18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Masz problem to sie zabij...
Halman • 2020-05-15, 10:27

Mam wrażenie ze koleś jest psychicznym sadystą i doprowadził powoli ale systematycznie laskę do granicy wytrzymałości...
ot taki toksyczny związek jakich wiele w zaciszach czterech ścian...
Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2020-05-15, 21:22 1
To laska na niego wyskoczyła z nożem. Na filmie koleś mówi "where is your knife now?" i podrzuca jej go mówiąc, ze atak tez jest nagrany. Mówi tez, ze zrywa z nią, bo takie akcje odpierdala od 1,5 roku czy tam 2,5 roku i ma nadzieje ze policja zaraz przyjedzie. A potem laska sama zaczyna się dźgać
Zgłoś
Avatar
Marianset 2020-05-15, 23:13 6
W dupie byliście małego fiuta widzieliście .... byłem w zwiazku 10 lat z taką spierdoliną ... na skypie my wykrzyczała ze zabije siebie i dziecko.. reki w zyciu na kurwe nie podniosłem a wookół smarowała mi dupe ze ja przesladuje przeszukuje ze zainteresowania brak i tym inne gówna ..
Wszystkim którzy mi pierdolną że wzruszyła ich historia chuj wam w dupe ..
Żaden z was nie wie co to mieszkać z takim pierdolcem ..
Zgłoś
Avatar
Adae 2020-05-15, 23:19 1
Bialorycerze, zycze wam zwiazku z taka osoba, chociaz w waszym przypadku bedzie idealnie. Jedyna obrona jest wlasnie kamera, a bezsilnosc wynikajaca z braku mozliwosci przerwania tego chorego cyklu krecenia afer i bezsensownych wojenek objawia sie wlasnie tym, ze recytuje sie monologi.
Zgłoś
Avatar
edmund 2020-05-16, 4:30
zazwyczaj ofiarami przemocy psychicznej są mężczyźni a fizycznej są kobiety, ale co się odpierdziela na filmie tego nie widać,
choć kobieta przyjmuje postawę obronną,
więc tutaj może być odwrotnie, albo też, może mieć głęboką depresję
Zgłoś
Avatar
MyNameAlice 2020-05-16, 11:12
darayavahus napisał/a:

Trzymamy za słowo. Ale nie nagrywaj starą nokią, znalezioną w szafie.



No wiadomo

ProVVe napisał/a:

Pamiętaj tylko, że raz a porządnie... Wiesz, żebyś zyskała chociaż szacunek na sam koniec



Hahahaa dobry tekst
Zgłoś