18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Marketing spożywczy
ASAKKU • 2014-06-27, 10:19
Niby nic odkrywczego, jednak nie wszyscy chyba mają świadomość tych prostych zabiegów,
stosowanych przez wielkie koncerny, aby tylko wepchnąć nam swoje super wymuskane produkty...


Źródło
Zgłoś
Avatar
2................d 2014-06-27, 23:07 1
@Ja-nusz
Ja nie zauważyłem wegetariańskiej propagandy. Fakt, gadała tylko o mięsie ale rzecz tyczy się wszystkich produktów "wielkiej dziewiątki" korporacji i jasno to określiła.
Dymają nas na każdym produkcie, nic nowego
Zgłoś
Avatar
TarczaKowadło 2014-06-27, 23:08
jedno mnie dziwi... karane jest wprowadzanie w błąd - (art. 286 k.k.), a cała reklama opiera się na wprowadzaniu w błąd... no może nie do końca, bo w końcu mówią tam niby prawdę..., ale jednak, wszyscy wiedzą, że coś tu śmierdzi... i co ? i nic, wielkie gówno... nikt się nie zżyma, nikt w zasadzie głośno nie protestuje, czasem dadzą komuś po łapach za wprowadzanie w błąd, ale skończy się na pogrożeniu palcem i tyle...
Zgłoś
Avatar
theX 2014-06-27, 23:11 8
propaganda propagandą, ale w ciągu tej swojej mowy tak mlaskała, że się głodny zrobiłem. to opierdoliłem jajecznicę na kiełbasie. była zajebista.
Zgłoś
Avatar
Tompior 2014-06-27, 23:38
Spamują mi tym wyreżyserowanym gównem od rana na facebooku.
Że niby "zobaczcie na reakcję ludzi z widowni - brak oklasków - SZOK~!!".

Chyba każdy wie jak wygląda współczesna produkcja mięska i raczej patrzy na napisy na produktach z przymrużeniem oka.
Zgłoś
Avatar
Igorekpl 2014-06-28, 0:30
jak mnie wkurwia takie pierdolenie na temat warunków życia zwierząt hodowlanych. Przy obecnej liczbie ludzi tylko na to możemy sobie pozwolić bo gdybyśmy chcieli żeby te kurczaczki faktycznie biegały po trawce a świnki taplały się w błotku i miały nieograniczoną przestrzeń trzeba by było odpalić połowę społeczeństwa bo nie jest możliwe wyżywienie wysoko rozwiniętych krajów jednocześnie przestrzegając praw zwierząt. Więc albo pozwalamy połowie świata zdechnąć z głodu albo decydujemy się na te małe fabryki śmierci dla zwierzątek.
Zgłoś
Avatar
marsel 2014-06-28, 1:05 1
Echis napisał/a:

Taka żona...



wodzirejka, glupia pizda
Zgłoś
Avatar
Andrus997 2014-06-28, 1:23
kurde... smaka mi zrobiła... jutro grill!
Zgłoś
Avatar
Kortens 2014-06-28, 1:27 2
Autor nie obejrzał tego do końca, ale najbardziej zdziwiło mnie to jak na was zadziałał tytuł. To nie jest prezentacja o marketingu spożywczym tylko na temat chowu zwierząt hodowlanych. Ta pani jest tak przekoloryzowana że aż przykro się robi. I puenta, "to Wy jesteście główną przyczyną dla której możemy to robić". Przykro mi, że społeczeństwo jest tak głupie że nie potrafi zinterpretować już nawet wideo dla mas, a co dopiero mówić o książkach.
Zgłoś
Avatar
arnoldski 2014-06-28, 8:10
Wystarczy że ta baba to aktorka Kate Miles!
Zgłoś
Avatar
javal 2014-06-28, 8:51 1
@Igorekpl

To Ty pierdolisz. Miejsca brakuje? Tak jak nie lubię cejrowskiego tak kiedyś powiedział na ten temat coś w stylu "przejedź się od jednego dużego miasta do drugiego a po drodze 100km pustych pól itp. Miejsca jest dużo, tylko po prostu tak się bardziej opłaca. Co gorsza MY na tym gorzej wychodzimy bo nie chodzi tylko o to czy zwierzętom jest dobrze czy nie ale tak jak babka mówiła są one faszerowane lekami do tego w takiej hodowli jest większa szansa że to mięso jest po prostu marnej jakości.

Nie jestem zielony ani wegetarianinem też nie, lubię mięso i nie mam zamiaru przestać go jeść, ale KURWA MAĆ to w jakich warunkach są hodowane te zwierzęta to powinno podlegać pod artykuł (ba wd. mnie podlega, przecież znęcanie się nad zwierzętami jest niedozwolone...no ale jest z tego kasa więc nikt nie zabroni)
Zgłoś
Avatar
ocwpzw 2014-06-28, 12:03 2
Wystarczyłoby, żeby unia nie wpierdalała się ze swoimi regulacjami i mięsa oraz mleka byłoby w chuj więcej niż potrzeba z normalnych hodowli. Jeszcze nie tak dawno temu każde gospodarstwo wiejskie miało kilka krów, świń, kury, kaczki, indyki no pełno tego było. Karmione to wszystko było z własnych płodów rolnych, żadnych pasz ani antybiotyków nie było, oddawali mleko i mięso do spółdzielni, zarabiali pieniądze i wszyscy zadowoleni. Ale potem przyszły kwoty mleczne i już nie można było oddawać mleka, zakontraktowanym płacą marne grosze (a masło kurwa po 5zł noż kurwa ja pierdole) ludzie pokasowali najpierw krowy, później świnie bo też nie skupowali albo dużo poniżej opłacalności, drób tak samo bo fermy. A teraz nagle się obudzili, że jak to takie duże hodowle i antybiotyki, przecież to niezdrowo
Zgłoś
Avatar
Sonal 2014-06-28, 15:44
Też twierdzę, że na mnie reklama nie działa. Zresztą, właściwie ich nie oglądam. Natomiast mam świadomość, że na 3/4 społeczeństwa takie proste sztuczki działają. W końcu większość społeczeństwa to debile. Czy Was ie dziwi, że są tacy debile co kupują garnki/pościel na jakiś pokazach, co wciągają się w rozmowę z jakimś naciągaczem przez telefon, co zamiast zrzucić ze schodów - wpuszczą cygankę czy jechowych do domu, czy dadzą całe swoje oszczędności "wnuczkowi". Nie...
I właśnie dla nich są te sztuczki. Nie na normalnych. Normalny bo obejrzeniu tego filmiku jedynie się uśmiechnie i poduma: co ona pierdoli? Założę się, że Ci na widowni jeszcze zapłacili za wstęp na ten "wykład" hahahah
Zgłoś
Avatar
m................z 2014-06-28, 17:32
Jebana propaganda, te miny ludzi na koniec niby takie zniesmaczone o boże takie to okrutne ojej jakim jestem złym człowiekiem... Wypierdalać wegezjeby
Zgłoś
Avatar
Igorekpl 2014-07-10, 23:47
@Javal

No to widzę że masz mocno naiwne i płytkie pojęcie na temat obrotu kapitału i towarów. Żeby nagle wyludnić miasta i zasiedlić te nieużytki żeby każdy mógł sobie hodować zdrowe jedzonko trzeba by było zrobić krok o kurwa 2 000 lat rozwoju w tył jeśli chodzi o relacje społeczne. Cały kurwa postęp wziął się z tego że dzięki intensyfikacji produkcji rolnej i hodowlanej kilka osób mogło wyżywić kilka innych osób i te kilka innych osób w tym czasie zajmowało się czymś innym jak produkcja narzędzi czy lepienie z gówna. I teraz Ty proponujesz żeby połowa ludzi z miast wyjebała na prowincję i zaczęła hodować zdrowe i szczęśliwe świnki... po pierwsze to byłby śmiertelny cios dla całej gospodarki a po drugie nikomu by się tego nie chciało robić, spójrz jakie jest w Polsce zainteresowanie rolnictwem, chuj z Polską popatrz na cały świat, produkcją rolną zajmuje się coraz węższa grupa osób, z roku na rok rolników jest mniej a Ci co zostają powiększają swoje gospodarstwa, za 100 lat będziesz miał w kraju jednego przedsiębiorcę który będzie miał monopol na produkcję spożywczą. Chcesz tego czy nie ale zdrowe i swojskie żarcie jest już przywilejem wybranych (ludzi ze wsi lub bogatych). Więc zanim zaczniesz zarzucać mi pierdolenie zacznij filtrować przyswajane informacje i to że Cejrowski coś mówi jak to ma w zwyczaju jakby był pierdolonym ekspertem i zawsze miał rację nie oznacza że faktycznie tak jest.
Zgłoś