18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Mariusz Max Kolonko: dlaczego w Polsce niektóre media stygmatyzują wolnych, patriotycznych obywateli?

Od pół roku Mariusz Max Kolonko stara się podbić internet programem "Mówię Jak Jest", w którym komentuje bieżące kwestie dotyczące Stanów Zjednoczonych i nie tylko. Popularny dziennikarz był gościem czatu na Onecie, gdzie zapowiedział, że zrewolucjonizuje YouTube w Polsce i na świecie. – Pokażemy, jak się robi telewizję. Just wait and watch – powiedział Kolonko.

Kolonko w czacie na Onecie zapowiedział zmiany w programie "Mówię Jak Jest". Ma pojawić się wersja anglojęzyczna, pojawią się także nowe programy z terenu. – Uruchomimy w końcu profesjonalne kamery i pokażemy establishmentowi, jak się robi telewizję. Zrewolucjonizuję YouTube nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Just wait and watch – podkreślił autor.

Popularny dziennikarz nie zostawił suchej nitki na polskich mediach. – YouTube to przyszłość telewizji, choć menadżerowie w Polsce tego jeszcze nie łapią. Oni w ogóle niewiele łapią. Świat się zmienił, a oni nie. Zasnęli na którymś odcinku "M jak Miłość" - ocenił.

- Czytam w polskiej prasie artykuł jakiegoś dupka: "narodowcy wyszli na ulice". Jak jakieś hitlerjugend. Kto te bzdury pisze? Kim jest ten pajac dziennikarski, który rozumie świat na opak? Kto go zatrudnia? W Ameryce tacy "narodowcy" to zwykli mieszkańcy Ameryki. Dlaczego w Polsce niektóre media stygmatyzują wolnych, patriotycznych obywateli? Nic dziwnego, że w rankingu Wolności Prasy jesteśmy za wszystkimi państwami cywilizacji zachodniej i mamy rating jak Trynidad i Tobago – zaznaczył dziennikarz.

Przeczytaj zapis czatu z popularnym dziennikarzem!

Kolonko w rozmowie z użytkownikami Onetu zdradził również, skąd się wzięła nazwa popularnego na YouTubie kanału "Mówię Jak Jest". - Przed laty zakładałem bloga i komputer zapytał mnie: jak chcesz ten blog nazwać, o czym chcesz na tym blogu mówić. Wpisałem: chcę Mówić Jak Jest - i tak zostało – wyznał.

- Sukces Max TV polega na tym, że szanujemy niszowego widza, o którym establishment medialny nie tylko zapomniał, ale go nie zauważa i nie szanuje. Tymczasem, to oni są dziś najbardziej aktywnym odbiorcą mediów – stwierdził dziennikarz.


Źróło

Jak to jest, że tylu Polaków nie rozumie czegoś, co rozumie nawet Polak mieszkający na obczyźnie?
A może właśnie dlatego to rozumie, bo nie mieszka w Polsce?
Zgłoś
Avatar
Prometheus_Coprophagus 2013-05-17, 22:47 15
Wolni, patriotyczni obywatele co roku w listopadzie rozpierdalają pół Warszawy? A nie, przepraszam, oni są niewinni - policjanci sami w siebie tłuką kamieniami, a dziennikarze TVN sami podpalili własny wóz transmisyjny, chociaż wolni, patriotyczni obywatele starali się ich przed tym powstrzymać.
Zgłoś
Avatar
Revandell 2013-05-17, 22:55 106
@Prometeus_Coprophagus
A lewactwo, które Niemców zaprosiło (2 lata temu chyba) do bicia Polaków o narodowych poglądach i do robienia rozpierdolu w naszej stolicy? Poza tym policyjne prowokacje to nie bajki wyssane z palca, otwórz umysł, poszukaj w internecie, spytaj się kogoś kto był na marszu.
Zgłoś
Avatar
Prometheus_Coprophagus 2013-05-17, 23:03 7
No tak, zapomniałem, że prawdę przekazują tylko niezależna.pl, Nowy Ekran i Gazeta Polska.
A w tym roku jedenastolistopadowy marsz będzie zupełnie pokojowy.
Zgłoś
Avatar
Kupa_w_majtkach 2013-05-17, 23:37 42
Prometeus_Coprophagus,

Mówisz o grupce ok 100 osób wśród kilkudziesięciotysięcznego tłumu? Jakiś ty spostrzegawczy A w tym roku jak policja (tak znowu ta policja) będzie marsz ochraniać, a nie "pacyfikować" to będzie pokojowy.
Zgłoś
Avatar
s................n 2013-05-18, 0:25 4
wszystkie opcje polityczne czerwone, niebieskie, zielone, białe pod ściane.
Zgłoś
Avatar
Revandell 2013-05-18, 0:28 18
@Prometeus_Coprophagus
Usiłujesz mnie kategoryzować na swoje potrzeby żeby zarzucić mi pewnego rodzaju fanatyzm i oszołomstwo, a wymieniłeś media, które raczej sporadycznie odwiedzam. Próbujesz pokazać, że mam bardzo jednostronne poglądy (a ja chciałem Ci tylko pokazać, że z marszem sytuacja wcale nie wygląda tak czarno-biało), a sam sytuację oceniasz bardzo wybiórczo.
Zgłoś
Avatar
Prometheus_Coprophagus 2013-05-18, 0:31
Revandell napisał/a:

