18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

j***ć banany! :mrgreen:


tak, tak wiem, jak Ruskie wejdą to w czasie kiedy ja będę zakładał rurki oni już będą plądrować sklepy...

2018-04-27, 10:19
To jest tak ch*jowe i głupie, że az dam piwo aby obejrzeć gownoburze na glownej. :krejzi:

2018-04-27, 10:21
Velture napisał/a:

To jest tak ch*jowe i głupie, że az dam piwo aby obejrzeć gownoburze na glownej. :krejzi:



ch*jowe i głupie to jest w wersji oryginalnej. Żeby nie było sam tu dawałem materiał o ostatnich wspaniałych obchodach Święta Niepodległości, nie mam nic do patriotyzmu, ba sam kocham ojczyznę. Ale to oznacza, że pracuje, płacę podatki, że dbam o dwójkę swoich dzieci, a nie darcie mordy na jakiś postnazistowskich wiecach.

2018-04-27, 10:26
@up
Dla mnie każda skrajność to debilizm czy to w przypadku lewaków czy prawaków albo w kwestii religijnej czy jakiejkolwiek innej.

2018-04-27, 11:01
gimbusy z podstawówki lepszą wersję by stworzyli , dodaj jakieś wybuchy , skok z okna , porażenie prądem 3 stopia , hilter akbaar czy coś takiego to dam piwo , a tu owoce i warzywa nam prezentujesz co ja mam k***a z tym zrobić sałatkę do piwa ?

2018-04-27, 11:13
Hoofner napisał/a:

sałatkę do piwa ?


Robisz k***a sałatkę do piwa? Co jest z tobą nie tak? Widziałem wielu zjebów na tym portalu, ale to przekracza moje zdolności poznawcze.

2018-04-27, 11:59
mnie rozj***lo :)

2018-04-27, 12:03












Podsumowujemy:

Najmniej wartościowym natomiast rodzajem dumy jest duma narodowa. Kto bowiem nią się odznacza, ten zdradza brak cech indywidualnych, z których mógłby być dumny, bo w przeciwnym wypadku nie odwoływałby się do czegoś, co podziela z tyloma milionami ludzi. Kto ma wybitne zalety osobiste, ten raczej dostrzeże braki własnego narodu, ponieważ ma je nieustannie przed oczyma. Każdy jednak żałosny dureń, który nie posiada nic na świecie, z czego mógłby być dumny, chwyta się ostatniej deski ratunku, jaką jest duma z przynależności do danego akurat narodu; odżywa wtedy i z wdzięczności gotów jest bronić rękami i nogami wszystkich wad i głupstw, jakie naród ten cech*ją".

-Arthur Schopenhauer


2018-04-27, 12:50
Oho, Hasbara nie śpi. https://en.wikipedia.org/wiki/Public_diplomacy_%28Israel%29

2018-04-27, 13:06
@up Czytaj w kółko cytat Schopenhauer'a aż go zrozumiesz.

2018-04-27, 13:12
Abraxus napisał/a:


[/size]
Obrazek



Nacjonalizm to dobro własnego narodu. Obrazek przedstawia SZOWINIZM, czyli połączenie nacjonalizmu z nienawiścią (niższością) do wszystkich innych.
Lewackie systemy od lat wykoślawiają ten termin, żeby z każdego szanującego swój naród i swoją ojczyznę zrobić psychopatę i faszystę. Typowa lewacka narracja, która w całej UE nasz Marsz Niepodległości nazywała "marszem 60 tysięcy faszystów".

2018-04-27, 13:16
Mnie tam nie przeszkadzają ONRowcy, bardziej bydło lewicowe krzyczące no pasaram zakłocające legalne demonstracje, bajoki wstrętne.

2018-04-27, 13:17
Żal patrzeć jak portal na lewo skręca :(

2018-04-27, 13:28
Abraxus napisał/a:

@up Czytaj w kółko cytat Schopenhauer'a aż go zrozumiesz.



A ty wierzysz w geniusz niemieckich filozofów? Do kogo jeszcze się brandzlujesz? Marksa? Engelsa? Hegla? Wiesz chyba, co oni "wymślili"?

2018-04-27, 13:35
dominha napisał/a:



A ty wierzysz w geniusz niemieckich filozofów? Do kogo jeszcze się brandzlujesz? Marksa? Engelsa? Hegla? Wiesz chyba, co oni "wymślili"?



Szkoda, że nie zdajesz sobie sprawy z tego jak kretyńskie jest to co napisałeś. Jeśli to na poważnie, to musisz być skrajnie upośledzony intelektualnie.