18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Marsz N
PiotrTAG • 2012-11-08, 23:26
Prawda w oczy koli.Polska zawsze po Prawej Stronie !.

Zgłoś
Avatar
cinu314 2012-11-09, 10:48
Czy tylko ja zauważyłem typa który w 7:23-7:25 odpala papierosa od racy :O ?
Zgłoś
Avatar
ZiomZaZiomem 2012-11-09, 10:55 1
Zgłoś
Avatar
prof. Matolewicz 2012-11-09, 10:55 1
Mógłby mi ktoś z powyższych patriotów zdefiniować ów patriotyzm? I co do tego mają geje, Żydzi, murzyni itd.?
Zgłoś
Avatar
Nomoto 2012-11-09, 11:05 4
Jak można uważać, że ruchy prawicowe są bardziej patriotyczne niż lewicowe. To jak mówić, że prawica to naziści a lewica komuniści to są skrajne poglądy najczęściej używane przez ludzi którzy w życiu przeczytali ulotkę na ulicy. Są wielcy ludzie jak Kazimierz Pużak, który był wielkim patriotą walczącym o wolność a miał poglądy lewicowe, tak samo Seweryn Goszczyński też miał poglądy lewicowe a był patriotą walczącym w powstaniu. Naprawdę można wypisywać listę nazwisk. Więc zamiast truć się jadem, weźmy książkę do ręki i czytajmy o naszej historii a nie konfabulować bajki z dupy. Ja wiem, że Pani w szkole mówi że jesteście zdolni ale leniwi ale to k***a nie prawda.
Zgłoś
Avatar
lapsikoss 2012-11-09, 11:14 4
wiesiors4 napisał/a:

Ave lewica, nie? Mam nadzieję że tacy jak Ty przejadą się na tej swojej lewicy.


Centrum, kurwa! Centrum!
Słyszałeś może pojęcie "praca organiczna", czy "praca u podstaw"?
Polskę czeka jeszcze długi okres naprawczy, podczas którego musi oscylować wokół stonowanych poglądów, pracować w zjednoczeniu i lecieć na kompromisach.

Jeśli zejdziemy za bardzo na prawo, skończymy w katolickim Talibstanie, z zakazem usuwania martwych płodów, czy przetaczania krwi. Jeśli skręcimy za bardzo w lewo, to wrócimy do PRL, tego też chyba niewielu chce.
Niestety, większość "patriotów" z takich filmów to narodowcy i skrajni prawacy. Nie dziw się, że wywołują różne odczucia.
Zgłoś
Avatar
p................6 2012-11-09, 11:16 5
pesanserinusminor napisał/a:



Tak jest, lemingi zamienią donalda na michała tuska, ten już pokazał, że ma zadatki by dokończyć dzieło ojca. Tutaj potrzeba drugiego Piłsudskiego i drugiego obozu w Berezie Kartuskiej



nie jest jeszcze opcja ze jakis debil wybierze korwina kaczynskiego albo innego prawicowego przyglupa idacego w marszu otoczonego banda lysych kmiotow

nie jestescie lepsi wiec sie nie produkuj

wlasnie ci krzykacze prawicowi i lewackie barany nie znaja slowa umiar i opcja centrowa---dra mordy ale merytorycznie nie maja nic innego do zaproponowania niz obrzucanie przeciwnego obozu

jedni stawiaja gejowskie burdele inni koscioly i pomniki i pewno otocza polske drutem kolczastym

obie strony sa popieprzone i obie zawlaszczaja jedni tolerancje drudzy patriotyzm dlatego normalni brzydza sie marszami i kolorowymi paradami
Zgłoś
Avatar
Macias17 2012-11-09, 12:19
Mocny materiał aż się płakać chce
Zgłoś
Avatar
masafahi 2012-11-09, 12:28
Pamiętajcie, media nie są stronnicze, na paradzie równości negatywnie pokazują jej przeciwników, a na marszu, jego przedstawicieli. Rządził PiS, to czepiali się władzy, rządzi PO to czepiają się opozycji. Niech mi ktoś powie, że tu nie ma wolności, a media są stronnicze
Zgłoś
Avatar
volks83 2012-11-09, 13:10 2
Wszyscy narratorzy tego filmu włącznie z Bosakiem to przeciez jebani naziści i faszyści. Nie wiem co tak sie też podniecacie prawicowymi ścierwami! Pod pretekstem marszu N i banderą gazety rzeczpospolitej gdzie pracują zrobili filmik, który porusza właśnie tych co nie mają własnego zdania. Autosugestia i nic wiecej.
Zgłoś
Avatar
potacz 2012-11-09, 13:21 2
... na sadolu, żeby dać piwo za ten materiał. Czekam na więcej!
SIŁA I HONOR! TOBIE OJCZYZNO!

@volks83
Tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
grzess777a 2012-11-09, 13:27 2
Największym patriotyzmem jest dbanie o gospodarkę państwa. Liberalizm, tolerancja, świadomość historyczna. Chciałbym tylko, żeby narodowcy chwaląc Piłsudskiego wiedzieli, że był on socjalistą i ateistą czyli tzw. lewakiem. Natomiast Dmowski był faszystą (być może było to spowodowane demencją starczą). Polska wyrosła z wielokulturowości, Niestety komunizm (socjalizm internacjonalny) i nazizm (socjalizm narodowy) zniszczyły tę strukturę.
Zgłoś
Avatar
pauauek 2012-11-09, 14:42
7:22 fajnie gość cygara od racy odpala heh, a co do marszu to Ci panowie z filmu mówią samą PRAWDĘ.
Zgłoś
Avatar
Gonzoitano 2012-11-09, 15:06
@ujemuje dokształć się zanim się wypowiesz. Faszyzm i nazizm to ideologie lewicowe
Zgłoś
Avatar
ujemuje 2012-11-09, 15:47 1
@Gonzoitano
doksztalcony sie znalazl. Nacjonalizm, etatyzm, militaryzm, imperializm, totalitaryzm, antykomunizm, korporacjonizm, populizm, kolektywizm to glowne domena prawicowcow. Skrajnych oczywiscie. Lewicowe poglady miely w stosunku do gospodarki.
Co ciekawe wasz ukochany PIS zupelnie podobny jest.
Zgłoś
Avatar
teken 2012-11-09, 16:53
Dlatego pierdolę w dupę całą tą żałosną popisówe każdego z osobna w niedzielę i nawet nie odpalam TV. Wróć, ja i tak nie oglądam TV.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie