18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Avatar
SpeedyG 2020-11-11, 7:48
Ogólnie zwykłe maseczki "szmaciane" czy materiałowe są bez sensu, tak samo jak antysmogowe.
Eksperci stwierdzili, że co najmniej P2 lub chirurgiczne i używane max 20 minut po czym wymieniane.
Już lepiej zachowywać na zewnątrz bezpieczny odstęp ponad 2 metry, a w sklepach czy wewnątrz przy dużej ilości ludzi zakładać maseczki, które jeżeli są jednorazowe to rzeczywiście używać raz.
Zgłoś
Avatar
pro_avenger 2020-11-11, 8:18 19
Może na randkę jechał i wolał się upewnić że wstydu nie będzie

SpeedyG napisał/a:

Ogólnie zwykłe maseczki "szmaciane" czy materiałowe są bez sensu, tak samo jak antysmogowe.
Eksperci stwierdzili, że co najmniej P2 lub chirurgiczne i używane max 20 minut po czym wymieniane.
Już lepiej zachowywać na zewnątrz bezpieczny odstęp ponad 2 metry, a w sklepach czy wewnątrz przy dużej ilości ludzi zakładać maseczki, które jeżeli są jednorazowe to rzeczywiście używać raz.



To zależy jaki ekspert, z lewicy czy prawicy. Ci eksperci w dzisiejszych czasach to są huja warci.
Zgłoś
Avatar
35i 2020-11-11, 8:53
pro_avenger napisał/a:

Może na randkę jechał i wolał się upewnić że wstydu nie będzie
To zależy jaki ekspert, z lewicy czy prawicy. Ci eksperci w dzisiejszych czasach to są huja warci.



Takie czasy, gdzie się nie rozejrzeć sami eksperci i same gwiazdy.
Zgłoś
Avatar
Rebeliant 2020-11-11, 9:16 1
Wygląda jak Jaki po narodowej kwarantannie. Jaki kurwa dzban.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2020-11-11, 10:20 7
Wszystkie grubasy to oblechy
Zgłoś
Avatar
Przemyslaw_Przemyslawski 2020-11-11, 10:25
Pomyślał by i posmarował maskę gównem od środka a tak ma przypał
Zgłoś
Avatar
woytasw 2020-11-11, 10:31
Szukał rodzynek
Zgłoś
Avatar
MatlusAS 2020-11-11, 10:50
Kto Cie nagrał?
Zgłoś
Avatar
decode21 2020-11-11, 11:13
Bo trzeba się podmyć a nie rozcierać papierem gówno po dupie.
Zgłoś
Avatar
Witeusz 2020-11-11, 11:16 10
Ogólnie to jest dostępna metaanaliza 177 badań, które potwierdzają skuteczność maseczek w zatrzymaniu rozprzestrzeniania się wirusa, nie tylko maseczek 'szmacianych' jak to mówią pseudonaukowcy, ale maseczek ze srajtaśmy kurwa jak to nasza pierwsza dama pokazywała jak robić.

Jeśli ktoś ma tak ograniczoną wyobraźnie i uważa, że maseczka nie chroni go przed innymi, czy innych nie chroni przed nim to patrząc na perspektywę jednej osoby może się zgodzę, ale nie kurwa społeczeństwa 38 milionów ludzi, gdzie w ciągu godziny dochodzi do MILIONÓW sytuacji gdzie ludzie są w bliskim kontakcie i maseczka na mordzie większości społeczeństwa może obniżyć prawdopodobieństwo tego zarażenia KILKUKROTNIE!

Polecam eksperyment dla niedowiarków, kupcie 1l niebieskiej farby, napełnijcie nią usta, wystawcie język i zacznijcie pluć na wszystko w pokoju, dokładnie udokumentujcie co zostało zafarbowane a następnie całą czynność powtórzcie z maseczką na mordzie.

Sam maseczki nie noszę, nie jestem w grupie ryzyka a noszenie jej dla zdrowia, kiedy wpierdalam tyle dragów byłoby jebaną hipokryzją, ale gdy ktoś zwraca mi uwagę w sklepie to zawsze mówię "przepraszam, zawsze mam maseczkę, tym razem wyjątkowo jej zapomniałem", bo kurwa nie jestem cymbałem, który nie potrafi zaakceptować, że świat zmienia się nie po naszej myśli.
Zgłoś
Avatar
kroolik8212 2020-11-11, 11:17 8
Tani gest na covid. Gdyby miał covida nieczułby smrodu.

Test nie gest
Zgłoś
Avatar
A................r 2020-11-11, 11:23 2
ja też tak czasem robię
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2020-11-11, 11:26 2
SpeedyG napisał/a:

Ogólnie zwykłe maseczki "szmaciane" czy materiałowe są bez sensu, tak samo jak antysmogowe.
Eksperci stwierdzili, że co najmniej P2 lub chirurgiczne i używane max 20 minut po czym wymieniane.
Już lepiej zachowywać na zewnątrz bezpieczny odstęp ponad 2 metry, a w sklepach czy wewnątrz przy dużej ilości ludzi zakładać maseczki, które jeżeli są jednorazowe to rzeczywiście używać raz.



kolejny ekspert co edukację zrobił na sraczu z telefonem w ręku.
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2020-11-11, 11:49
SpeedyG napisał/a:

Ogólnie zwykłe maseczki "szmaciane" czy materiałowe są bez sensu, tak samo jak antysmogowe.
Eksperci stwierdzili, że co najmniej P2 lub chirurgiczne i używane max 20 minut po czym wymieniane.
Już lepiej zachowywać na zewnątrz bezpieczny odstęp ponad 2 metry, a w sklepach czy wewnątrz przy dużej ilości ludzi zakładać maseczki, które jeżeli są jednorazowe to rzeczywiście używać raz.



Jesteś dystrybutorem tych masek chirurgicznych?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie