18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Autor 2013-12-22, 13:58 1
Przypomina mi tego rumuna w żółtym swetrze z tego chujowego kabaretu
Zgłoś
Avatar
c................r 2013-12-22, 14:10 3
Ostatnia szmula zajebista z ryja
Zgłoś
Avatar
Imm420 2013-12-22, 14:22
Sam się dziwię, że mi to nastrój poprawiło
Zgłoś
Avatar
szyderrca 2013-12-22, 14:27
Bambi@
Jak miło zobaczyć czasem merytoryczny i racjonalny komentarz na sadolu.

Żartowałem! Goń się pedale!
Zgłoś
Avatar
F................6 2013-12-22, 14:32
Co to za ch@t? Fajne cipki się tam kręcą.
Zgłoś
Avatar
Wiercik102 2013-12-22, 15:14 1
Piwko gościu jest zejbisty A widzieliście parodie z "Maili Sairus? "
Zgłoś
Avatar
M4rkOPL 2013-12-22, 15:46
Bambi~ napisał/a:



Punkt widzenia zależy on punktu siedzenia. Nikt Ci tego nie każe tego oglądać. To raz.

Dwa to chyba masz problem ze sobą, skoro widzisz w tym pedalstwo. Podchodzi to raczej jak już pod transwestytyzm co jest zupełnie innym pojęciem.

Idąc Twoim tokiem prawego myślenia powinniśmy zamknąć dział hard, pozamykać teatry współczesne, wypierdolić połowę programów telewizyjnych, zamknać youtuba. Bo przecież jest tyle materiałów, spektakli, zachowań, miejsc i wydarzeń, które można skojarzyć z pedałami.

Może czas zająć się czymś pożytecznym, a nie szukac wszędzie afer, spisków, ukrytego przekazu pedałów i lewactwa?



Co ty w ogóle mi chcesz wmówić? Homoseksualizm jest chorobą i tego się trzymam. Wyraźnie napisałem że nie chce nikomu nic zabraniać, a ty mi piszesz że wg moich przekonań ma nie być niczego PS. zależy a jakim transwestycie mówimy, inni przebierają się dla przyjemności, a inni dla zaspokojenia seksualnego
Zgłoś
Avatar
pstPL 2013-12-22, 15:50
"...Trzeba być albo głupim, albo zgorzkniałym do szpiku frajerem, albo fanatycznie podążać za trendami i poglądami panującymi wśród koleżków, żeby nie rozróżniać satyry i aktorstwa od pedalstwa..."

albo kryptogejem śniącym o ssaniu pałek
Zgłoś
Avatar
EvulMastah 2013-12-22, 16:14 5
Ja zawsze twierdziłem, że jak ktoś wszędzie widzi pedalstwo to jest kryptogejem.

Normalni ludzie to olewają.

No chyba, że chcą się lansować na prawicowych zbawicieli społeczeństwa, ale wtedy tym bardziej mi udowadniają, że są krypotgejami
Zgłoś
Avatar
MaczoJuh 2013-12-22, 16:18
nie smieszne ;D
Zgłoś
Avatar
ArcziManYea 2013-12-22, 16:52
Za niego zawsze piwko mega pozytywny typ
Zgłoś
Avatar
Gadriela 2013-12-22, 17:26
Koleś jest mega pozytywny! Ma dystans do siebie i do cąłego tego syfu. Wy to serio jesteście smutnymi chujkami, co czekają tylko, aby kogoś od pedałów powyzywać. Podejrzewam, że 90% hejterów nie miałaby jaj, żeby zrobić z siebie pajaca i jeszcze wystawić to w necie. Duże piwo dla tego Pana (dla autora posta murzyńska pała między pośladki).

Wesołych!
Zgłoś
Avatar
d................5 2013-12-22, 18:07
Nie ma piwa za chujowy opis nad filmikiem.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2013-12-22, 18:27
M4rkOPL napisał/a:


Jak słusznie zauważyłeś jest to satyra, ale widziałeś inne jego "dzieła"? Gościu biega po mieście przebrany w bikini i tańczy, jest pewna granica między dobrym żartem, a niesmacznym gównem. Właśnie przez podobne akcje ludzie nie znoszą pedalstwa. Ja mam szczerze wyjebane gdzie kto sobie co wsadza, tylko niech nie truje tym mózgu innym, a przede wszystkim dzieciom.


Na jakiej podstawie twierdzisz, że jest pedałem? Bo nosi w nagraniach bikini?? Jeśli już to transwestytą, ale i to jest absurdalna teoria. Czy noszenie czapki z daszkiem czyni mnie baseballistą?
Zgłoś
Avatar
takija 2013-12-22, 18:57 1
ellsworth napisał/a:


Na jakiej podstawie twierdzisz, że jest pedałem? Bo nosi w nagraniach bikini?? Jeśli już to transwestytą, ale i to jest absurdalna teoria. Czy noszenie czapki z daszkiem czyni mnie baseballistą?



Tak i chuj! nie znasz się, inni wiedzą lepiej, i tak nie masz racji!!!

...niestety takie jest myślenie większości sadoli
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie