18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Marsz N
PiotrTAG • 2012-11-08, 23:26
Prawda w oczy koli.Polska zawsze po Prawej Stronie !.

Zgłoś
Avatar
piotruniusz 2012-11-09, 20:53 1
szer.Lucjan napisał/a:

Żyjemy w czasach kiedy patriota oznacza rasiste, nacjonalistę i katola a nakręciła to wszystko komuna i eurokołchoz



żyjesz w czasach gdzie rządzi pieniądz i ludzie mają wyjebane na te pierdoły narodowościowe.. poz tymi co nie mają pracy
Zgłoś
Avatar
Clematis 2012-11-09, 20:55
szer.Lucjan

a ja sie akurat zgadzam. Jestem patriotą, podpada to pod nacjonalizm, jestem z tego dumny i otwarcie to manifestuje, ale ludzie od razu z góry biorą mnie za prawicowca i katolika. Mimo, że jestem ateistą i raczej na lewo.
Zgłoś
Avatar
sidian 2012-11-09, 23:25
Wszyscy manipulują. Ten film jest dokładnie taką samą manipulacją jak skandaliczna jakość transmisji z zeszłego marszu w wielu mediach. Natomiast niech się panowie z prawicy nie dziwią, że są traktowani jak faszyści czy agresorzy, bo się sami podstawiają, np. hajlując sobie radośnie i wmawiając, że to albo pięć piw albo rzymski salut (co ma kuźwa rzymski salut do polskich nacjonalistów?!).

Dodatkowo język, jakim się posługują, choć w filmie są przedstawieni jako spokojni i dystyngowani ludzie, wskazuje jednak na to, że są agresywni w dyskusji. Zbyt agresywni.

Odwołania do mitologii chrześcijańskiej w świetle moralności też dobrze robią ich wiarygodności. Jak to ten zjeb z pisu ostatnio powiedział? Zgwałcone kobiety powinny rodzić, bo normalna i zdrowa kobieta kocha swoje dziecko? Cudnie.
Zgłoś
Avatar
contowsky 2012-11-09, 23:37
bavarian napisał/a:

Co to za nuta?



jeżeli chodzi o okolice 7:22 to Two Steps From Hell - Heart of Courage
Zgłoś
Avatar
qbamatus 2012-11-10, 1:09 1
Uahhahaha
Ten i tego typu filmiki to jeszcze większa ściema niż te Wasze "zmanipulowane media"

Yebać skrajności i lewe i prawe
Zgłoś