18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
CorT7 2016-06-20, 11:29 23
Celebryta czy co? Miło by było uslyszeć, że spadł ze schodów(kilka razy pod rząd) ale kogo obchodzi co ten zwyrol robi prywatnie?
Zgłoś
Avatar
grubystefan 2016-06-20, 11:30 23
Pierdolnięta baba, co tu więcej gadać! Jeszcze córkę ma. No jebnięta!
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2016-06-20, 11:31 24
w normalnym świecie na tej planecie taka kurwa już by dawno zgniła w ziemi. niech mu lewactwo jeszcze chuja obciągnie biedaczynie.
Zgłoś
Avatar
draxiem2 2016-06-20, 11:32 18
@CorT7 warto usłyszeć, że kobieta, która za niego wyszła to atrakcyjna trzydziestolatka z wysokim wykształceniem, która chce mieć z nim dzieci. To dopiero się nazywa niedojebanie mózgowe.
I w dodatku twierdzi, że to wina ofiar, które zgwałcił i zamordował Trynkiewicz.
Zgłoś
Avatar
r................4 2016-06-20, 12:08 3
Mieszkam na parterze i mam plac zabaw za balkonem .
Chyba wynajmę mu pokój i będę miał spokój
Zgłoś
Avatar
wodzwioski 2016-06-20, 12:21 1
Ludziom się w głowach pierdoli a my to oglądamy
Zgłoś
Avatar
mrlewy 2016-06-20, 12:21 86
Hmm... Z tego co czytałem, u Trynkiewicza stwierdzono ponadprzeciętne IQ. Teraz wystarczy się zastanowić czy taki pojeb, do tego inteligentny, kolejne zbrodnie po wyjściu z ośrodka popełniłby "na pałę"? Czy też może wszystko sobie ułożył w większy plan? Plan, który na przykład zakładałby wybranie spośród swoich wielbicielek jakiejś głupiej dupy (najlepiej z dzieckiem), którą będzie można urobić pokazując swoją wrażliwą, zresocjalizowaną stronę (co przy okazji pomoże ugłaskać ludzi mających głos odnośnie chociażby jego uwolnienia), a następnie po wyjściu z ośrodka i uśpieniu czujności wszystkich, puszczeniu wodzy zwyrolskiej fantazji chociażby robiąc jakąś pedofilską jatkę na córce oraz jej koleżankach?

Nieee, no przecież psychopata nigdy by na coś takiego nie wpadł

Nie jestem jasnowidzem, ale oczyma wyobraźni już widzę nagłówki pojawiające się w przeciągu dwóch lat mówiące o tragedii pewnej biednej atrakcyjnej, wykształconej i pracującej w korporacji trzydziestoletniej kobiety
Zgłoś
Avatar
janlew 2016-06-20, 12:24 27
Nie rozumiem jak można takich skurwisynów nie oprawiać na rynku, ku ucieszy gawiedzi i sprawiedliwości jaka rodzinie się należy.
Zgłoś
Avatar
paka2000 2016-06-20, 13:11 11
Ta kurwa dostała normalną celę z kolegami po fachu (czyt. pedofilami), zamiast celi z ludźmi mającymi dożywocia, do tego utrzymywali te ścierwo z naszych podatków, a teraz na sam koniec jeszcze jakaś tępa pizda się z nim żeni. No chuj mnie pany strzela jak słyszę o takich sytuacjach. Nie wiem kto jest bardziej niedojebany... Ta kobita, Tryniu czy lewica -.-
Zgłoś
Avatar
NastyRascal 2016-06-20, 13:47 7
mowcie co chcecie, kazdy ma prawo do szczescia po odbyciu kary...

...zartowalem.

takie osoby jak on powinny byc napietnowane cale swoje zycie a ich wizerunek po wyjsciu z paki powinien byc udostepniany wszystkim.
nie siedzial on za niewinnosc czy za jakies przestepstwo popelnione nieswiadomie...
zwykle bydle.
Zgłoś
Avatar
Nindon 2016-06-20, 14:38 4
Trynek vs Rodzina 500+
Zgłoś
Avatar
Murgen 2016-06-20, 14:56 2
baba bez bolca dostaje pierdolca.
Zgłoś
Avatar
Miroo 2016-06-20, 15:28 3
Pierdoli się w głowach tym kobietom. Normalny człowiek nie potrafi zrozumieć tak pojebanego zachowania.
Zgłoś
Avatar
W................. 2016-06-20, 16:21
Hmm... ciekaw jestem zdania jurystów na temat współudziału, jeśli wziąć pod uwagę, że wiadomo kto zacz i jaki czyn, a Skarb Państwa będzie płacił 500+ na dzieci...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie