18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
woofer51 2014-02-18, 21:13
haha to się kurwa uśmiałem
Zgłoś
Avatar
FieraSS 2014-02-18, 21:16
Tak swoją drogą, to pan Balt nawet nie umie zbudować poprawnego gramatycznie zdania, a chce walczyć z Internetami xD
Zgłoś
Avatar
Lares86 2014-02-18, 21:39
Wie ktoś, gdzie ten pan mieszka?
Zgłoś
Avatar
kovacić 2014-02-18, 21:50
olaboga
kogośtam obrażajo
Zgłoś
Avatar
Raira 2014-02-18, 21:55 1
Ought, łatwo oceniać jak się gówno wie.

Otóż moi kochani: tu akurat racja jest po stronie Balta.
Chodzi tu o ten artykuł: 7dni.com.pl/Aktualnosci/?id=1697&addComment=no
Kto czytał artykuł ten wie, kto nie czytał, to pokrótce opiszę: chodzi tu o to, że oskarżają tę laskę o to, że zabrała milion (co kurwa?) z kasy miejskiej, bo ma znajomości i może.
Są oskarżenia, że tu pisane są projekty, urząd miasta (czy ktoś tam inny) daje kasę, a ta młoda zamiast na te "projekty" to rozpierdala po kontach.
I tu jest problem. Artykuł jest ustawiony i w większości składa się z chamskich kłamstw.
Te "projekty" powstały w wyniku inicjatywy społecznej, tudzież cała ta organizacja nie widziała na oczy tych pieniędzy: oni dają projekt, a to urząd miasta sam zatrudnia ludzi i sam wszystko robi.
Chodzi tu tylko o podanie pomysłu. Żadnej kasy w zamian.
Tak więc zostali nazwani złodziejami niesłusznie.

Tak więc: skurwysyny z gazety dały chamski artykuł licząc na kasę. Dobrze, że ich goni.
A to, że ta młódka jest siostrą jego żony/chuj wie kogo to nie ma to żadnego znaczenia. I tak z tego nic nie ma. Więc po chuja to wywlekać?
Najpierw dowiedzcie się o co im chodzi, a nie udostępniacie wszystko na pałę.
Zgłoś
Avatar
asco 2014-02-18, 21:58 4
Raira napisał/a:

Ought, łatwo oceniać jak się gówno wie.

Otóż moi kochani: tu akurat racja jest po stronie Balta.
Kto czytał artykuł ten wie, kto nie czytał, to pokrótce opiszę: chodzi tu o to, że oskarżają tę laskę o to, że zabrała milion (co kurwa?) z kasy miejskiej, bo ma znajomości i może.
Są oskarżenia, że tu pisane są projekty, urząd miasta (czy ktoś tam inny) daje kasę, a ta młoda zamiast na te "projekty" to rozpierdala po kontach.
I tu jest problem. Artykuł jest ustawiony i w większości składa się z chamskich kłamstw.
Te "projekty" powstały w wyniku inicjatywy społecznej, tudzież cała ta organizacja nie widziała na oczy tych pieniędzy: oni dają projekt, a to urząd miasta sam zatrudnia ludzi i sam wszystko robi.
Chodzi tu tylko o podanie pomysłu. Żadnej kasy w zamian.
Tak więc zostali nazwani złodziejami niesłusznie.

Tak więc: skurwysyny z gazety dały chamski artykuł licząc na kasę. Dobrze, że ich goni.
A to, że ta młódka jest siostrą jego żony/chuj wie kogo to nie ma to żadnego znaczenia. I tak z tego nic nie ma. Więc poc huja to wywlekać?


Nie ma zadnego znaczenia ?
To czemu inna Panna w jej wieku sie tym nie zajmuje ?
Widze wyborca SLD, ktory do smierci bedzie czerwonych bronil...
Zgłoś
Avatar
Raira 2014-02-18, 22:00
asco napisał/a:


Nie ma zadnego znaczenia ?
To czemu inna Panna w jej wieku sie tym nie zajmuje ?
Widze wyborca SLD, ktory do smierci bedzie czerwonych bronil...



A dlaczego inna panna nie biega na nartach jak Kowalczyk?
Ta ma takiego pierdolca, więc cóż zabronić?
Zgłoś
Avatar
Jack Daniel's 2014-02-18, 22:00
Raira, a Ty się nazywasz Balt, czy ta druga, skoro wiesz jak ten proceder przebiega? Nie no, żartuję Niemniej jednak, masz dużo racji, w tym co piszesz. Jak wcześniej wspomniałem, artykuł jest podkoloryzowany.

Lares86, ale o kogo adres Ci chodzi? Tego gimbusa (o ile to prawdziwe dane - jak można mieć tak na imię?!), czy Balta?
Zgłoś
Avatar
Raira 2014-02-18, 22:04
Jack Daniel's napisał/a:

Raira, a Ty się nazywasz Balt, czy ta druga, skoro wiesz jak ten proceder przebiega? Nie no, żartuję Niemniej jednak, masz dużo racji, w tym co piszesz. Jak wcześniej wspomniałem, artykuł jest podkoloryzowany.

Lares86, ale o kogo adres Ci chodzi? Tego gimbusa (o ile to prawdziwe dane - jak można mieć tak na imię?!), czy Balta?



Wystarczy przeczytać te dokumenty, które on zamieścił.
Zgłoś
Avatar
Leouch 2014-02-18, 22:05
Poprosze link do profilu bo chcial bym go obrazic:)
Zgłoś
Avatar
asco 2014-02-18, 22:09 3
Sprawa jest prosta.
Jest on z postkomunistycznej organizacji fetujacej zbrodniarzy wojennych i zdrajcow narodu.
Jakichkolwiek dokumentow on nie zamiescil - takim jak on sie nie wierzy.
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-02-18, 22:18
Takich jak Ty się powinno izolować a najbliższą rodzinę, profilaktycznie, kastrować.
Zgłoś
Avatar
asco 2014-02-18, 22:20 2
Socjalista zagrozony sie czuje. Podsun pomysl Markowi moze wprowadzi ustawe o izolowaniu wrogow zlodziejstwa i socjalizmu.
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-02-18, 22:22
Aaaj taki z Ciebie Trollo-prowokator . Musisz być albo trollem albo próbujesz nas sprowokować bo aż tak durnych ludzi niema.

Prawie mnie nabrałeś spryciarzu .
Zgłoś
Avatar
asco 2014-02-18, 22:26 2
Mozesz nie znac takich jak ja. W urzedach sie takich nie spotyka.
I pracuj jutro grzecznie bo tacy jak ja cie utrzymuja .
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie