18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Marsz N
PiotrTAG • 2012-11-08, 23:26
Prawda w oczy koli.Polska zawsze po Prawej Stronie !.

Zgłoś
Avatar
s................n 2012-11-09, 1:16 1
Szczerze to ONR mi nie leży. Ale o wiele bardziej nie leży mi sierp i młot, dlatego, jeżeli miałbym już za kimś się opowiadać to byłaby to grupa/partia reprezentująca takie wartości jak J. Piłsudski. To jedyny polityk z jakim kiedykolwiek mógłbym się zgodzić we wszystkich kwestiach ponieważ, mam takie same poglądy.

Nie ma nic gorszego od komuny utajonej i komuny żydowskiej. W filmie mówią o tym, że komuna tutaj jest od 20 lat... bzdura! Od 20 lat to siedzi tutaj już KOLEJNE pokolenie komunistów którzy przybyli do Polski jeszcze w trakcie II wojny światowej aby przygotować grunt dla czerwonej zarazy ze wschodu.
Zgłoś
Avatar
p................r 2012-11-09, 1:22 4
vass napisał/a:


Jestem niezwykle spokojny kryptogeju.



w sensie że kolega wygrzebał w końcu to zaginione w twej dupce dildo. to dobrze!

ps. nie zapominaj, że na świecie są jeszcze ludzie którzy wolą osoby płci przeciwnej w przeciwieństwie do ciebie.
Zgłoś
Avatar
kramos 2012-11-09, 1:22 6
z jednej strony "lewacy" z drugiej "prawicowe scierwa" zamisast sie obrazac czas sie brac RAZEM do sensownego rzadzenia.
na marszu niepodleglosci jak i na paradzie rownosci, wszedzie znajdzie sie kilku debili dzieki ktorym media moga robic sensacje-tak jest i bedzie-trzeba umiec filtrowac informacje
Zgłoś
Avatar
Goglik 2012-11-09, 1:27 1
nie wierzę że oglądam tych cweli co przez 2 lata nie mogli się dogadać z PiSem i dzięki nim rządzi teraz PO. nie wierzę jacy z was debile ,że dajecie się nabierać na ich propagandowe pierdzielenie w bambus. prawica nie może się dogadać od lat i tu jest największy problem, a nie w tym ,że rządzą jacyś tam lewacy, bo to właśnie nikt inny jak prawicowcy dopuszczają ich do władzy.
Zgłoś
Avatar
Bachowski 2012-11-09, 1:27 2
Popieram i jadę na marsz do Wawki, a kawałek drogi mam. Nic nie zmieni u mnie jednak odruchu wymiotnego na widok mord Zawiszy i Bosaka.
Zgłoś
Avatar
Hesbollah 2012-11-09, 1:35 18
Kurwa, jednak sadistic to w większości prawicowcy...ja pierdole
Zgłoś
Avatar
komandoklucha 2012-11-09, 1:36 2
a mnie to tak bardzo jebie...
Zgłoś
Avatar
s................n 2012-11-09, 1:37 19
@hesbollah

Nie, będę ciaptatofilnym gejowskim pro radzieckim pedałem (nie mylić z rosją)
Zgłoś
Avatar
bavarian 2012-11-09, 1:49
Co to za nuta?
Zgłoś
Avatar
jaca2790 2012-11-09, 1:50 4
Najsmutniejsze jest to, że w szkole się o tym nie mówi. I przez cały czas musisz sam sobie pytanie zadawać "dlaczego?". I nikt się nie kwapi aby w narodzie było więcej patriotyzmu. Ja w tym marszu idę bo już wiem jaką mi kaszkę z mózgu zrobili. I My Polacy nie sprzedamy tego Kraju!
Zgłoś
Avatar
Archeolog 2012-11-09, 2:01 11
Co to za kolejne prawackie, propagandowe gówno? Idź agitować gdzie indziej.
Zgłoś
Avatar
0statniSprawiedliwy 2012-11-09, 2:04 12
Ja pierdole, przecież oni jawnie piorą mózgi idiotom... "Nie było zadym, to telewizja pokazała tak". Kurwa tak, puścili fragment "Hooligans". Manipulanci i ksenofobowie. Najgorsze jest to, że młodzi chcą być patriotami, chcą walczyć o kraj, a te barany wykorzystują to przeciwko Polsce. Hipokryta Winnicki, prezes młodzieży wszechpolskiej która nie dawno machała swastykami, teraz sam potępia swastyki. Chlubią się swoimi neonazistami, jak np Farfała. Zanim dacie się wyprać poczytajcie nieco, pooglądajcie i myślcie, bo dla 90% społeczeństwa wystarczy fajny filmik z fajną muzyczką i już ślepo barany będą lecieć za nimi.

Macie tu swojego nacjonalistycznego bohatera z powyższego filmiku:
tvp.pl/krakow/mlodziez-kontra/wideo/robert-winnicki-prezes-mlodziezy-w...
Zgłoś
Avatar
NieWeszles 2012-11-09, 2:11 1
Marsz dzikusów, bez wyjątku.
Zgłoś
Avatar
w................4 2012-11-09, 2:19 16
TyTakTwierdzisz napisał/a:

Ja pierdole, przecież oni jawnie piorą mózgi idiotom... "Nie było zadym, to telewizja pokazała tak".


W której sekundzie filmu była taka informacja?

Archeolog napisał/a:

Co to za kolejne prawackie, propagandowe gówno? Idź agitować gdzie indziej.


Jak przeczytałem twoje posty to się załamałem. Jebany lewak.. Proponuję przejrzeć posty tego człowieka

NieWeszles napisał/a:

Marsz dzikusów, bez wyjątku.


Tak tak, a teraz planuj wyjazd na łutstok.

Hesbollah napisał/a:

Kurwa, jednak sadistic to w większości prawicowcy...ja pierdole


Ave lewica, nie? Mam nadzieję że tacy jak Ty przejadą się na tej swojej lewicy. Nie wierzę, że jesteście tacy głupi żeby nie widzieć co lewica zrobiła z Polską.
Zgłoś
Avatar
zielak300 2012-11-09, 2:26
O co chodzi z tymi lewicami i prawicami ? Ja myślałem, że to pis i po tylko jest.

W sumie można się przejść na takie święto jak ktoś lubi się ponapierdalać troszkę
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie