18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 44 minuty temu
Avatar
not_NULL 2010-09-27, 9:09 1
Cytat:

Tak na marginesie gdyby nie de Sade (Nazwa sadyzm pochodzi od jego nazwiska) ta strona pewnie nazywałaby się inaczej.


No shit, sherlock.

A tak swoją szosą: trzeba było wrzucić jeszcze kilka tych obrazków, żeby strona się wczytywała kilka minut dłużej, i żeby jeszcze bardziej rozciągnąć stronę
Zgłoś
Avatar
U................a 2010-09-27, 12:03 1
Całkiem dobre, szkoda że mało komu będzie się chciało to czytać, a gimnazjum i tak nie zrozumie.
Zgłoś
Avatar
D................r 2010-09-27, 19:28
już było wiele pomysłów na nazwe strony hehe
Zgłoś
Avatar
great_white 2010-09-27, 20:05
Na komixy Cię nie wpuścili to tutaj szczęścia szukasz?
Zgłoś
Avatar
wojtass 2010-09-28, 13:31
kiedyś mi mama taki kupiła, chciałem Kaczora Donalda ale nie było.
Zgłoś
Avatar
Hellsmess 2010-09-28, 13:47
@up
i widać efekty
Zgłoś
Avatar
tomsson 2010-09-28, 14:43
za długie
Zgłoś
Avatar
venomizzy 2010-09-28, 15:43
APELUJE DO ADMINA CZY INNEGO MODA

ucinac chujowe posty z milionami obrazków. Ostatnio za często ten syf.
Zgłoś
Avatar
Lam3rZ 2010-09-28, 16:15
wtf? to sie czyta od lewej do prawej i od gory na dol?
Zgłoś
Avatar
sadzio666 2010-09-29, 2:06 1
fajne do poczytania

a tak btw:
To widze juz gimbusy maja srake, nie przeczyta a sra sie że dużo
wypierdalać na fejsbuka albo nasza kutasie spytac aplikacji czy was mama kocha a nie robić tu z siebie błazna

Zgłoś
Avatar
wciazszukam 2010-09-29, 11:09
Przezajebiste i jakie prawdziwe. W tym chorym społeczeństwie opartym na sztucznych i nienaturalnych wzorcach dzieje się więcej złego, niż gdyby zostawić świat samemu sobie i pozwolić ludziom być ludźmi. Natura sama pozbyłaby się plew, a przetrwałaby mądrość i siła. Podtrzymując przy życiu chorych, kalekich i wszystkich niezdolnych do samodzielnego funkcjonowania, pod przykrywką dobroczynności (a tak naprawdę tylko żeby samemu poczuć się lepiej i być lepiej odbieranym przez resztę pospołu) obciążamy nasz świat i siebie samych mnóstwem negatywnych emocji i strachem (oby nas to nie spotkało) Zapominamy, aby po prostu żyć i być szczęśliwym mimo wszystko. Mam głęboką nadzieję, że przebudzenie z tego letargu w świecie reklam i wyimaginowanego szczęścia serialowych bohaterów nadejdzie niebawem. Pozdro dla światłych sadystów 8)
Zgłoś