18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Ammrass 2013-12-22, 10:01 73
pozytywnie pierdolnięty gość, piwko leci
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2013-12-22, 10:03
Nie, e, jednak nie ujdzie ten filmik... ale kurwa jak słyszę ową skurwiałą piosenkę, to szlag mnie trafia.

Zgłoś
Avatar
B................g 2013-12-22, 10:23 40
Zgłoś
Avatar
Takeda 2013-12-22, 11:10 4
Zgłoś
Avatar
~Bambi~ 2013-12-22, 11:56 244
Jak zwykle ten pozytywny człowiek rozbawił pare obcych osób, stworzył kolejne zabawne widowisko, kolejna fajna karykatura piosenki/teledysku.

Niektórzy nasi użytkownicy chyba myślą cały czas o pedałąch, skoro wszędzie widzą pedalstwo Trzeba być albo głupim, albo zgorzkniałym do szpiku frajerem, albo fanatycznie podążać za trendami i poglądami panującymi wśród koleżków, żeby nie rozróżniać satyry i aktorstwa od pedalstwa.
Zgłoś
Avatar
Kowal_ssj5 2013-12-22, 11:57 10
Tak mi sie skojarzyło.
Zgłoś
Avatar
l................z 2013-12-22, 12:03
widać, że pederaste rajcuje przebieranie się w damskie ciuszki.
Zgłoś
Avatar
M................e 2013-12-22, 12:07 2
Kurde. Tyle razy wchodzę na ChatRoulette i jeszcze go nie spotkałam. :<
Zgłoś
Avatar
castagir 2013-12-22, 12:19 6
W 2:01 jest Mikołaj. I kto mi teraz powie, ze on nie istnieje, ha?!?!
Zgłoś
Avatar
takija 2013-12-22, 12:38 25
Połowa sadoli nie potrafi się śmiać z fajnych żartów. Gość jest mega zabawny ale co tam...na sadistic trzeba udawac twardego pedałojebce! żałosne to troche...bardzo!

Piwko za fajną wstawkę i za piosenkę która fajnie wprowadza w świąteczny klimat ) Tak samo jak Wham śpiewa Last christmas....ale przecież połowa z Was wyłącza wtedy radio bo to pedał.
Zgłoś
Avatar
M................f 2013-12-22, 12:45
Gościu z 1:23-1:25 też rozjebał pozytywnie system.
Zgłoś
Avatar
M4rkOPL 2013-12-22, 12:53 1
Bambi~ napisał/a:

Jak zwykle ten pozytywny człowiek rozbawił pare obcych osób, stworzył kolejne zabawne widowisko, kolejna fajna karykatura piosenki/teledysku.

Niektórzy nasi użytkownicy chyba myślą cały czas o pedałąch, skoro wszędzie widzą pedalstwo Trzeba być albo głupim, albo zgorzkniałym do szpiku frajerem, albo fanatycznie podążać za trendami i poglądami panującymi wśród koleżków, żeby nie rozróżniać satyry i aktorstwa od pedalstwa.


Jak słusznie zauważyłeś jest to satyra, ale widziałeś inne jego "dzieła"? Gościu biega po mieście przebrany w bikini i tańczy, jest pewna granica między dobrym żartem, a niesmacznym gównem. Właśnie przez podobne akcje ludzie nie znoszą pedalstwa. Ja mam szczerze wyjebane gdzie kto sobie co wsadza, tylko niech nie truje tym mózgu innym, a przede wszystkim dzieciom.
Zgłoś
Avatar
~Bambi~ 2013-12-22, 13:11 16
M4rkOPL napisał/a:


Jak słusznie zauważyłeś jest to satyra, ale widziałeś inne jego "dzieła"? Gościu biega po mieście przebrany w bikini i tańczy, jest pewna granica między dobrym żartem, a niesmacznym gównem. Właśnie przez podobne akcje ludzie nie znoszą pedalstwa. Ja mam szczerze wyjebane gdzie kto sobie co wsadza, tylko niech nie truje tym mózgu innym, a przede wszystkim dzieciom.



Punkt widzenia zależy on punktu siedzenia. Nikt Ci tego nie każe tego oglądać. To raz.

Dwa to chyba masz problem ze sobą, skoro widzisz w tym pedalstwo. Podchodzi to raczej jak już pod transwestytyzm co jest zupełnie innym pojęciem.

Idąc Twoim tokiem prawego myślenia powinniśmy zamknąć dział hard, pozamykać teatry współczesne, wypierdolić połowę programów telewizyjnych, zamknać youtuba. Bo przecież jest tyle materiałów, spektakli, zachowań, miejsc i wydarzeń, które można skojarzyć z pedałami.

Może czas zająć się czymś pożytecznym, a nie szukac wszędzie afer, spisków, ukrytego przekazu pedałów i lewactwa?
Zgłoś
Avatar
J................S 2013-12-22, 13:20
gościu mnie rozpierdala, mega pozytywny debil
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie