18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
Avatar
dogip 2020-11-16, 9:18 1
Stęka jakby dostał nożem po żebra. Pizda że srajfonem
Zgłoś
Avatar
janlew 2020-11-16, 9:29 18
Potencjalne dzieci jej podpierdala, i się dziwi że ta go dziobie.
Zgłoś
Avatar
TRQPL 2020-11-16, 10:44 13
Ta kura ma więcej godności niż autor filmu.
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2020-11-16, 11:51
Był już film, w którym jakiś drapieżnik dostał wpierdol od kury z młodymi. W trakcie wysiadywania i opieki nad młodzieżą kury zmieniają się w agresywnych przeskurwysynów i lepiej ptaka nie zaczepiać.
Zgłoś
Avatar
htp 2020-11-16, 12:13
To kura, nie kurczak. Ona po prostu broni się przed aborcją.
Zgłoś
Avatar
crossdressphyxia 2020-11-16, 12:17 4
Po chuj gościowi wysiadywane jajka? Będzie wpierdalał te niewykształcone embriony z tych skorup czy ki chuj? Te jajka nie nadają się do spożycia, bo są w nich zarodki pewnie już w jakimś stadium rozwoju, a wybieranie ich spod kury naraża je na wyziębienie i stratę w postaci chlebotu, bo pisklę padnie zanim się rozwinie, co dla niektórych jest stratą w chuj, bo zdycha cały miot kurcząt. Czyli idiota zrobił to dla atencji, patrzcie, kura mnie dziobie, bo chce jej dzieci podpierdolić, no kurwa niesamowite.
Zgłoś
Avatar
swampman 2020-11-16, 12:26 39
crossdressphyxia napisał/a:

Po chuj gościowi wysiadywane jajka? Będzie wpierdalał te niewykształcone embriony z tych skorup czy ki chuj? Te jajka nie nadają się do spożycia, bo są w nich zarodki pewnie już w jakimś stadium rozwoju, a wybieranie ich spod kury naraża je na wyziębienie i stratę w postaci chlebotu, bo pisklę padnie zanim się rozwinie, co dla niektórych jest stratą w chuj, bo zdycha cały miot kurcząt. Czyli idiota zrobił to dla atencji, patrzcie, kura mnie dziobie, bo chce jej dzieci podpierdolić, no kurwa niesamowite.



Zgłoś
Avatar
dogip 2020-11-16, 12:33 4
crossdressphyxia napisał/a:

Po chuj gościowi wysiadywane jajka? Będzie wpierdalał te niewykształcone embriony z tych skorup czy ki chuj? Te jajka nie nadają się do spożycia, bo są w nich zarodki pewnie już w jakimś stadium rozwoju, a wybieranie ich spod kury naraża je na wyziębienie i stratę w postaci chlebotu, bo pisklę padnie zanim się rozwinie, co dla niektórych jest stratą w chuj, bo zdycha cały miot kurcząt. Czyli idiota zrobił to dla atencji, patrzcie, kura mnie dziobie, bo chce jej dzieci podpierdolić, no kurwa niesamowite.



Zgłoś
Avatar
x................x 2020-11-16, 12:43 26
crossdressphyxia napisał/a:

Po chuj gościowi wysiadywane jajka? Będzie wpierdalał te niewykształcone embriony z tych skorup czy ki chuj? Te jajka nie nadają się do spożycia, bo są w nich zarodki pewnie już w jakimś stadium rozwoju, a wybieranie ich spod kury naraża je na wyziębienie i stratę w postaci chlebotu, bo pisklę padnie zanim się rozwinie, co dla niektórych jest stratą w chuj, bo zdycha cały miot kurcząt. Czyli idiota zrobił to dla atencji, patrzcie, kura mnie dziobie, bo chce jej dzieci podpierdolić, no kurwa niesamowite.



Jak kury nie mają koguta to i tak wysiadują jajka bez zarodków bo tak im podpowiada instynkt miałem kury to wiem
Zgłoś
Avatar
DzidaZawodnik 2020-11-16, 12:51 6
Nagrywane GoPro, bo w drugiej ręce napewno chuja trzyma.
Zgłoś
Avatar
Pogromca17 2020-11-16, 13:37
Waleczna kluka
Zgłoś
Avatar
MalcolmX 2020-11-16, 13:44
W kurwę jebana, co na to ta komunistyczna cipunia, Spurek???

BTW
Też bym się niapierdalał. 6X wolnowybiegowe w bierdonce, to będzie z pińć złotyk!
Zgłoś
Avatar
borelli 2020-11-16, 16:29
Co jak co, ale ten kurczak ma więcej rozumu niż te protestujące bydło, bo broni swojego nienarodzonego potomstwa, a nie chce je zabijać.
Zgłoś
Avatar
plastic 2020-11-16, 17:21
A ludzie bez problemu oddają swoje młode i jeszcze sa przy tym przekonani o swojej zajebistosci i elitarności.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie