18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
mazga50 2023-09-10, 19:08
maddog77 napisał/a:

Dziewczynka chyba też dostała przy krześle pojawia się opadająca rączka.



Ta z 0:14 i 1:24? Raczej nie. To chyba stopa grubasa w białej czapce (to za oparciem krzesełka), którego dobili 0:25. Małą ojciec/wujek/brat/kuzyn/sąsiad wyniósł w 1:24 na rękach, a ta stop została.
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2023-09-10, 19:34 1
Młody już przyjął kulek na całe życie.
Zgłoś
Avatar
rafaloss 2023-09-10, 20:00
mazga50 napisał/a:

Ta z 0:14 i 1:24? Raczej nie. To chyba stopa grubasa w białej czapce (to za oparciem krzesełka), którego dobili 0:25. Małą ojciec/wujek/brat/kuzyn/sąsiad wyniósł w 1:24 na rękach, a ta stop została.



Też mi się wydaje, że to stopa i klapek tego grubasa, który próbuje wpełznąć do środka, ale chyba utknął zaraz przy wejściu i dostał poprawkę ze strzelby. Początkowo myślałem, że to może ta kobieta ze stołka, ale ona chyba się na chwilę wychyla w 3:56. Przynajmniej na tyle, aby rozpoznać jej bluzkę i obcisłe gacie.

Zginęły rzekomo cztery osoby. Ten mały z 10-tką na plecach, pijący z butelki, ten w czerwonej koszuli, który pobiegł w górę, ale oberwał i go po chwili dobili oraz zapewne ten gruby, który wpełzł do środka. Być może czwarty zginął gdzieś przed kamerą, bo zanim pojawiło się na kamerze auto napastników, to już padł do kogoś strzał. Ewentualnie oberwał ktoś jeszcze stojący wyżej. Obraz z kamery jest tam mocno prześwietlony.

Kiedyś było tam w miarę spokojnie, ale w ostatnich latach dochodzi do licznych porachunków między rywalizującymi gangami. Masakry to tam są co jakiś czas w więzieniach. W trakcie zamieszek nierzadko ginie 50+ osadzonych.
Zgłoś
Avatar
SantaMaria 2023-09-10, 22:17
Szkoda dzieciaka aż mu czubek głowy ścięło mega przykre
Zgłoś
Avatar
roman970227 2023-09-11, 8:15
Jak ja się ciesze,że tam się nie urodziłem xd
Zgłoś
Avatar
russian-roulette 2023-09-11, 11:29
Fajnie gówniaka odjebali
Zgłoś