18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Kalor 2012-05-13, 0:09 14
Mówcie co chcecie ale ten co szczekał najbardziej dostał konkretny wpi...dol. Pudzian pokazał czego w USA się nauczył.
Zgłoś
Avatar
twojamatkajestgruba 2012-05-13, 0:11 61
Chyba kpisz....walka była ustawiona
Zgłoś
Avatar
Nap_Limak 2012-05-13, 0:13 39
Włączam polszmat, by obejrzeć walkę, o której tak głośno w sieci było, a tu kabaret.
Zgłoś
Avatar
Vento_87 2012-05-13, 0:14 7
"Rozpedzil sie Pudzilla"
Brawo Mariusz, na to czekalismy!!
Zgłoś
Avatar
Nerfpl 2012-05-13, 0:15 135
Ustawka jak nic.

-Sappowi nic tak naprawdę nie było. Krew krwią ale stał norlamnie, jeszcze się czieszył po walce.
-Walka została przerwana bez powodu. Przecież Sapp się po prostu bronił. Normalnie zawodnik by przeczekał tak jak widzieliśmy to 2 walki wcześniej z murzynem który był bity chyba z 3 minuty na ziemi.

Zawiodłem się na Pudzianie strasznie. Jak taki sport reprezentuje to ja podziękuję.
Albo kaleki albo jakieś świnie które się lewdo ruszają. A jak pojechał walczyć na serio to przegrał...

Zgłoś
Avatar
G................z 2012-05-13, 0:16 11
haha sapp pokazał w 0:33 Pudzianowi gdzie ma kurwa celować.
Zgłoś
Avatar
twojamatkajestgruba 2012-05-13, 0:18
@Nerfpl
A chwilę po ogłoszeniu końca walki, Sapp (leżąc jeszcze na macie) miał wielkie pretensje do sędziego o taką decyzję. I na końcu te jego potulne ukłony..
Zgłoś
Avatar
Encor3 2012-05-13, 0:18 32
Nerfpl napisał/a:

Ustawka jak nic.

-Sappowi nic tak naprawdę nie było. Krew krwią ale stał norlamnie, jeszcze się czieszył po walce.
-Walka została przerwana bez powodu. Przecież Sapp się po prostu bronił. Normalnie zawodnik by przeczekał tak jak widzieliśmy to 2 walki wcześniej z murzynem który był bity chyba z 3 minuty na ziemi.

Zawiodłem się na Pudzianie strasznie. Jak taki sport reprezentuje to ja podziękuję.
Albo kaleki albo jakieś świnie które się lewdo ruszają. A jak pojechał walczyć na serio to przegrał...



Sędzia przerwał walkę dlatego, że się Sapp nie bronił. Przeciwnik musi wykonywać ruchy, które pokazują, że jest przytomny/zdolny do walki i może się jeszcze bronić. Sapp po prostu sobie leżał. Walka jak dla mnie była nudna.
Zgłoś
Avatar
kogutkamikaze 2012-05-13, 0:21 7
Dziwne zachowanie się Sappiącego po przerwaniu walki przez sędziego
Cieszył się jak pojebany,mało kasy przytulił pewnie za oberwanie po plapie

Mimo wszystko życzę Pudzianowi godnego przeciwnika
Zgłoś
Avatar
pleju15 2012-05-13, 0:22 4
Walka myślę jak najbardziej ustawiona, trochę teatru i na koniec trochę skruchy. Zbyt proste to było.
Zgłoś
Avatar
manfred1992 2012-05-13, 0:31 7
chuj, że ustawiona i tak będę oglądać kolejne walki z Pudzianem.
Zgłoś
Avatar
owek 2012-05-13, 0:40 2
Najbardziej zjebana walka tego wieczoru.
Zgłoś
Avatar
chrap 2012-05-13, 0:55 7
kurwa. Pudzian szybki jestes. juz zdazyles wrocic z gali i wjebac na sadola. BRAWO!

na chuj ustawiac walke z takim zawodnikiem? postawa nie byla ofensywna, ciezko bylo nazwac to obrona. wiadomo w jakim kierunku walka zmierzala i w takich momentach sie ja konczy. takie zasady ksw. Sapp jest skonczony. kiedys cos znaczyl, teraz jest showmanem, ktory robi turne po europie przed emerytura. ma wyjebane, nie trenuje i co 2 tygodnie ma walki. z ostatnich 12 wygral az 2.
Zgłoś
Avatar
horihan1 2012-05-13, 1:06 3
normalnie "Fucking Joke!!"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie