18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Dante737 2013-01-27, 2:07
Teraz ja patrze na te zdjęcia to mi się on z testovironem kojarzy (kurwa chyba przesadziłem)
Zgłoś
Avatar
skrytojebca 2013-01-27, 2:29
Oh popielniczka88 wydaje mi sie ze to odbiegasz lekko od swojej ligi, przyglupem oh ha ha ha jak fajnie byc, gdy czytam '' i tu się nie piszę (Bez urazy) tylko gnębisz,gnoisz i jedziesz Wszystkich'' to ciebie chyba jechali ale to tylko ciebie podnieca wiec nie bede sie rozpisywal.

Do szkoly to moze przekroczysz 100 iq.

Szkoda ze sadistic nie ma potwierdzenia wieku np za pomoca karty kredytowej oh jak by to przerzedzilo te dzieci i na dziedobry wjazdowy wiek 25 lat
Zgłoś
Avatar
Carol 2013-01-27, 2:29 1
Dajcie spokój, toż to półamerykańska wersja Ibisza.
Zgłoś
Avatar
bavarian 2013-01-27, 2:41
bardzo w porządku gość
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-01-27, 2:44
Tego na 3 zdjęciu też ruchał? Ta dziewczyna chyba w pitbullu grała.
Zgłoś
Avatar
chybeck 2013-01-27, 2:45 4
dionizodoros napisał/a:



A co powiesz na to: nasz prawdomówny dziennikarz był pewien, że Mitt Romney wygra wybory. I chuj, i kłamał - bo kłamstwa wynikają w 90% z niewiedzy...



Czy gdybym Ci teraz powiedział, że Ligę Mistrzów wygra Borussia, a okazałoby się, że wygra Real, to nazwałbyś mnie kłamcą? Raczej określa się to jako pomyłkę. Kłamstwo, to umyślne przeinaczenie faktów. Faktem nie może być coś, co się jeszcze nie wydarzyło.
Zgłoś
Avatar
bavarian 2013-01-27, 2:55
rafal327 napisał/a:

ej jak się robi takie odniesienie do czyjegoś komenta jakie zrobił np popielniczka88 ?



O tak
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-01-27, 2:58 3
Plecionkarz napisał/a:

Tego na 3 zdjęciu też ruchał? Ta dziewczyna chyba w pitbullu grała.



To Wronika Rosati (lat 28), aktoreczka i suczka lubiąca starych, bogatych ramoli. Spotykała się m.in. z reżyserem Andrzejem Żuławskim (lat 73). Gdyby mogła to pewnie spotykałaby się z mumią Tutenchamona.
Zgłoś
Avatar
szatanoo 2013-01-27, 3:30
Mariusz zaczyna mówić rzeczy, które nakłaniają ludzi do myślenia. A ludzie "u góry" nie lubią, jak ludzie "u dołu" zaczynają myśleć. Więc szybko ośmieszmy go, żeby ludzi go nie słuchali! Musimy zniszczyć jego reputacje pokazując normalne zachowania w negatywnym świetle. Niech ludzie myślą, że to co robi jest głupie i nie należy go słuchać.
Zgłoś
Avatar
Rottensparrow 2013-01-27, 3:33
Jeszcze gra na gitarze, to już wogóle gościu renesansu
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-01-27, 3:46 1
@2xup

Nie rozumiem tych podniet. Korwin-Mikke, czy Cejrowski już nie jest w modzie to teraz trzeba powołać do życia nowy autorytet "mówiący prawdę". No i odkopali Mariuszka. I co z tego ich pierdolenia wynika? Nie znam nikogo w realnym życiu kto by się Mariuszkami, Januszkami, Wojtusiami specjalnie zachwycał. A bo rząd chce nam zabrać broń, a że podwyższa podatki, a że tyłem, a że przodem, a że bokiem, a że nie wiadomo dlaczego. Jak nie gówno to sraczka. Siedzi ten celebryta w Stanach, wpierdala kawiory i sra złotym pyłem, a z niedoboru zachwytów nad jego osobą założył vloga. No i oczywiście polaczkowate gumisie i plastusie już mają swojego wodza i to z Ameryki. Koksuje, rucha celebrytki, robi z siebie kowboja. Idealny autorytet dla polaczków-robaczków-cebulaczków.

Jak się nie ma własnego mózgu to trzeba mieć przewodnika.
Zgłoś
Avatar
blackbird969 2013-01-27, 5:36
ee tam Rosati dobra dupa, może lubi starszych ale co tam
Zgłoś
Avatar
m................z 2013-01-27, 9:30
spierdalac od Maxa, jest w porzadku, przynajmnije inetresuje czyms wiecej niz "szara codziennoscia", wglebia sie w tematy wazne i istotne dla nas wszystkich
Zgłoś
Avatar
mr_9mm 2013-01-27, 10:10
cveljan napisał/a:

Oto Max i jego hobby (seks i kreatyna)

Kreatyna... ja pierdole... Ekspert od ćwiczeń się znalazł.
Zgłoś
Avatar
s................9 2013-01-27, 10:37
Może jeszcze jego funclub założycie ?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie