18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
BongMan 2012-01-29, 10:24
I jeszcze powinien być Kim Jong Bron.
Zgłoś
Avatar
Miles87 2012-01-29, 10:33 5
Najlepsze jest to że Ci co najgłośniej szczekają głosowali na PO. Kurwa wielcy rewolucjoniści się znaleźli.
Zgłoś
Avatar
Miles87 2012-01-29, 11:13 2
Nie szczekaj smarkaczu bo ty pewnie najmniej rozumiesz o co chodzi. Chuja oszukali po prostu tępaki się nie znają na polityce i mają pretensje do swojej głupoty. Ja niestety nie głosowałem na PO ale w najbliższych wyborach zrobię to na 100%.
Zgłoś
Avatar
meszamorum 2012-01-29, 14:25
Kim-Don-Tusk
Zgłoś
Avatar
matfa 2012-01-29, 14:25
Wiecznie MAO TSE TUSK
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2012-01-29, 15:00
a kto to w ogóle jest ?

Dlaczego, kurwa, czasami moje komentarze nie są wyświetlane na głównej tylko dopiero po kliknięciu na temat jest wyświetlany, wkurwiające to jest.
Zgłoś
Avatar
jonek00 2012-01-29, 15:20
i tak za 3 lata znowu postraszy kaczyńskim, i znowu wygra wybory, i znowu będą próbować obalać rząd jedynie klikając "lubię to" pod stroną "obalić rząd" na fejsbuku, i znowu się będą dziwić jakim cudem zdobył 40% skoro kogo by nie spytać to na niego nie głosował.
Zgłoś
Avatar
m................i 2012-01-29, 15:32

Do mamy podobny
Zgłoś
Avatar
Adiro 2012-01-29, 16:37 1
Ja pamiętam jak za czasów PiSu gospodarka rosła, masa rzeczy się budowała lub restaurowała, zarobki się powiększały i ogólnie było lepiej. Chuj tam, że Kaczyński wymyśla tam jakieś teorie spiskowe, teletubisie itp. Jego partia potrafiła jako tako rządzić.
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-01-29, 16:51 1
Gdzie się podziali ci wszyscy którzy do niedawna skoczyliby za chyżym chujem w ogień i pluli na Kaczyńskiego? Teraz nagle wielcy przeciwnicy PO? Dlaczego Polacy zawsze muszą dostać po dupie żeby się czegoś nauczyć...?
Zgłoś
Avatar
Pastuch z Pakistanu 2012-01-29, 16:52 1
Ciekawe czasy nastały.
Kiedyś na sadisticu za każdą próbę podważania majestatu jego wysokości Tuska, autora wrzuty zjadało w komentarzach stado bezmózgich lemingów. Później nastąpiła ewolucja, zaczęły się pojawiać pociski na rząd, ale obowiązkowa była adnotacja w stylu "jebać PiS" lub "ale i tak na Jarka nie zagłosuję". Tutaj mamy kolejną szyderę z jego donaldowości i nawet brak ochronnego wyparcia się PiSu. Czyżby niebawem doczekamy się postów, z nie daj boże, jebać PO?
Zgłoś
Avatar
meszamorum 2012-01-29, 17:04 2
@up - jebać PO
Zgłoś
Avatar
BlueChampion 2012-01-29, 18:51
@up up up i cala reszta, powiem wiecej, jebac caly polski rzad bo robia nas w chuja na kazdym kroku, doja z nas kase, by sobie dac podwyzki. kurwa mac banda zlodzieji-krwiopijcow, pozostaje czekac az wyjdziemy na ulice

poczekajmy troche i ich wszystkich wyjebiemy z kraju, policja przejdzie na nasza strone, bo sami nie beda mogli zyc za takie pieniadze, lepiej juz przygotowac jakas NOWA konstytucje
Zgłoś