Usiłujesz mnie kategoryzować na swoje potrzeby żeby zarzucić mi pewnego rodzaju fanatyzm i oszołomstwo



Pudło, zgaduj dalej.
Zgłoś
Avatar
____ 2013-05-18, 0:33 26
@Prometeus_Levus

Rozpierdolone pół Warszawy po marszu? Jak już siejesz propagandę, to napisz od razu że po marszu Warszawa wyglądała gorzej niż po 2 wojnie światowej...
Zgłoś
Avatar
c................t 2013-05-18, 0:37 6
~Prometeus_Coprophagus

Szkoda, że Cie nie było tam na marszu ostatnio, ale cóż, w niedziele lewica wraca na wieś, więc rozumiem, nie mogłeś. To w takim razie nie mam pojęcia skąd bierzesz informacje takowe, bo ja w tamten dzień sobie spokojnie w samym 'centrum zamieszek' siedzialem z dziewczyną w kawiarni i jakoś cudy niewidy, nic sie takiego nie dzialo, tylko dresy sie cieszyly przede wszystkim.
Zgłoś
Avatar
Muzz 2013-05-18, 0:42 5
Media mają kontrolować rząd (w sensie "sprawdzać", a nie "przejąć kontrolę") i zmuszać ich by pracowali na nasze wspólne dobro. Media to głos ludzi, którzy MÓWIĄ JAK JEST. Dzięki mediom można coś zmienić.

Ale nie, kurwa, w Polsce.

U nas to rząd kontroluje media by łatwiej manipulować społeczeństwem. Niestety tego się nie da zmienić z dnia na dzień. Tu nie ma miejsca na przyjacielskie rozmowy i kompromisy. Tu się musi polać krew żeby coś się zmieniło.
Zgłoś
Avatar
Komandzio 2013-05-18, 0:47 14
Prometeus_Coprophagus napisał/a:

Wolni, patriotyczni obywatele co roku w listopadzie rozpierdalają pół Warszawy? A nie, przepraszam, oni są niewinni - policjanci sami w siebie tłuką kamieniami, a dziennikarze TVN sami podpalili własny wóz transmisyjny, chociaż wolni, patriotyczni obywatele starali się ich przed tym powstrzymać.



Zamiast pieprzyć wyłącz TVN i przyjdź na marsz ...
Zgłoś
Avatar
Mysz_Kamiki 2013-05-18, 0:47 3
Revandell napisał/a:

@Prometeus_Coprophagus
A lewactwo, które Niemców zaprosiło (2 lata temu chyba) do bicia Polaków o narodowych poglądach i do robienia rozpierdolu w naszej stolicy? Poza tym policyjne prowokacje to nie bajki wyssane z palca, otwórz umysł, poszukaj w internecie, spytaj się kogoś kto był na marszu.



Na chuj pierdolisz i dalej przekazujesz propagandę skoro nie byłeś? Prawicowy ból dupska powinien być prawnie zabroniony bo jeszcze Was ktoś do władzy dopuści i mi przekręty ukrócicie...
Zgłoś
Avatar
K4mik 2013-05-18, 0:50 2
Cytat:

Nic dziwnego, że w rankingu Wolności Prasy jesteśmy za wszystkimi państwami cywilizacji zachodniej i mamy rating jak Trynidad i Tobago



Jestem ciekaw skąd ma takie informacje:
Miejsce; Kraj; pkt (im mniej tym lepiej)
22 Poland; 13,11
29 United Kingdom; 16,89
32 United States; 18,22
36 Spain; 20,50
37 France; 21,60
(podałem tylko kilka pozycji, chcecie możecie sprawdzić sami)

wg Reporters Without Borders

Wiadomo że są media sympatyzujące z jakąś grupą społeczną czy opcją polityczną, każdy kogoś popiera.
Zgłoś
Avatar
MaestroRCS 2013-05-18, 0:58 11
No to ciekawe, bo jak czytuje gazety w Angli (i to nie tylko Sun czy inne brukowce), to zauważam, że żadna, ale to praktycznie żadna nie boi się krytykować rządu za złe decyzje, ale polityk, który zrobi coś niewłaściwego, choćby przypadkiem, następnego dnia gęsto tlumaczy się w mediach, a nawet rezygnuje ze stanowiska. W UK media są siłą, której rząd sie boi, a teraz pokażcie mi powszechne gazety w Polsce, które jawnie, dzień w dzień mają odwagę pisać o nieprawidłowościach systemu...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie