70 2024-06-11, 4:42
killua napisał/a:

Coś ci się na oczy rzuciło jak wg ciebie tn w niebieskim próbował obezwładnić gościa z nożem. Sądząc po kulturze twojej wypowiedzi jesteś burakiem ze wsi z wykształceniem podstawowym wiec nie dziwie sie ze nie potrafisz łączyć faktów i podejmować rozsądnych decyzji, dlatego rzuciłbyś się sam na kotłujących się gości zamiast ich najpierw odseparować. ehhh i pomyśleć że twój głos w wyborach ma taką samą wagę jak mój.



Te, ćwoku, chciałbyś osiągnąć w życiu tyle co ja. Teraz zatrudniam ćwoków twojego pokroju. RĘCE OPADYWUJOM. 😁😆 A teraz idź dalej zmywaj naczynia w tej kebabowni u turasa, pizdo. Niestety, twój głos ma znaczenie takie jak mój, i to jest powód tego skurwienia kraju, pajacu.
P.S. Nie mogłem wcześniej odpisać gdyż bylem w Norwegii pozwiedzać trochę, dzisiaj wróciłem, patrzę- a tu nasrane w komentarzu przez jakiegoś stulejarza. Co za świat. 🤬 Popatrz chwilę, może kiedyś ktoś cię zabierze w świat.
Zgłoś
Avatar
killua 2024-06-17, 11:42
Will70 napisał/a:

Te, ćwoku, chciałbyś osiągnąć w życiu tyle co ja. Teraz zatrudniam ćwoków twojego pokroju. RĘCE OPADYWUJOM. 😁😆 A teraz idź dalej zmywaj naczynia w tej kebabowni u turasa, pizdo. Niestety, twój głos ma znaczenie takie jak mój, i to jest powód tego skurwienia kraju, pajacu.
P.S. Nie mogłem wcześniej odpisać gdyż bylem w Norwegii pozwiedzać trochę, dzisiaj wróciłem, patrzę- a tu nasrane w komentarzu przez jakiegoś stulejarza. Co za świat. 🤬 Popatrz chwilę, może kiedyś ktoś cię zabierze w świat.



Eeee... ale ja nie twierdze że wsiowym burakom się czasem w życiiu nie powodzi. sam znam właśnie 2 takich słabo wykształconych jak ty którzy gdzieś tam w czasach transformacji zrobili jakiś geshefcik, znajomych podpierdlili na zomo i potem mieli ochronę. wciąż jednak to są wsiowe buraki, które pomimo kasy są pogardzani przez wszystkich bo prezentują postawę dokładnie jak ty: jebahnego patusa co kulturę jedyną jaką zaznał to kulturę bakterii w jogurcie.

PS: Uuuuu. Fiordy jadły ci z ręki pewnie
Zgłoś
Avatar
Will70 2024-06-17, 18:48
killua napisał/a:

Eeee... ale ja nie twierdze że wsiowym burakom się czasem w życiiu nie powodzi. sam znam właśnie 2 takich słabo wykształconych jak ty którzy gdzieś tam w czasach transformacji zrobili jakiś geshefcik, znajomych podpierdlili na zomo i potem mieli ochronę. wciąż jednak to są wsiowe buraki, które pomimo kasy są pogardzani przez wszystkich bo prezentują postawę dokładnie jak ty: jebahnego patusa co kulturę jedyną jaką zaznał to kulturę bakterii w jogurcie.
PS: Uuuuu. Fiordy jadły ci z ręki pewnie



Z dupy mi jadły, wioskowy zazdrosny płytki jak szczochy pająka prostaku z przerośnietym pierwiastkiem zaistnienia w sieci, bo na innym polu jesteś pomiatanym fajfusem, i obciągasz fiuta w bramie za tanie wino. Idź być debilem u siebie na wsi, prostaku.
Zgłoś
Avatar
killua 2024-06-20, 17:11
Will70 napisał/a:

Z dupy mi jadły, wioskowy zazdrosny płytki jak szczochy pająka prostaku z przerośnietym pierwiastkiem zaistnienia w sieci, bo na innym polu jesteś pomiatanym fajfusem, i obciągasz fiuta w bramie za tanie wino. Idź być debilem u siebie na wsi, prostaku.



Ażeś się rozmarzył z tym robieniem loda. Czy twoi znaomi wiedzą już, że jesteś krypto gejem?

PS: masz strasznie słaby pocisk, zero jakiejś inwencji, tylko inwektywy. Każde twoje zdanie utwierdza w przekonaniu iż jesteś wsiowym dorobkiewiczem. Teraz też wiemy dodatkowo, że ukrytym cieplakiem.
Zgłoś
Avatar
Will70 2024-06-20, 23:18
killua napisał/a:

Ażeś się rozmarzył z tym robieniem loda. Czy twoi znaomi wiedzą już, że jesteś krypto gejem?
PS: masz strasznie słaby pocisk, zero jakiejś inwencji, tylko inwektywy. Każde twoje zdanie utwierdza w przekonaniu iż jesteś wsiowym dorobkiewiczem. Teraz też wiemy dodatkowo, że ukrytym cieplakiem.



Ja pierdole, pajacu, co kilka dni włączają ci internety w tym szpitalu? Czy matka ci włącza w nagrodę jak ojcu obciagniesz za nią? Bo innej możliwości nie widzę.
Wiesz, kiedyś takie kurwy jak ty siedziały w domu, bo na ulicy dostawały w ryj i płakały w kącie. A teraz dostałeś internet i tutaj jesteś fifa rafa. A wszyscy wiemy, że jesteś największą pizdą jaką ziemia nosi. Nie chce mi się z tobą gadać więcej pajacu.
Zgłoś