18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 18 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
WalniętyKnur 2013-11-16, 0:02
Małpy widać,zwłaszcza gdy przewrócili budkę. dać im banana

hannibal9312 napisał/a:

dziwicie się? bo ja wcale. oni nie maja co robić, dla nich to forma rozrywki, jak w tym kraju można żyć? za 1300 zł? nie maja nic do stracenia. nie popieram ich, ale to wina rządu, tego ze nie mają wykształcenia, a przez kogo? przez nasz rząd. to dopiero początek, rewolucja jest blisko, i tak będzie codziennie w każdym mieście w Polsce. aż zjawi się ktoś go zaprowadzi porządek jak Piłsudski.



znam wielu im podobnych, co postanowili zakończyć edukację na gimbazie. Więc zdaje się, że to nie jest wina rządu. Tyle i aż tyle.
Zgłoś
Avatar
Kabul14 2013-11-16, 0:06 1
pazuzu napisał/a:

po pierwsze naucz się pisać poprawnie.


Po pierwsze zdanie zaczynamy z dużej litery. Po drugie nazwiska piszemy z dużej litery. Po trzecie nie zaczyna się zdania od"A".
Reasumując...
pazuzu napisał/a:

po pierwsze naucz się pisać poprawnie.

Zgłoś
Avatar
Sutowendlin 2013-11-16, 0:08 1
Za Pana Cejrowskiego zawsze piwo. Dlaczego ?

Panu Wojciechowi zawsze dobry trunek na prezent lub dobrą wysoko gatunkową herbatę. Mamy bardzo zbliżone poglądy. I mimo, że nie jestem radykałem katolickim jak Pan Cejrowski to czuje, że gdybyśmy się spotkali to miał by do mnie szacunek i do mojej wiary. Dlatego ten człowiek jest iście wartościowy jak Pan Korwin-Mikke. Bo mimo, że ktoś ma swoje zdanie to jeśli jest logiczne to się szanuje. I dlatego Ci dwaj Panowi mają wiele wspólnych poglądów jak i wiele różniących się to i tak dalej się bardzo szanują. Dlaczego ? Bo są inteligentnymi mężczyznami którzy wiedzą za co zginęli ich dziadkowie i ojcowie i za co walczyli.

Szacunek zawsze.
Zgłoś
Avatar
Wdr 2013-11-16, 0:16
tak na niego pierdolicie że gada jak pojebany itp ale jest między nim a Wami ogromna przepaść a czemu:)? bo on w przeciwieństwie od Was nie daje sie ruchać w dupę władzy:)
Zgłoś
Avatar
Wolf3D 2013-11-16, 1:06
Rejtan napisał/a:



Jakich patriotów? Patrioci, to grzecznie szli w marszu, niosąc biało-czerwone flagi. Te debile wyrywający drzewka i kostkę brukową to zwykli chuligani, nie mający prawa nazywać siebie patriotami. Oni mieli w dupie święto. Zależało im tylko na robieniu zadym. Kilku takich szmatławców psuje opinię wszystkim uczestnikom marszu.


Taka Polska piękna... nic robić nie trzeba wszystko robią za nas niewolnicy. My tylko chodzimy sobie po ogrodach i dupczymy sie po krzakach jak króliki... niestety szaro buro i biednie a drzewka, tęcze, stadiony pobudowane. Emeryture ukradli... i nawet nauczyć nie potrafili aby wyborca mądrzejszy od kozy był.
Zgłoś
Avatar
a................m 2013-11-16, 1:58 5
pazuzu napisał/a:

cejrowski nigdy nie nawija z sensem, jest głupim katolem i rasistą


że sie tak ciebie grzecznie spytam. Co ty tu kurwa robisz ?
Zgłoś
Avatar
Bodeck14001 2013-11-16, 2:38
no to żeś zaje... jak dzik w paśnik
Zgłoś
Avatar
Muzz 2013-11-16, 3:03
Jest sens. Jest logika. Jest piwo.
Zgłoś
Avatar
ejdzbikej 2013-11-16, 3:15
CejroWski nie cejroski ty radiowa niedoedukowana palo !
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2013-11-16, 7:18
Typowy 'wielki patriota', kurwa. Po Polsku jednego zdania nie potrafi napisać, ale uważa się za bóg wie kogo.
Zgłoś
Avatar
dyzio84 2013-11-16, 8:15
bardzo szanuję tego gościa mówi oficjalnie to co wszyscy myślą
Zgłoś
Avatar
ElfickiWojownik 2013-11-16, 9:18
justin_bimber napisał/a:

TO jest poprawne słowo : sprawdzcie w SJP słowniku pod hasłem SĘS

sjp.pl/s%EAs Prosze bardzo...
Zgłoś
Avatar
m4tekt 2013-11-16, 9:37
Cejrowski dobrze gada i takich ludzi nam potrzeba
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2013-11-16, 11:24
Mistrz ironii
Zgłoś
Avatar
zygmuntor 2013-11-17, 16:31 1
Krótka relacja z ostatniej warszawskiej zadymy
źródło: liveleak.com/view?i=eda_1384690586
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie