18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Marsz N
PiotrTAG • 2012-11-08, 23:26
Prawda w oczy koli.Polska zawsze po Prawej Stronie !.

Zgłoś
Avatar
Archeolog 2012-11-09, 2:33 1
wiesiors4, możesz pocałować mnie w moje tłuste, lewicowe dupsko. Pozdrawiam!
Zgłoś
Avatar
ujemuje 2012-11-09, 2:44 3
@wiesiors4
Za to nasi przyjaciele ze skrajnej prawicy hitlerowskiej bardzo duzo dobrego u nas zrobili prawda?
Wszystkie strony skrajne prawicowe i lewicowe sa niebezpieczne. Niestety patrzac po komentarzach to wychodzi jednak ta skrajnosc prawicowa na sadistic. Co do filmiku to jesli uwazasz wypowiedzi chlopaczkow z Mlodziezy Wszechpolskiej za prawdziwe to sam jestes glupi
Zgłoś
Avatar
0statniSprawiedliwy 2012-11-09, 2:44 4
wiesiors4 napisał/a:


W której sekundzie filmu była taka informacja?



Od 4.25
Przypierdalacie się do hipokryzji Palikota, bo otworzył oczy na to co robi Kościół, a powyżej macie 15 min hipokryzji kłamstw i manipulacji.

"Organizacją młodzieżową, która pomogła utworzyć LPR i z nią współpracowała, była Młodzież Wszechpolska (reaktywowana 2 grudnia 1989 przez byłego prezesa LPR – Romana Giertycha). W związku z ujawnianymi coraz liczniej skandalami dotyczącymi tej organizacji, 12 grudnia 2006 Roman Giertych odciął się od MW, jako młodzieżówkę partii powołując Ruch Młodych LPR.
Decyzja Romana Giertycha była motywowana doniesieniami prasowymi o imprezie neonazistów, w której brali udział członkowie Młodzieży Wszechpolskiej[3]."

Zachwycajcie się dalej młodzieżówką Giertycha i przyjaciołom. Idioci.
Zgłoś
Avatar
mathew14 2012-11-09, 6:51 4
Goglik napisał/a:

wypad z tą polityką z sadistica. wchodzę tu żeby obejrzeć jak ktoś zalicza glebę, a nie żeby oglądać jakichś smutnych kolesi.



To nakurwiaj szybko na kwejka bo tam niezłe jaja są. Twoja upośledzona matka próbuje zarzucić swoje własne cycki na plecy
Zgłoś
Avatar
Schabik 2012-11-09, 7:05 3
"LEWICA PEDAŁY" PRAWICA NAZIŚCI" LEWICA HOMOSIE" PRAWICA FASZYŚCI" pierdolenie, pierdolenie, pierdolenie.... prawda leży po środku, ale jak widać znaczna część społeczeństwa cały czas tego nie zauważa. hawk.
Zgłoś
Avatar
contowsky 2012-11-09, 7:21 1
moment jak policja nawołuje do podporządkowania się a tłum śpiewa hymn... bezcenne
Zgłoś
Avatar
CrosswinD 2012-11-09, 7:42 1
Patriota, a zwłaszcza Polski Patriota to nie jest człowiek który mówi o tym jak jest źle i jaka jest władza. To jest człowiek którego fizycznie boli sytuacja jego kraju i jego rodaków i sam z tym robi porządek. Nie próbuje albo chce... Ale robi. Władza jest jaka jest. Póki nie będzie z 10 Smoleńsków żeby wszystkich ze starej gwardii odprawic na emeryture to nawet młodzi będą tym wszystkim przesiąkać. Liczy się działanie patriotów. W skórcie: Kochasz swój kraj, swoich braci i siostry? Wstąp do lotnictwa... A nie jakieś marsze...
Zgłoś
Avatar
Koroson 2012-11-09, 8:26 2
Cześć i chwała BOHATEROM!!
Zgłoś
Avatar
Zielka 2012-11-09, 8:31 5
Patriotyzm - tak, nacjonalizm - nie.

Proste jak je*anie!
Zgłoś
Avatar
Mutarito 2012-11-09, 8:32 1
Cieszę się, że obejrzałem ten materiał. Według mnie obie strony mają swoje racje i obie ściemniają, wybielają siebie i oczerniają drugą stronę. Przykre, że teraz ludzie są dzieleni na prawicowców i lewicowców, jakby nie było innych możliwości. Jesteś z nami albo przeciwko nam. Masz dwie opcje do wyboru. Gdzie tu miejsce na całkowicie własne poglądy? Na samodzielne myślenie, wyciąganie wniosków? Zgadzam się z częścią poglądów prawicowych jak i lewicowych. Jestem przeciwny rządowi, który jest teraz, ale za PIS-u wcale nie było lepiej. Niestety ktokolwiek dorwie się do koryta, ten zapomina o Polsce i ciągnie z państwowego cyca ile wlezie i ma w dupie zwykłych obywateli.
Zgłoś
Avatar
Boober77 2012-11-09, 8:39 9
Wiecie, dlaczego na takiego, co nie ruchał, mówi się prawiczek?

Bo większość "prawicowców" to gówniarze, którym testosteron łeb rozpierdala. Jednego z drugim takiego "narodowca" pałą przez grzbiet przejechać, to nagle grzeczny jest i jeszcze przeprasza pana oficera. Debile, mocni w grupie, z pyskiem pełnym frazesów o "narodzie", "rasie", żydo-komuno-masono-cyklisto-wiewiórkoweg spisku... Jak widzę taki tępy łysy łeb, obowiązkowo w szaliku z logo jakiejś spółki prawa handlowego, przypadkiem nazwanej klubem piłkarskim, to mnie pusty śmiech ogarnia... Jak ta banda kretynków ma byc siłą narodu, to ja dziękuję za taki naród.

Weźcie się dzieci zajmujcie czymś poważnym. Nauką, albo najlepiej - pracą przy kopaniu rowów. Na bardziej ambitne zajęcie pewnie i tak intelektu nie starczy...

A teraz możecie hejtować. Sram na wasze łyse łebki.
Zgłoś
Avatar
Kawagawa 2012-11-09, 8:56
Prawda to wszystko. A jak już prawica zdobywa władzę to zaczyna krzyczeć o zakazie aborcji gdy zgwałci się 13 latkę.
Zgłoś
Avatar
mjolnir 2012-11-09, 9:12 2
Oj lewaczki modlę się do Odyna żeby doszło w końcu do bezpośredniej konfrontacji chodź wiem że jesteście zwykłymi tchórzami. kamon kamon antifa huligan!!!
Zgłoś
Avatar
mjr 2012-11-09, 9:46 1
szer.Lucjan napisał/a:

Żyjemy w czasach kiedy patriota oznacza rasiste, nacjonalistę i katola a nakręciła to wszystko komuna i eurokołchoz


A każdy, kto nie jest rasistą, nacjonalistą i katolem, to pierdolony zdrajca!
Zgłoś
Avatar
necrosodomizer 2012-11-09, 10:17 2
szer.Lucjan napisał/a:

Żyjemy w czasach kiedy patriota oznacza rasiste, nacjonalistę i katola a nakręciła to wszystko komuna i eurokołchoz



Chcesz walczyć ze stereotypami a sam w nie wpadasz
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie