18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Avatar
SamSobieBogiem 2016-11-12, 20:37 2
ArchMag napisał/a:

oglądać całość



Bo co?
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2016-11-12, 20:44 7
Najsmutniejsze jest to, że hołota nazywająca się "narodowcami" przywłaszczyła sobie ten marsz. Trzeba jednak przyznać, że dzięki dofinansowaniu przez PiS, bydło ma kasę na całkiem niezłe filmiki propagandowe. Dobrze, że myślący ludzie tego nie łykają.
Zgłoś
Avatar
Black-Sheep 2016-11-12, 20:53 4
Jebać jednych i drugich. Ja byłem na demie antyfaszystowskim i serdecznie polecam wszystkim którzy już słusznie rzygają zarówno neoliberałami KODowcami i jebanymi prawakami które hajlują i palą flagi Ukrainy u siebie.
Zgłoś
Avatar
sezamkowyRozpierdol 2016-11-12, 20:54 1
@up

Antifa jeszcze istnieje?
Zgłoś
Avatar
p................a 2016-11-12, 20:55 2
a lewaków dalej pizda piecze
Zgłoś
Avatar
zygmuntor 2016-11-12, 21:00 2
Przykro się patrzy, jak pan KODowiec umieszcza polską flagę na psie... Od 2:42
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2016-11-12, 21:05 1
sezamkowyRozpierdol napisał/a:

@up

Antifa jeszcze istnieje?


Nie wiem, dawno się nie odzywali. Jakiś czas temu tak się rozbrykali, że dupska pewno do tej pory ich bolą od walenia się nawzajem.
Zgłoś
Avatar
PoliteP 2016-11-12, 21:05 3
@tranzystor Przywłaszczyła? Oni go kurwa organizują durniu!
@Blach-Sheep Tych anarchistów onanistów przyszło 700... Nie bądź śmieszny.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2016-11-12, 21:06 2
zygmuntor napisał/a:

Przykro się patrzy, jak pan KODowiec umieszcza polską flagę na psie... Od 2:42


Przykro patrzeć jak onry hańbą polską flagę samym trzymaniem jej w ręce. A polska ziemi też jest dla polskich psów więc co swędzi w rowie, że pies idzie z flagą.
Poza tym to nie jest polska flaga. To są w zasadzie tylko barwy narodowe bo nawet do końca to nie spełnia wymogów aby uznać to za polską banderę.
Nawet kurwa nie wiesz jak wygląda flaga twojej ojczyzny a zgrywasz patriotę.
Zgłoś
Avatar
PoliteP 2016-11-12, 21:07 5
Abraxus napisał/a:


Przykro patrzeć jak onry hańbą polską flagę samym trzymaniem jej w ręce. A polska ziemi też jest dla polskich psów więc co swędzi w rowie, że pies idzie z flagą.


Gówno wiesz i gówno Ci do ONR. Naczytałeś się michnikowych rewelacji i teraz próbujesz zabłysną tym, czym ci do głowy nasrali.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2016-11-12, 21:09 1
koksik197 napisał/a:


Gówno wiesz i gówno Ci do ONR. Naczytałeś się michnikowych rewelacji i teraz próbujesz zabłysną tym, czym ci do głowy nasrali.


A ty idź poczytaj co to jest flaga a co to jest bandera. "patryjoto".
Hymn znasz? czy też nie?
Zgłoś
Avatar
BrianGriffin 2016-11-12, 21:26 1
Coś w tym roku cicho na marszu. Rodzice nie wypuścili ONRu z piwnicy?
Zgłoś
Avatar
_................_ 2016-11-12, 21:26 9
Kurwa, a wy się znowu żrecie o ten marsz. Nie było zadym, było spokojnie i chuj. Jedni sobie poszli na jeden marsz, inni na inni i każdy mógł być szczęśliwy. Czyli nawet się da spokojnie bawić. Wiadomo, święto to jest umoczone w politycznym gównie od paru lat, a z roku na rok, każdy chce przypinać mu proporczyk swojej partii, ale takie mamy po prostu czasy.

Jedni poszli na marsz sponsorowany przez pis, inni na ten opłacany z kasy nowoczesnej i po, jedni wysłuchiwali pisiorów ze sceny, inni komorów, a jak ktoś ma dość politycznych kurew i opłacanych przez polityków marszy, to nawet mógł iść na trzeci, dużo mniejszy marsz pod hasłem "za wolność waszą i naszą". Dla każdego coś miłego.
Zgłoś
Avatar
pinochett 2016-11-12, 21:50
Mi osobiscie bardziej pasuje marsz organizowany przez narodowcow. Choc wolalbym zebysmy pod patronatem prezydenta wszyscy szli razem, bo to swieto nas wszystkich. Ale kazdy moze zorganizowac swoj marsz i tyle, na tym polega demokracja i wolnosc slowa ale lewicowi faszysci tego nie rozumieja i widac to w USA i w Polsce. Ogolnie jestem za tym zeby odrzucic radykalow z jednej i drugiej strony, dogadac sie i dzialac razem dla dobra Polski bo czasy ida wojenno-ciezkie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie