18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
E................e 2009-05-14, 20:13
Araiser napisał/a:

Dzięki, sam to wymyśliłeś ?

widać że i z czytaniem ci słabo idzie, jestem kobietą

Araiser napisał/a:

Pośmiać się można ze wszystkiego - bez różnicy czy dzieciak czarny, czy biały czy fioletowy - ale to w dalszym ciągu człowiek.


na drugi raz "rozejrzyj" się po forum bo jak widać są tu niespodzianki które mogą być niesmaczne więc nie miej do nas pretensji
Zgłoś
Avatar
-=r3=- 2009-05-14, 20:13
Araiser napisał/a:

Dzięki, sam to wymyśliłeś ?


Jak by co to jest ona "kobieta"
[quote[Pośmiać się można ze wszystkiego - bez różnicy czy dzieciak czarny, czy biały czy fioletowy - ale to w dalszym ciągu człowiek.


Ja zawsze się śmieje z ludzi, zazwyczaj ich głupoty i nie śmiejemy się z dziecka, tylko z zestawienia foty z napisem...

Może jeszcze nie jest za późno żeby zrezygnować?

PozDro
Zgłoś
Avatar
A................r 2009-05-14, 20:18
jacek.walcz napisał/a:

i tak grubo wygląda jak na murzyńskie szczenie



Tak, np. to jest śmianie się z zestawienia zdjęcia z napisem

~Esne

wybacz, nie PRZECZYTAŁEM znaczka przedstawiającego płeć
Zgłoś
Avatar
E................e 2009-05-14, 20:19
Araiser napisał/a:


wybacz, nie PRZECZYTAŁEM znaczka przedstawiającego płeć

jak byś troszkę więcej czasu poświęcił na czytanie postów na tym forum w innych tematach to bez znaczka byś to wiedział, chyba że żyjesz w świecie pełnym chłopców
Zgłoś
Avatar
A................r 2009-05-14, 20:21
Nie leżało to w moim obowiązku, więc nie czytałem innych postów, jak widać wypowiedziałem się tylko na ten temat, bo inne mnie nie zainteresowały (jeszcze?).
Zgłoś
Avatar
A................t 2009-05-14, 23:16
Araiser napisał/a:



Dzięki, sam to wymyśliłeś ?

Pośmiać się można ze wszystkiego - bez różnicy czy dzieciak czarny, czy biały czy fioletowy - ale to w dalszym ciągu człowiek.



Pośmiać się można ze wszystkiego.
Zgłoś
Avatar
Pawlak_bd 2009-05-14, 23:55 1
@ Araiser, nie spinaj się tak, chyba pomyliłeś forum.
Zgłoś
Avatar
behemoth8708 2009-05-15, 12:42 6
jak umiera z glodu to czemu poprostu czegos nie zje??? hehe
Zgłoś
Avatar
Wilczex 2009-05-15, 12:50 1
Po to jest to forum,żeby się brechać ze wszystkiego. Jeżeli mi nie pasuje zakładka HUMOR DLA DOROSŁYCH to po prostu tam nie wchodzę i już.
Zgłoś
Avatar
A................r 2009-05-15, 15:19
Pawlak_bd napisał/a:

@ Araiser, nie spinaj się tak, chyba pomyliłeś forum.



No przyznam, że nie sądziłem, że będzie tu tylu rasistów

Wilczex napisał/a:

Po to jest to forum,żeby się brechać ze wszystkiego. Jeżeli mi nie pasuje zakładka HUMOR DLA DOROSŁYCH to po prostu tam nie wchodzę i już.



Już coś pisałem. Nie mówię o zdjęciu, tylko o komentarzach. Na szczęście sam czarny nie jestem, bo to już w ogóle byłaby przesada
Zgłoś
Avatar
esperus_rex 2009-05-15, 22:11 1
hmm.. pierwszy raz się odezwę.. dzieciak.. jak dzieciak... kiedyś dzieci znajdowało w kapuście i do dzis dzień nic sie nie zmieniło.. noo prawie dzisiaj sie dzieci też znajduje w kapuście tylko że kiszonej w beczkach.. podpis doobry zdjęcie fajne.. więc po co się tym Wkur.. sadistic.. to nie hannna montanna.. czy jak jej tam..
Zgłoś
Avatar
G................N 2009-05-16, 9:50
@up
dzieci w beczkach - owned xD

@topic
Dobre sobie xD Wiiiii....
Zgłoś
Avatar
hwang 2009-05-16, 17:44 2
nie rozumiem całej sytuacji. Ktoś kto smieje sie z tej fotki jest dewiantem i tyle. Niech sie leczy. Autorze posta wbij sobie w ten głupi łeb że to "murzyniątko" gdyby było bogate to dalej było by "murzyniątkiem" ale smiało by sie z Ciebie jako głupka i biednego polaczka wywyższającego sie swoim kolorem skóry, spójrz w lustro, moze masz ciemne oczy i karnacje. Moze tez poszedłbys przez komin w Auschweiz?? BTW nie wierze w Boga a tym bardziej w Kosciół ale kolego z avatarem martwego Papieża...Dlaczego Twoja stara nie je bułki.....bo ciągnie druta.....
Regards
Zgłoś
Avatar
E................e 2009-05-16, 17:47
autorze posta powyżej wsadź sobie słoik w dupę i spierdalają stąd

i trochę kultury wiejski pastuchu
Zgłoś
Avatar
hwang 2009-05-16, 17:56
"nie kłóce sie z idiotą bo zniży mnie do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie