18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:20
Martyrs
B................g • 2010-04-07, 19:42
Cóż film który pozostawił bardzo dobre wrażenie które do tej pory nie zostało przebite żadnym podobnym filmem.

A więc żeby rzec ze dwa słowa o filmie.

Męczennicy jest o bólu, i nie znaliście jeszcze bólu wyeksponowanego w takim stopniu a jeśli lubicie obdarte ze skóry ciała zastygnięte w niemym krzyku to film dla was..

Jeśli lubicie rozwałke shotgunem rodziny nie oszczedzając dzieci - to film dla was

Jeśli lubicie horror przechodzący stopniowo w psychodele a potem w gore to film dla was.

Polecam, moim zdaniem bardzo dobry
Zgłoś
Avatar
foad69 2010-04-07, 19:59 1
Teraz nadrobiłeś złe wrażenie po krytyce Silent Hill;) Martyrs jest naprawdę dobrym filmem, skłania do przemyśleń i robi wrażenie nawet długo po seansie. Ciężko go włożyć w jedną szufladkę- jest gore, horror z potworem, thriller, exploitation, pytania egzystencjalne etc.

______________

You're looking for the one who fucked your mom
It's not me
It's not me
You're looking for the one who made you cry
It's not me
That's not me
lastfm.pl/user/foad69
Nihilizm, cynizm, sarkazm, orgazm.
Zgłoś
Avatar
B................g 2010-04-07, 21:05
foad69 napisał/a:

Teraz nadrobiłeś złe wrażenie po krytyce Silent Hill;)



Nie gadaj foad, silent hill faktycznie nie sprostał wymaganiom które postawiła gra.
Nie wiem, ale to miałbyć horror a ja się śmiałem. Więc było coś nie tak
Zgłoś
Avatar
Prometheus_Coprophagus 2010-04-08, 0:55
Martyrs? Rosnące napięcie, parę miłych dla oka scen, po nieco przynudzającej drugiej połowie filmu ciekawie rozegrany finał. No i nieoficjalny tytuł najbardziej krwawej produkcji francuskiej kinematografii. Również serdecznie polecam.

______________

Post mortem per rectum
Zgłoś
Avatar
Scarlet 2010-04-08, 3:05
co prawda nie lubię za bardzo horrorów z potworami, ale zaciekawiliście mnie wystarczająco i chyba sobie obejrzę

______________

Zgłoś
Avatar
B................g 2010-04-08, 14:40
Napisz jak wrażenia.
Zgłoś
Avatar
sensi 2010-05-26, 20:24
film mi się podobał, jednak nie zachwycił mnie. Zbyt prosta fabuła i dość przewidywalne zakończenie.

______________

My cock is much bigger than yours
Zgłoś
Avatar
miedziak 2010-05-26, 22:19 1
też sobie wczoraj obejrzałem, całkiem spoko, nie razi brakami w funduszach ani banalną fabułą. Ale moim zdaniem zabrakło pierdolnięcia. ostatnie pół godziny było nudne. Ale generalnie wart obejrzenia.
Zgłoś
Avatar
B................g 2010-05-26, 23:45 1
sensymiliana napisał/a:

film mi się podobał, jednak nie zachwycił mnie. Zbyt prosta fabuła i dość przewidywalne zakończenie.



Twoje zdanie się nie liczy
Zgłoś
Avatar
_................_ 2010-07-18, 22:21
Przeciętniak. Bardzo fajna, soczysta pierwsza połowa, a potem można paść z nudów. Do A l'interieur się nie umywa.
Zgłoś