18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
SzymToJa 2013-08-09, 21:58
@DoctorRzepa

wiedziałem że da się to wyjaśnić ale po prostu nie chciało mi się szukać.

Dzięki rzepa :*
Zgłoś
Avatar
maciora12 2013-08-09, 22:19 1
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-08-09, 22:25
Po kilku takich numerach przestałem oglądać, bo widać, że przekręt.

Zgłoś
Avatar
Preston1990 2013-08-09, 22:49
World-Mario 8:4
A wiec przegral.
Dziekuje dobranoc.
Zgłoś
Avatar
Al-Yazir_Ima_Fhatti 2013-08-09, 23:11
cziter pierdolony
Zgłoś
Avatar
Arrooww 2013-08-09, 23:32 4
RockyWood napisał/a:

god - mode ON. Nie raz widać jak Mario styka się z roślinkami z rur - normalnie po zetknięciu nawet jednym pixelem z roślinką Mario ginął.



patrząc na ten komentarz i wiele innych stwierdzam że jesteście bandą gimbusów którzy nie grali w te klasyki jak na nasze stare czasy na "PEGASUSACH" które zawdzięczamy naszym sąsiadom Rosjanom, albo mieliście tak zjebane dzieciństwo i byliście umysłowo rozwinięci na poziomie Maćka z Klanu Grałem w to pół dzieciństwa i resztę tytułów z "PEGASUSA" i nie pierdolcie że się nie da bo takie rzeczy były na porządku dziennym dziękuję za uwagę i pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
C................r 2013-08-10, 0:31
RockyWood napisał/a:

god - mode ON. Nie raz widać jak Mario styka się z roślinkami z rur - normalnie po zetknięciu nawet jednym pixelem z roślinką Mario ginął.

to chyba nie za wiele kolego grałeś w mario, jeśli nie wierzysz pobierz sobie mario i spróbuj a sam przekonasz sie ze można tak przeskakiwać nad roślinkami sam to tak przechodzilem tyle ze na swiecie 8-1 konczyla sie moja kariera
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-08-10, 2:06
Dzieciństwo
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-08-10, 7:52
RockyWood napisał/a:

god - mode ON. Nie raz widać jak Mario styka się z roślinkami z rur - normalnie po zetknięciu nawet jednym pixelem z roślinką Mario ginął.


Nie ma god mode w Mario. Jest za to bug albo raczej założenie w kodzie gry. Jeżeli spadasz postacią jesteś nieśmiertelny. Czyli po skoku każdy ruch w osi y w kierunku osi x oznacza iż nie stracisz życia.
Zgłoś
Avatar
Dominus 2013-08-10, 11:36
HITBOX roslinki znajduje się przy samym wylocie z rury ale ciężko to wiedzieć, kiedy się wychowało na call of duty.
Zgłoś
Avatar
majkel_admwz 2013-08-10, 11:46


i tak za każdym razem
Zgłoś