18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Mariusz - obiad
mastapedro • 2013-08-13, 12:36
Moj pierwszy post, mam nadzieje ze sie spodoba. Nie bylo bo to material wlasny. Jak sie spodoba wrzuce wiecej podobnych
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2013-08-13, 12:40
jak dlamnie to zwykle skurwysyństwo, ale chuj testem tylko internetowym hejterem i nie stać mnie na takiego "pajonka" i w ogóle nie mam życia i jestem z greenpejsu
Zgłoś
Avatar
Amraith 2013-08-13, 12:43 4
Dałbyś lepiej jak tłucze się ze skorpionem albo co. Tak to nuda.
Zgłoś
Avatar
Panko 2013-08-13, 12:44 88
jak bym chciał takie gówno oglądać to bym sobie obejrzał animal planet, chcesz tu wrzucać filmy to daj mu upierdolić swoją rękę, nagraj w trakcie i dzień po ... na pewno dam piwo
Zgłoś
Avatar
dnr 2013-08-13, 12:45
Dlaczego skurwysyństwo? Bo biedny karaluszek czy chujwieco? Od kiedy ludzie się spinają o robale?

Mogłeś wrzucić więcej autorze, jak go będzie wpierdalał.
Zgłoś
Avatar
chlusniembousniem 2013-08-13, 13:04 6
Jak nagrasz scenę pająk vs kubota to dopiero wrzuć a tak to nie masz tu szans. Myślę że nie będzie ci szkoda tego pająka bo i tak nie ma z niego pożytku. Łapie owady? Nie.
Zgłoś
Avatar
jolmen13 2013-08-13, 13:04
Dałeś pająkowi na imię Mariusz? :O Reaguje? heh
Zgłoś
Avatar
maciek55 2013-08-13, 13:08
Amraith napisał/a:

Dałbyś lepiej jak tłucze się ze skorpionem albo co. Tak to nuda.


twoją starą wrzucimy
Zgłoś
Avatar
mastapedro 2013-08-13, 13:10
wow jakie poruszenie, hehe mam juz wlasnych hejterow generalnie po upolowaniu obiadu, ktory akurat w tym momencie sam wszedl na swojego oprawce zabawa sie konczy i nastepuje trawienie od srodka zdobyczy.
Zgłoś
Avatar
erniii 2013-08-13, 13:13 3
Ja pierdolę, eko-pedały to jest natura. Nie wiem czy te chujki są tak ograniczone czy nie chcą widzieć, że w naturalnym środowisku to jest normalność. A jak ktoś wrzuci robala czy mysz do pająka to wielkie poruszenie.
Zgłoś
Avatar
V................t 2013-08-13, 13:39 5
Hejtować nie będę, bo to nie w moim typie, ale...czy nie lepiej hodować jakieś normalne zwierzątko, a nie coś włochatego/obślizgłego/paskudnego, coś, do czego ludzie czuli i czują antagonizm od dziesiątek tysięcy lat? Pewnie się nie znam, ale hodowanie takiego gówna to dla mnie żaden wyznacznik zajebistości i oryginalności danej osoby.
Zgłoś
Avatar
Myszka696 2013-08-13, 13:43 1
Jak ja nienawidzę pająków,idź Pan w chuj z tym ohydztwem. Proponuję zabić go kapciem.
Zgłoś
Avatar
erniii 2013-08-13, 14:08 5
Vinterlandet napisał/a:

Hejtować nie będę, bo to nie w moim typie, ale...czy nie lepiej hodować jakieś normalne zwierzątko, a nie coś włochatego/obślizgłego/paskudnego, coś, do czego ludzie czuli i czują antagonizm od dziesiątek tysięcy lat? Pewnie się nie znam, ale hodowanie takiego gówna to dla mnie żaden wyznacznik zajebistości i oryginalności danej osoby.



Ale to jest obrzydliwe/paskudne dla Ciebie. Skoro ktoś to trzyma w domu, to nie po to żeby być zajebistym tylko dlatego, że mu się to podoba. Jedni mają psy, drudzy koty, a trzeci pająki.
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2013-08-13, 14:38 6
erniii napisał/a:

Ja pierdolę, eko-pedały to jest natura. Nie wiem czy te chujki są tak ograniczone czy nie chcą widzieć, że w naturalnym środowisku to jest normalność. A jak ktoś wrzuci robala czy mysz do pająka to wielkie poruszenie.



no tak szklane terrarium to naturalne srodowiko pająka,

widać jak ograniczonym idiota jesteś

pomyśl nad argumentami i w ogóle przemyśl to co masz zamiar napisac
Zgłoś
Avatar
mastapedro 2013-08-13, 14:46 4
Vinterlandet napisał/a:

Hejtować nie będę, bo to nie w moim typie, ale...czy nie lepiej hodować jakieś normalne zwierzątko, a nie coś włochatego/obślizgłego/paskudnego, coś, do czego ludzie czuli i czują antagonizm od dziesiątek tysięcy lat? Pewnie się nie znam, ale hodowanie takiego gówna to dla mnie żaden wyznacznik zajebistości i oryginalności danej osoby.



Po 1 ja mam pajaka a nie hoduje. hodolwla polega na rozmnazaniu jakiegos osobnika. Po 2 pajak nie jest do zabawy czy glaskania, jest raczej egzotycznym eksponatem, ktorego mozna poogladac, mniej wiecej jak rybki, do zabawy i glaskania mam kota, ktorego osobniki na codzien poluja na myszy i inne male gryzonie (bawia sie nimi i mecza je zanim je zjedza, a czasami nawet porzucaja gdy zabawa sie znudzi). Gdybym jednak umiescil filmik na ktorym kot w brutalny sposob bawi sie z mysza a nastepnie ja zjada mysle ze hejtom nie byloby konca
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie