18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
L................t 2009-05-16, 18:13
następny idiota który pomylił fora
Zgłoś
Avatar
A................r 2009-05-16, 18:33
Nie wierzysz w boga i kosciół, to po kiego chuja z wielkiej litery piszesz ?
Zgłoś
Avatar
D................u 2009-05-16, 19:00 1
Nie podoba się? To na chuj patrzysz?
Zgłoś
Avatar
Bogna 2009-05-16, 19:00 1
hwang napisał/a:

w Auschweiz??


gdzie
Zgłoś
Avatar
esperus_rex 2009-05-16, 19:08 1
ale jaja będzie buba:D znalazło się w końcu forum na którym można się pośmiać troszkę bardziej niż w normalnych warunkach a jakiś dzięcioł zamiast dłubać robaka we drzewie to każdemu z nas grzebie we dupie..hmmm uważam tą agresję za symbol małego Wacka mały ptaszek mały daszek nie ma daszka nie ma ptaszka nie ma ptaszka nie ma jedzenia.. a powszechnie wiadomo że jak polak głodny to wkurwiony... wiec.. nie wysilaj się o "opoko" sprawiedliwości (prawie jak Zbysiu Ziobro no nie?) idz se zjedz danio albo sraj do kubka będzie monte też jakiś jogurt.. i też ma l-cassei defensis... bla bla bla.. wszystko wina Wii.
Zgłoś
Avatar
R................x 2009-05-18, 22:42 1
esperus_rex napisał/a:

ale jaja będzie buba:D znalazło się w końcu forum na którym można się pośmiać troszkę bardziej niż w normalnych warunkach a jakiś dzięcioł zamiast dłubać robaka we drzewie to każdemu z nas grzebie we dupie..hmmm uważam tą agresję za symbol małego Wacka mały ptaszek mały daszek nie ma daszka nie ma ptaszka nie ma ptaszka nie ma jedzenia.. a powszechnie wiadomo że jak polak głodny to wkurwiony... wiec.. nie wysilaj się o "opoko" sprawiedliwości (prawie jak Zbysiu Ziobro no nie?) idz se zjedz danio albo sraj do kubka będzie monte też jakiś jogurt.. i też ma l-cassei defensis... bla bla bla.. wszystko wina Wii.



Stary... albo odstaw to co bierzesz albo zmien dealera xD
Zgłoś
Avatar
KraVusSs 2009-05-18, 23:13
No fakt... po trzeźwemu raczej tego niepisał xD.... choć dobrze gada
Zgłoś
Avatar
Spanky 2009-05-18, 23:17
Ja tam nie lubie zdjęcia Araiser'a to po prostu omijam typka szerkim lukiem i tyle..
Zgłoś
Avatar
Moshe 2009-05-18, 23:18 3
hwang napisał/a:

gdyby było bogate to dalej było by "murzyniątkiem" ale smiało by sie z Ciebie jako głupka i biednego polaczka wywyższającego sie swoim kolorem skóry



No Ameryki nie odkryłeś. Pewnie w tym momencie tysiące osób siedzi w tej chwili przed kompem i naśmiewa się z durnych polaczków. Tylko zamiast rozczulać się nad niesprawiedliwością wszechświata i poprawnością polityczną ja mam to w dupie. Wiem czego chce i jak to osiągnąć i nie interesuje mnie czy ktoś jest bogaty, ma dzieci, pieprzy modelki i czy się ze mnie śmieje. Sadistic już w nazwie zawiera pewne oznaki zboczenia i odejścia od ogólnie przyjętej normalności, ale niektórzy po ciężkim dniu mają po prostu ochotę wejść gdzieś gdzie bez przeszkód mówi się o wszystkim, o zdychających z głodu murzynach, palonych żydach i wszystkim innym czego zakazuje poprawność polityczna. A posty takie jak Twój biorą się z kompleksów i niskiej samooceny. Jeśli ktoś zna swoją wartość to skutecznie odgryzie się wszystkim naśmiewaczom. Jeśli jednak ktoś kuli uszka, bo się do niego powiedziało, leniwy czarnuchy, pieprzony żydzie czy po prostu cioto to później podciąga wszystko pod rasizm, antysemityzm i inne tego typu gówna bo nie potrafi znaleźć w swojej małej zakompleksionej główce riposty.

Kurwa... nawet na sadisticu, ktoś musi pierdolić o poprawności politycznej...

esperus - zmiażdzyłeś xD
Zgłoś
Avatar
Wilczex 2009-05-19, 12:37
Po chuj wchodzisz na forum, skoro Cie to nie śmieszy? No chyba że wkurwiać lubisz.
Zgłoś
Avatar
R................x 2009-05-19, 22:07 3
Do ludzi którzy nie powinni się tu znaleźć
Zgłoś
Avatar
DziQ_69 2009-05-19, 22:31
esperus_rex napisał/a:

ale jaja będzie buba:D znalazło się w końcu forum na którym można się pośmiać troszkę bardziej niż w normalnych warunkach a jakiś dzięcioł zamiast dłubać robaka we drzewie to każdemu z nas grzebie we dupie..hmmm uważam tą agresję za symbol małego Wacka mały ptaszek mały daszek nie ma daszka nie ma ptaszka nie ma ptaszka nie ma jedzenia.. a powszechnie wiadomo że jak polak głodny to wkurwiony... wiec.. nie wysilaj się o "opoko" sprawiedliwości (prawie jak Zbysiu Ziobro no nie?) idz se zjedz danio albo sraj do kubka będzie monte też jakiś jogurt.. i też ma l-cassei defensis... bla bla bla.. wszystko wina Wii.



Najbardziej bezsensowny i najzajebistszy komentarz Gratulacje dla autora
Zgłoś
Avatar
jacek.walcz 2009-05-26, 18:05
Araiser napisał/a:



No przyznam, że nie sądziłem, że będzie tu tylu rasistów



ej no sorry ja tu żadnego rasisty nie spotkałem :p

my przecież kochamy murzynki a szczególnie tych dobrze przypieczonych <mniam>
Zgłoś
Avatar
Nieto 2009-07-10, 1:40
Esne napisał/a:

jak byś troszkę więcej czasu poświęcił na czytanie postów na tym forum w innych tematach to bez znaczka byś to wiedział, chyba że żyjesz w świecie pełnym chłopców

oooj, ja to bym chyba gorzej wyglądał od tego murzyniątka ze zdjęcia
Zgłoś
Avatar
R................x 2009-07-10, 9:05
Nieto napisał/a:

oooj, ja to bym chyba gorzej wyglądał od tego murzyniątka ze zdjęcia



Po co to odświeżasz??
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie