18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Mariusz Max Kolonko: dlaczego w Polsce niektóre media stygmatyzują wolnych, patriotycznych obywateli?

Od pół roku Mariusz Max Kolonko stara się podbić internet programem "Mówię Jak Jest", w którym komentuje bieżące kwestie dotyczące Stanów Zjednoczonych i nie tylko. Popularny dziennikarz był gościem czatu na Onecie, gdzie zapowiedział, że zrewolucjonizuje YouTube w Polsce i na świecie. – Pokażemy, jak się robi telewizję. Just wait and watch – powiedział Kolonko.

Kolonko w czacie na Onecie zapowiedział zmiany w programie "Mówię Jak Jest". Ma pojawić się wersja anglojęzyczna, pojawią się także nowe programy z terenu. – Uruchomimy w końcu profesjonalne kamery i pokażemy establishmentowi, jak się robi telewizję. Zrewolucjonizuję YouTube nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Just wait and watch – podkreślił autor.

Popularny dziennikarz nie zostawił suchej nitki na polskich mediach. – YouTube to przyszłość telewizji, choć menadżerowie w Polsce tego jeszcze nie łapią. Oni w ogóle niewiele łapią. Świat się zmienił, a oni nie. Zasnęli na którymś odcinku "M jak Miłość" - ocenił.

- Czytam w polskiej prasie artykuł jakiegoś dupka: "narodowcy wyszli na ulice". Jak jakieś hitlerjugend. Kto te bzdury pisze? Kim jest ten pajac dziennikarski, który rozumie świat na opak? Kto go zatrudnia? W Ameryce tacy "narodowcy" to zwykli mieszkańcy Ameryki. Dlaczego w Polsce niektóre media stygmatyzują wolnych, patriotycznych obywateli? Nic dziwnego, że w rankingu Wolności Prasy jesteśmy za wszystkimi państwami cywilizacji zachodniej i mamy rating jak Trynidad i Tobago – zaznaczył dziennikarz.

Przeczytaj zapis czatu z popularnym dziennikarzem!

Kolonko w rozmowie z użytkownikami Onetu zdradził również, skąd się wzięła nazwa popularnego na YouTubie kanału "Mówię Jak Jest". - Przed laty zakładałem bloga i komputer zapytał mnie: jak chcesz ten blog nazwać, o czym chcesz na tym blogu mówić. Wpisałem: chcę Mówić Jak Jest - i tak zostało – wyznał.

- Sukces Max TV polega na tym, że szanujemy niszowego widza, o którym establishment medialny nie tylko zapomniał, ale go nie zauważa i nie szanuje. Tymczasem, to oni są dziś najbardziej aktywnym odbiorcą mediów – stwierdził dziennikarz.


Źróło

Jak to jest, że tylu Polaków nie rozumie czegoś, co rozumie nawet Polak mieszkający na obczyźnie?
A może właśnie dlatego to rozumie, bo nie mieszka w Polsce?
Zgłoś
Avatar
Nihil 2013-05-18, 1:09 3
Zamiast skupić się na treści i komentowaniu, to się użeracie z jakimś Promocośtam

Dzięki autorowi za źródło, poczytałem sobie jego wypociny na czacie, jeszcze jakiś inny wywiad i wyszła druga strona medalu - gość jest jak dla mnie zbyt pewny siebie, jakie to sukcesy nie osiągnie. Jeszcze można wybaczyć wpychanie angielskich słów w zdania, bo żyje w hamburgeryce i mogło się zatrzeć trochę kunsztu, ale smaruje po mediach w Polsce jak po gównie (i dobrze) i twierdzi, że on jak wejdzie do Polski to będzie mistrzem z 8kk oglądalności, chcę to zobaczyć xD

Jego kanał jest ciekawy i rzetelny to jest fakt, lecz mam wrażenie, że coraz gorzej mu idzie pilnowanie czy te dane mają sens, głownie statystyki. W jednym mu przyznam rację - chcę go oglądać i mi się podoba to co robi.
Zgłoś
Avatar
Shatter 2013-05-18, 1:36 8
Cytat:

Jego kanał jest ciekawy i rzetelny


Tak jak kanał Alexa Jonesa...A nie sorka.W końcu tutaj pełno betonu który traktuje go jak wyrocznię...

Uwielbiam wprost ludzi którzy każdego o innych poglądach nazywają "lemingiemj" czy też "lewakiem". Poniekąd to smutne że większość z nich to prawicowcy gdyż to jedynie psuje opinię tym normalniejszym.
Zauważcie może iż nieważne jak kretyńsko zmanipulowany jest tekst to nie macie nic przeciwko jeśli jest on napisany po WASZEJ myśli.Oczywiście to żadna manipulacja i "lemingostwo" tylko "prawda o tuzgu i żądzię".
Tak właściwie to gardzę wami.
Śmiecie.
Zabijcie się.
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2013-05-18, 2:20
Na życzenie Shattera podetnę sobie żyły, poznaj pańskie serce!
Zgłoś
Avatar
booore 2013-05-18, 7:17
Za okupacji wiadomości docierały przez radio via Londyn. Za pierwszego PRLu też radio było "w robocie", ale zakłócali.
Teraz, za okupacji Republiki Okrągłostołowej, jest internet i You Tube.
Zgłoś
Avatar
job_twaju_mać 2013-05-18, 9:44 1
Mariuszowi, jeżeli wszystko potoczy się po jego myśli, poleciłbym stworzenie własnej gazety w Polsce, żeby później pokazać ludziom tutejszą wolność słowa. Jego telewizja będzie jedyną którą będę na bieżąco ogladać, zaraz po discovery. Taka akcja mogłaby dokonać małego przewrotu i ludzie w końcu przejrzeliby na oczy.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-05-18, 9:53 3
Prawicowe niezależne media to oksymoron.
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-05-18, 10:06 5
Komandzio napisał/a:



Zamiast pieprzyć wyłącz TVN i przyjdź na marsz ...


I dostanę wpierdol od ONR-owców czy NOP-owców nie dzięki.... Wolę mieć wszystkie zęby... Nie raz nie dwa gonili mnie panowie z krótko przystrzyżonymi włosami abym teraz miał się przyłączać do takich marszów które gromadzą właśnie takich popaprańców. Zadziwiające iż o wolności łatwo wam przychodzi mówić ale kiedy przychodzi co do czego to nie można się pokazać w długich włosach glanach i ramonesce bo od razu buty można zebrać.

Koniec Świata napisał/a:

Prawicowe niezależne media to oksymoron.



Oo tu się zgodzę. Zresztą już samo stwierdzenie niezależne media jest co najmniej zabawne. Nie ma niezależnych mediów. Niezależne media musiały by podawać same fakty nie podając żadnych komentarzy. Co nie istnieje w żadnym obecnym wydawnictwie czy tv. I dlatego twierdzą iż i Trwam i TVN to takie same tuby propagandowe ustawione jedynie na mieszanie ludziom w głowach.
Zgłoś
Avatar
Kupa_w_majtkach 2013-05-18, 10:42 2
McMenel napisał/a:

Nie raz nie dwa gonili mnie panowie z krótko przystrzyżonymi włosami abym teraz miał się przyłączać do takich marszów które gromadzą właśnie takich popaprańców.



To ciesz się, że cie pedały nie goniły, bo nie dość, żę dostałbyś wpierdol to jeszcze by w dupsko wyruchali . Ja też dostałem wpierdol nieraz, od takich samych typów, ale pojechałem na marsz i jakoś nikt mi nie wpierdolił...poza tym, że nawdychałem się gazu . Na marszu było dużo ludzi w glanach i długich włosach. Nikt im przez to problemów nie robił...
Zgłoś
Avatar
DamianH 2013-05-18, 11:04 2
Dudeczek napisał/a:


Na marszu było dużo ludzi w glanach i długich włosach. Nikt im przez to problemów nie robił...



Zauważyłem to samo. Bo na tym polega natura tego wydarzenia. Ludzi nie łączy styl, a poglądy, choć trochę się pokrywające. Utożsamianie Marszu z drechami to czyste, skurwysyńskie mydlenie oczu narodowi. I często również szukanie alibi przez ludzi, którym się zwyczajnie nie chciało/nie udało dojechać/mają w piździe pewne kwestie, a nie potrafią się do tego przyznać.
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-05-18, 11:26 1
DamianH napisał/a:



Zauważyłem to samo. Bo na tym polega natura tego wydarzenia. Ludzi nie łączy styl, a poglądy, choć trochę się pokrywające. Utożsamianie Marszu z drechami to czyste, skurwysyńskie mydlenie oczu narodowi. I często również szukanie alibi przez ludzi, którym się zwyczajnie nie chciało/nie udało dojechać/mają w piździe pewne kwestie, a nie potrafią się do tego przyznać.


I co z tego że łączą poglądy. Co z tego iż w jeden dzień można pójść na marsz skoro w pozostałe dni roku mogę dostać wpierdol za sam wygląd... Problemem nie jest pojawienie się na marszu ale to co jest po nim i przed nim. Mo marsz to nic innego jak propaganda. A rzeczywistość jest zupełnie inna. Co widać nawet na tym portalu. Czemu na jeden dzień mam wybaczyć ekstremie prawicowej to iż pozostałe dni roku mają mnie za śmiecia ?? Aż tak pojebany nie jestem.
Zgłoś
Avatar
cena_z_lombardu 2013-05-18, 11:39 2
Nie jestem lewakiem, ale nie lubię hipokryzji, oto dwa przykłady z brzegu-
1. Wszyscy piszą o tej niemieckiej antifie, ale nikt nie raczy zauważyć, że drugą stronę również wspierały niemałe zagraniczne delegacje (Węgrzy, Słowacy, itp.)
2. Mariusz ach i och, dostał zieloną kartę i od razu zaczął nagrywać antyimigracyjne filmiki (z pozycji "wielkiego" obywatela USA ), chociażby ten o wygranej na loterii, czy złych "Meksykach" i nieszczelnych granicach- uważasz, że za dużo emigrantów "pcha się" do "Twoich" Stanów? To dupa w troki, i z powrotem do swojego kraju, "Maxie"...
Zgłoś
Avatar
KMD 2013-05-18, 11:50
Właśnie się kurwa zastanawiałem kim są Ci narodowcy cali hehe
Zgłoś
Avatar
fdM 2013-05-18, 12:06 3
cena_z_lombardu napisał/a:

Nie jestem lewakiem, ale nie lubię hipokryzji, oto dwa przykłady z brzegu-
1. Wszyscy piszą o tej niemieckiej antifie, ale nikt nie raczy zauważyć, że drugą stronę również wspierały niemałe zagraniczne delegacje (Węgrzy, Słowacy, itp.)



Jest mała różnica między Niemcami którzy przyjechali atakować Polaków, a Węgrami którzy przyjechali na obchody naszego Święta Niepodległości.
Zgłoś
Avatar
Nihil 2013-05-18, 12:22 1
Shatter napisał/a:


Tak jak kanał Alexa Jonesa...A nie sorka.W końcu tutaj pełno betonu który traktuje go jak wyrocznię...

Uwielbiam wprost ludzi którzy każdego o innych poglądach nazywają "lemingiemj" czy też "lewakiem". Poniekąd to smutne że większość z nich to prawicowcy gdyż to jedynie psuje opinię tym normalniejszym.
Zauważcie może iż nieważne jak kretyńsko zmanipulowany jest tekst to nie macie nic przeciwko jeśli jest on napisany po WASZEJ myśli.Oczywiście to żadna manipulacja i "lemingostwo" tylko "prawda o tuzgu i żądzię".
Tak właściwie to gardzę wami.
Śmiecie.
Zabijcie się.



Gdzie nazywam kogoś lemingiem i lewakiem? Gdzie napisałem, że jestem prawicowcem?
A jak tekst jest po twojej myśli, to znaczy że jest ok?

Też tobą gardzę :* Tyle, że lepiej, żebyś popracował w kamieniołomie dla państwa niż umarł bezproduktywnie
Zgłoś
Avatar
cena_z_lombardu 2013-05-18, 12:29
@fdM

W praktyce po prostu obydwie grupy zostały wsparte "po linii ideologicznej" grupami zagranicznymi, nie płakałbym tak nad tą niemiecką antifą...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie