18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Poniżej mała, niewyraźna mapa protestów w 2013 roku.

Tam gdzie jest najciemniej, jest najmniej protestów.



Można założyć, że tam gdzie nie ma protestów - panuje ład i dobrobyt albo...że ludzie są pozbawieni ostatnich sił i nie wierzą że można cokolwiek zmienić.
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2013-08-29, 8:35
albo wiedzą, że protesty chuja dają...
Zgłoś
Avatar
kubo_jakubo 2013-08-29, 8:57 26
Zgłoś
Avatar
pepekolo 2013-08-29, 9:06
Sporo tego, tylko patrzeć jak to wszystko w końcu pierdolnie i sie bedziemy mordować nawzajem!
Zgłoś
Avatar
firer 2013-08-29, 9:10
Jak bym był tuskiem czy innym bulem-komorowskim to bym obniżył akcyzę na gorzałę o połowę i nikt by na protesty nie dojechał.
Zgłoś
Avatar
Lord_Rzeźnik 2013-08-29, 9:11
Fuck yeah! Bijemy Nigerię ! I co teraz czarnuchy !?
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2013-08-29, 9:54 4
Oj internetowi mędrcy. Wyciągać wnioski na bazie jednego współczynnika to kiepski pomysł.

Niska skala protestów oznaczać może:

a) Jest tak dobrze, że nie ma powodów do protestów
b) Społeczeństwo jest bierne i nie potrafi się organizować

W Polsce tylko garstka rozumie, że jak nie naprawimy tego burdelu to nikt tego za nas nie zrobi.

Aha - protestowanie w Internecie się nie liczy. Choćby chuje na władzy wieszała ponad połowa
obywateli - to ryżemu lata to koło pędzla.

Dlaczego? Bo pierdolenie w Internecie można łatwo zignorować. Klik.
A przed wyborami coś wam obieca, albo postraszy kartoflem i polecicie jak kundle z wywieszonym językiem zagłosować na partię miłości.

Nikomu się nie podoba co się dzieje, ale każdy tylko kurwa czeka, aż przyjdzie wódz i poprowadzi do boju. Tylko jak się pojawi jakiś gość co chce poprowadzić - to zaraz się okazuje, że niski, że chudy, że rudy, że katol, że ateista i zamiast z wrogiem bijemy się między sobą.

Powodzenia - czekajcie dalej na Godota.
Zgłoś
Avatar
Goger 2013-08-29, 10:04
Polacy śpią
Zgłoś
Avatar
ketoprom 2013-08-29, 10:05 3
@ up Ja kto, wódz już jest, nawet co tydzień filmiki z jego udzialem sie tu pojawiają tylko w hameryce siedzi bo mu tam dobrze ;p

A tak w ogóle to w Polsce panuje taka szykana własnego narodu i taki obciach z bycia patriotą ze zal dupe ściska. na 2 maja jak flage wywiesiłem to sie wszyscy szyderczo przygladali z głupi mordami jakbym był jakiś wariat czy kosmita czy huj wie co. Wiekszosc ludzi to są jednak tepe puste pały które nie dbaja o nic wiecej niz tylko sie nazrec i nachlac tfu!
Zgłoś
Avatar
Towdi 2013-08-29, 10:29
Jebię od rana do wieczora, nie mam siły protestować.

Ryżemu i Vincentowi dokładni o to chodziło.
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-08-29, 10:52 1
Jesteście zbyt tępym narodem. Jak przekonywuje się was, abyscie głosowali na Korwina to wysmiewacie, a za 5minut płaczecie jak to zle. Takze niech tusk dojebie wam takie podatki, zebyscie za miske ryzu zapierdalali jebane niewolnicze debile. Sram na ten prymitywny naród, nie potrafiący nawet oddać głosu na poqządną partię, bo jest tak tepym, niemyslacym narodem.
Zgłoś
Avatar
morganeek 2013-08-29, 10:56 1
Albo są tacy ogłupieni i leniwi, że ciężko podjąć im jakąkolwiek inicjatywę... Gdyby to była mapka sprzed 20-30 lat to Polska świeciłaby się jak lampeczka
Zgłoś
Avatar
Varyz 2013-08-29, 10:59
Ja już dawno powstrzymałem się od protestów w Internecie. Myślę, że lepiej jest robić coś dobrego dla kraju, budzić świadomość Polaków, inwestować w siebie, poznawać historię lub pomóc poznać ją innym, dzielić się wiedzą, polecać dobre książki / filmy. TV nie oglądam, bo się wkurwiam patrząc na TVNy i inne, tak samo jak wkurwia mnie, że jak widzę ludzi czytających gazety w tramwajach / autobusach to z reguły Fakt albo inny brukowiec. Ot, wrzucę bo fajne i patriotyczne



EDIT: A kij, dam jeszcze to:

"Dalej na wieżę! Dalej, dalej precz z kanclerzem precz!
W potrzebie wzywa nas ku chwale Pospolita Rzecz!"


Zgłoś
Avatar
mordarca123 2013-08-29, 10:59
W takim razie jak tak malo protestów To zapraszam Na 1.
Ciekawy pomysł swoją drogą może coś z tego będzie.
facebook.com/events/240736549408728/?ref=notif&notif_t=plan_user_invited
Zgłoś
Avatar
Sativis 2013-08-29, 12:38
Myślałem, że to mapa ciapaków
Zgłoś
Avatar
pylaochos 2013-08-29, 14:21
Hrodgar napisał/a:

Chciał bym przypomnieć, że nasi pradziadowie krytykowali władze przy stole i wódce/miodzie pitnym. Ale jak doszło do czego to robili rabację. Z nami jest podobnie, psioczymy, klniemy, wkurwiamy się w gronie rodziny i znajomych, ale gdy pojawi się ta kropelka, która "przegnie pałę goryczy" to głowy władzy będą zdobiły sejmowy płot.


Godosz Pan bzdury. Przelano już ocean, bywały już protesty - w koncu nasz rząd wyprawia już takie rzeczy, że ludzkie wyobrażenie przechodzi - a na nich zjawiały się tylko grupki. Większa ilość patrzyła z politowaniem albo była przeciwna (a.k.a. lewaki). Dlaczego? Media srające do bani. Krótkowzroczność.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie