18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
🔥 Zamach na Netanjahu - teraz popularne
🔥 No to zabłysnął ... - teraz popularne
🔥 Naśladowca brauna dauna ... - teraz popularne
Avatar
Dżepetto 2022-10-09, 23:22
Pinkman skończ wrzucać to dziadostwo już.
Zgłoś
Avatar
Maniecky 2022-10-10, 1:29 7
Ach ci biali rasisci...ratuja dupe jednego BLMa przed drugim z narazeniem sie na gniew zwierzecia z klama.

Naturalna reakcja ludzka na czyjes nieszczescie... ten rzekomo rasistowski koncept All Live Matter, za ktory mozesz dostac wpierdol od czarnych i ich lewackich nianiek.

Najlepsze jest to ze te wszystkie negroidy agitujace Black Lives Matter to by wyciagaly telefony i nagrywaly w pionie krzyczac Dayuuum i World Star... ironia czasow obecnych.
Zgłoś
Avatar
Toperson1 2022-10-10, 8:40 3
Gościu w koszulce jasnej to zimnego browara za darmo powinien dostawać do końca życia.
Zgłoś
Avatar
zielu75 2022-10-10, 9:30 1
Szacun dla gościa ! Mam nadzieję ,że nie będzie miał za to przypalu.
Zgłoś
Avatar
kaelem 2022-10-10, 11:12
Całe szczęście, że szybko udzielili pierwszej pomocy ofierze.
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2022-10-10, 11:33 4
Maniecky napisał/a:

Ach ci biali rasisci...ratuja dupe jednego BLMa przed drugim z narazeniem sie na gniew zwierzecia z klama.
Naturalna reakcja ludzka na czyjes nieszczescie... ten rzekomo rasistowski koncept All Live Matter, za ktory mozesz dostac wpierdol od czarnych i ich lewackich nianiek.
Najlepsze jest to ze te wszystkie negroidy agitujace Black Lives Matter to by wyciagaly telefony i nagrywaly w pionie krzyczac Dayuuum i World Star... ironia czasow obecnych.



Ostatnio na domówkę przyszedłem z koszulką z napisem White Lives Matter. Od jednej feministki usłyszałem, że to rasistowskie, bo zakłada że inne livesy don`t matter. Spytałem, czy BLM też takie jest i czy zakłada że moje życie nic nie znaczy. "To co innego". Pytanie - ile miast białasy muszą rozpierdolić, żeby ich życie przestało być jakimś ~izmem dla lewicowych spierdolin?
Zgłoś
Avatar
panar3 2022-10-10, 12:26 3
A ta tłusta pizda czego się tam tak miota z telefonem? Może to ona zleciła?
Zgłoś