18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Mariusz Pudzianowski
rusio93 • 2013-01-24, 23:46
Nie trzeba dużo dodawać,hołd oddany najsilniejszemu człowiekowi świata.
Bez niego całe zawody strongman to już nie to samo i bez względu na to co myślicie o jego nowej karierze,to należy mu się mega szacunek za wszystkie osiągnięcia i godne reprezentowanie Polski przez tyle lat
.

Zgłoś
Avatar
SzpadyZorro 2013-01-25, 15:03
Taki chuj, najsilniejszym człowiekiem świata jest Greg Kovacs. Typ był tak silny że nie dopuszczano go do żadnej konkurencji bo po prostu inny nie bieli by szans. Poczytajcie trochę o nim
Zgłoś
Avatar
jawor9008 2013-01-25, 15:34
Wiochmen napisał/a:



a Dla mnie rolnik jest silniejszy bo jednego dnia potrafi przewalic tony gnoju...

kurwa co ma jedno do drugiego?
Savickasa kojarze jak razem z Pudzianem na zawodach byli i kazdy mial taki SAM ciezar i do Mariusza zaden huj startu nawet nie mial

wiec nie pierdol mi tutaj



Ohoho. Błyszczysz wiedzą. Porównanie do rolnika wspaniałe. Tylko jak to się ma do tematu?
Co ma jedno do drugiego? Przeczytaj dokładnie co napisałem a nie burzysz się i piszesz farmazony nie mając pojęcia o temacie. Gdyby porównać z jednej strony Pudziana a z drugiej ogromnego Litwina z czasów ich świetności to nasz Mariusz nie ma startu niestety. Pudzian raz był na zawodach AC, gdzie zajął 6 miejsce. Savickas wygrał. Potem Pudzian mimo zaproszeń na te prestiżowe zawody nigdy się na AC nie pojawił.
Pytanie: kto jest najSILNIEJSZYM człowiekiem na świecie a nie kto jest najsprawniejszym wśród siłaczy? A najsilniejszy jest bez wątpienia Savickas.
Wyraźnie zaznaczyłem, że zawody tych dwóch federacji różniły się przede wszystkim ciężarami. WSM to stosunkowo mniejsze ciężary od tych używanych na IFSA. Dla mnie sprawa jest prosta: podnoszę większy ciężar, więc jestem silniejszy. Czego jeszcze nie rozumiesz?

@SzpadyZorro
Kovacs i jego siła nigdy nie zostały udowodnione. Prawdopodobnie były to tylko wymysły czy inne przechwałki.
Zgłoś
Avatar
leoy 2013-01-25, 15:40 1
Najsilniejszy człowiek Świata. Tylko, że na głowie ciągle z chustą by przykryć łysinkę powstałą po wpierdalaniu koksów. MMA to nie była pasja Pudziana, lekarz mu powiedział, że jeszcze jednego cyklu jego wątroba nie wytrzyma, więc musiał wybrać, bawić się dalej w StrongMana i przegrywać albo odejść i co dalej? A no MMA najsilniejszy człowiek Świta konfrontowany z fighterami, to przyciągnie masę ludzi na widownie i przed TV, wszystko fajnie ale Pudzianowski za walkę dostaje 300tys. a chłopak który przelewa litry potu na macie od kilkunastu lat i ma skilla kilkadziesiąt razy lepszego od Pudzianowskiego dostaje 2-5 tys. z czego 2/3 idzie mu na suplementy, opłaci czynsz i tyle mu kasy zostaje. Jak myślicie dlaczego Łukasz "Juras" Jurkowski zakończył tak młodo i będąc na szczycie karierę? bo nie miał z tego kasy, dlaczego drugi "Juras" Jurek Wroński kickbokser wielokrotny Mistrz Polski,Europy musi prowadzić szkółkę i rapować? Bo z tego zawodu nie ma kasy. Dlaczego ktoś wchodzący w branżę dostaje 300tys. a ktoś będący w tej branży lat kilkanaście ma 100 razy mniej? Po za tym, osiągnięcia to jedno a jakim kto jest człowiekiem to drugie, nic do Pudziana nie mam, ale jest chytry i zawistny, podczas gali w Katowickim Spodku, wezwał policję, bo gość sprzedawał szaliki z napisem "Pudzian Team" zarabiając taką kasę powinien to odpuścić i w ogóle przymknąć oko, a nie udupiać kogoś, tym bardziej za takie coś.
Zgłoś
Avatar
SlawomirL 2013-01-25, 15:55
Z całym szacunkiem do Pudziana, bo naprawdę wiele zrobił dla popularności tego sportu (tak jak przez Adama oglądaliśmy skoki narciarskie tak i przez Mariusza - strongmana w TVN).
Byłem na kilku imprezach "strongman" bez udziału Pudziana i widowiska były "pierwsza klasa". Mamy wielu innych wspaniałych "strongmanów" jak Toczek, Dymek, Libacki, Kuraś, Kowalczyk... o których nie jest głośno bo nie są celebrytami jak Pudzian (no może z Dymkiem to przesadziłem). Oczywiście nie zapinając o takich gościach jak Savickas, Girard, czy wielu innych którzy swoją osobowością wprowadzają coś więcej niż tylko pokaz siły.
Zgłoś
Avatar
Heisenberg25 2013-01-25, 15:57 1
Andrzej Golara, profeszional fajer
Zgłoś
Avatar
s................2 2013-01-25, 17:06
Meressin napisał/a:

Na chuj ci te wielkie, czerwone litery?



wielki i czerwony to bedzie Pudzian
Zgłoś
Avatar
S................i 2013-01-26, 0:08
Mówi Ci coś Żydrunas Savickas?
Zgłoś