18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
jeśli mowa o naprawdę sadystycznych książkach, proponuję powrót do źródła i rozkoszowanie się prosto z koryta ojca sadyzmu ^^

wydana w 1791 r., być może jak na dzisiejsze realia, jej język już się robi odrobinę archaiczny, ale niczym nie traci na świeżości. historia cnotliwej justyny, którą spotykają różne straszne przygody, a która mimo wszelkich nieszczęść postanawia nie dać się zdeprawować. wiele ciekawych opisów wyuzdanych praktyk seksualnych, w tym wątki koprofilne i sadomasochistyczne. na pewno każdy sadysta znajdzie coś dla siebie
Zgłoś
Avatar
Wilczex 2010-01-12, 23:17
Pędzę w ferie do biblioteki!
Zgłoś
Avatar
Lord of Suffering 2010-01-30, 18:38
Ja przeczytałem Juliettę. Ostatnie kartki Rox. Mister pierdoli trupke na ołtarzu i odcina jej głowe. Normalnie szlachta sie bawi Rozdział z "olbrzymem" też jest zaje-kurwa-bisty. Polecam wszyskim sadystom
Zgłoś
Avatar
respectum 2010-02-10, 15:31
Bardzo dobra książka (temat). Opisy aktów seksualnych wyjątkowo przemawiają do wyobraźni
Zgłoś
Avatar
99XX 2010-03-23, 14:19
Witam. Macie może jakieś linki do pobrania ebooka tej książki ?
Zgłoś
Avatar
bimbo 2010-03-30, 11:42
Podpisuje się pod prośbą powyżej.
Zgłoś
Avatar
Scarlet 2010-03-30, 13:40
ja czytam książki w formie klasycznej. jak chcecie ebooka, to chyba nic nie stoi na przeszkodzie, żeby sobie poszukać?
Zgłoś
Avatar
bimbo 2010-03-31, 2:42
Można, ale może ktoś już ściągał, i może zapodać linka, zawsze warto spytać.
Zgłoś
Avatar
r00x 2010-04-03, 1:31
Będąc w temacie Sade'a. Można przeczytać sadyzm najwyższej próby w pigułce, czyli "120 Dni Sodomy". Zapewne szanowna pani Scarlet zna tą pozycję.

mmmmmm... myszy zaszyte w cipce, by jadły dziwkę od środka. Sam miód i orzeszki
Zgłoś
Avatar
99XX 2010-04-05, 22:11
No zgadzam się z BIMBO.. Chyba możecie podać linka a nie się zgrywać....
Zgłoś
Avatar
Scarlet 2010-04-05, 22:17
@up
to mam szukać specjalnie dla Ciebie? masz rączki, myszkę, internet i mózg, to chyba możesz sam znaleźć?
Zgłoś
Avatar
utopjec 2010-04-06, 12:06
99XX napisał/a:

No zgadzam się z BIMBO.. Chyba możecie podać linka a nie się zgrywać....



dłużej mi zajęło napisanie tego posta, niż znalezienie 120 dni Sodomy w sieci...

google.pl/search?hl=pl&q=de+sade+rs&btnG=Szukaj&lr=lang_pl...
Zgłoś
Avatar
Scarlet 2010-04-06, 15:52
r00x napisał/a:

Zapewne szanowna pani Scarlet zna tą pozycję.



jest na mojej nieskończonej liście "to read..", mam nadzieję w końcu uzupełnić braki.
Zgłoś
Avatar
Dante88 2010-04-12, 7:11
albo obejrzec film...
Zgłoś
Avatar
nicelove4u 2010-04-13, 17:51
Scarlet napisał/a:

jeśli mowa o naprawdę sadystycznych książkach, proponuję powrót do źródła i rozkoszowanie się prosto z koryta ojca sadyzmu ^^

wydana w 1791 r., być może jak na dzisiejsze realia, jej język już się robi odrobinę archaiczny, ale niczym nie traci na świeżości. historia cnotliwej justyny, którą spotykają różne straszne przygody, a która mimo wszelkich nieszczęść postanawia nie dać się zdeprawować. wiele ciekawych opisów wyuzdanych praktyk seksualnych, w tym wątki koprofilne i sadomasochistyczne. na pewno każdy sadysta znajdzie coś dla siebie

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie