18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 53 minuty temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Muzułmanie ponoć się już integrują u naszych zachodnich sąsiadów.

Zaledwie kilkaset osób przyszło w sobotę na marsz muzułmanów przeciwko islamskiemu terroryzmowi w Kolonii na zachodzie Niemiec. Organizatorzy zapowiadali wcześniej udział 10 tys. osób. Największe niemieckie stowarzyszenie muzułmańskie DITIP odmówiło udziału.




W Niemczech mieszka prawie 5 mln muzułmanów.

Cytat:


~pewny- 1 godz. 7 min temu
przy tak niskiej frekwencji porządnych muzułmanów w marszu przeciw zmasowanemu islamskiemu terroryzmowi należy założyć że islam jest organizacją bandycką i terrorystyczną





News z Interii.
Zgłoś
Avatar
Halman 2017-06-17, 17:20
rozumiem że obiektyw aparatu był skierowany na najwiekszy tłum muzoli?
Zgłoś
Avatar
mygyry 2017-06-17, 17:23 4
Warto by dodać, że zapewne 3 na 4 wcale nie jest wyznania muzułmańskiego a jedynie lewacką bojówką o równość i dobry PR muzułmanów...
Zgłoś
Avatar
Ptoon 2017-06-17, 17:48
Miało być 10 tysięcy, a ile było sami oceńcie facebook.com/RTnews/videos/10155667102174411/

Ja tam widzę, że co najmniej połowa to biali niemcy i reporterzy, ale może to kwestia mojej percepcji i tego, że sam sobie chciałem udowodnić jakąś tezę. Też nie oglądałem oczywiście całego materiału, więc może gdzieś tam akurat idzie te 10 tysięcy muzułmanów tylko ja ich nie zauważyłem.
Zgłoś
Avatar
kalijanek 2017-06-17, 17:50
a nie przyszło wam do głowy, że wśród muzułmanów też są normalni ludzie ale bali się przyjść, bo bali się zemsty tych fanatycznych zjebów
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2017-06-17, 17:52
kalijanek napisał/a:

a nie przyszło wam do głowy, że wśród muzułmanów też są normalni ludzie ale bali się przyjść, bo bali się zemsty tych fanatycznych zjebów



Nie.
A tobie...?
Zgłoś
Avatar
mygyry 2017-06-17, 18:01
kalijanek napisał/a:

a nie przyszło wam do głowy, że wśród muzułmanów też są normalni ludzie ale bali się przyjść, bo bali się zemsty tych fanatycznych zjebów


To pewnie ci sami, którzy po atakach na fejsie i tłiterze wypisują o wielkości allaha i drwią z ofiar
Zgłoś
Avatar
Ptoon 2017-06-17, 18:11
kalijanek, hmmm co tu zrobić, co tu zrobić? Jest nas 5 milionów, w kraju który ma jedne z najwyższych standardów demokratycznych na świecie, policja działa bardzo sprawnie, sądy orzekają szybko, pomoc społeczna jest na wszystko. Co tu zrobić? Przecież 50 tysięcy(optymistyczne założenie) z nas to fanatyczni ekstremiści, którzy w dużej mierze działają poza prawem w konspiracji. No patowa sytuacja.

Nie żeby historia znała przypadki, w których kilkadziesiąt tysięcy ludzi powstaje przeciwko całym państwom, w których z powodów ideologicznych ludzie walczą i umierają w partyzantce lub protestują przeciwko grupie, która jest wielokrotnie silniejsza od nich. Nie. Muzułmanie mają ten swój ekstremistyczny 1% który ich paraliżuje tak, że nawet dofinansowania i zachęty ze strony lewaków, którzy organizują takie marsze, nie mogą ich wyciągnąć z domu.

W najlepszym razie stosunek większości muzułmanów do terroryzmu jest "neutralnie życzliwy". Taki np. jak typowego Polaka do meczu Anglia-Niemcy. W sumie chuj z Anglikami ale jednak fajnie żeby dokopali Niemcom.
Zgłoś
Avatar
RedIsGood 2017-06-17, 18:25
Skoro religia nakazuje im zabijać niewiernych to nic nie można poradzić. Jakoś trzeba podbić nowe terytoria dla jedynie słusznej wiary a jak wiemy każda religia nazywa siebie "jedyną słuszną" i stara się wykorzenić/wymordować wyznawców konkurencji. Taki urok religijnego zjebania. Swoją drogą jestem ciekaw czy rzeczywiście Islam zdominuje Europę i dzisiejsi katolicy będą grzecznie zapierdalać do meczetów szybciutko zmieniając wiarę pod przymusem jak ich przodkowie przyjmujący chrześcijaństwo... Historia kołem się toczy
Zgłoś