18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 45 minut temu
Avatar
Pitupitu 2021-01-01, 9:59 1
Pewnie przywędzany to nie szkoda
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2021-01-01, 10:45 1
Chociaż jeden miał wystrzałowego sylwestra.
Zgłoś
Avatar
Rebeliant 2021-01-01, 12:13 5
Dalej za mało tego ścierwa ginie od kul. Czarnuchy są jebanymi nierobami, nie są w stanie się pozabijać nawzajem, a policji w USA za mało aby ich wszystkich wyrżnąć.
Zgłoś
Avatar
Alsedar 2021-01-01, 13:03 30
No właśnie, ja znam kogoś kto był w Ameryce i opowiedział mi to i owo. Tych skurwysynów lepiej unikać, gdy jest taka możliwość. 9 na 10 czarnych ma do ciebie problem z dupy. Lepiej ich unikać, bo jakbyś każdemu chciał wyjaśniać jak się żyje w społeczeństwie, to nie zarobiłbyś na naboje. U nas gdy spotykasz kogoś na ulicy podchodzisz do każdej osoby neutralnie, tam uprzedzenie do czarnych jest uzasadnione(w sklepie, na ulicy, w sąsiedztwie i chuj wie gdzie). Czasami serio myślę, że to zemsta Indiańców nad białymi - kara za sprowadzenie tego gówna do Ameryki.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2021-01-02, 21:10
Póki biali nie zaczną zmniejszać populacji tego czarnego gówna, zamiast klękać przed tym, to będą mieć problemy.

Wszystko zaczęło się po zniesieniu niewolnictwa. Już wtedy każdy właściciel czarnucha powinien był zlikwidować swoje stado, a nie puszczać tego samopas. Takie teraz mają problemy, jak Australijczycy z dingo. Tylko tam po prostu do tego się strzela, a w JuEsEj głaszczę po tych bezmózgich makówkach.
Zgłoś
Avatar
craig133 2021-01-03, 9:59
Alsedar napisał/a:

No właśnie, ja znam kogoś kto był w Ameryce i opowiedział mi to i owo. Tych skurwysynów lepiej unikać, gdy jest taka możliwość. 9 na 10 czarnych ma do ciebie problem z dupy. Lepiej ich unikać, bo jakbyś każdemu chciał wyjaśniać jak się żyje w społeczeństwie, to nie zarobiłbyś na naboje. U nas gdy spotykasz kogoś na ulicy podchodzisz do każdej osoby neutralnie, tam uprzedzenie do czarnych jest uzasadnione(w sklepie, na ulicy, w sąsiedztwie i chuj wie gdzie). Czasami serio myślę, że to zemsta Indiańców nad białymi - kara za sprowadzenie tego gówna do Ameryki.


Nie kara za sprowadzenie, a za zniesienie niewolnictwa
Zgłoś