18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
.................. 2012-01-19, 23:22
Hehe, penera-sedan, nieczęsty widok w polszy.
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-01-19, 23:27 10
Niеbieski napisał/a:

Hehe, penera-sedan, nieczęsty widok w polszy.


to nie mój sedan
Zgłoś
Avatar
Zembowy Wruzek 2012-01-19, 23:28
w sumie jak u mnie w miescie... +50/100 zl do przegladu, i nawet na przeguby nie patrza
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-01-19, 23:29
Pener666, wiem, penera to łada kolegi, tak pieszczotliwie ją nazywamy.
Zgłoś
Avatar
miziel 2012-01-19, 23:34 1
@doktorek <ściana> czemu w tym kraju ludzie są tak tępi, że płacą za takie rzeczy, ok ja rozumiem przyciemniane szyby czy coś, ale życzę takiemu mechanikowi, żeby ktoś komu podpisał przegląd "na lewo" wpierdolił się akurat w niego przez rozjebane hamulce albo układ kierowniczy, brawo

PS. Pierwszy patent dobry
Zgłoś
Avatar
Zembowy Wruzek 2012-01-19, 23:44 1
miziel napisał/a:

@doktorek <ściana> czemu w tym kraju ludzie są tak tępi, że płacą za takie rzeczy, ok ja rozumiem przyciemniane szyby czy coś, ale życzę takiemu mechanikowi, żeby ktoś komu podpisał przegląd "na lewo" wpierdolił się akurat w niego przez rozjebane hamulce albo układ kierowniczy, brawo

PS. Pierwszy patent dobry



Kazdy kto ma auto z osob ktore to czytaja, potwierdza ze mozna to zrobic bez problemu.

Podam ci glupi przyklad - prywatne komisy samochodowe.
Miesiac temu zobaczylem ogloszenie o passacie 1.6 2002 nie bitym za 8600zl (okazja) - pojechalem 60 km obejrzec i...
- mozna bylo wsadzic palec miedzy odstepem od lampy a grilla
- tylnie drzwi z prawej strony gdy sie je zamknelo to mialy odstep jakies 0.5 cm (Podluznica?)

ale tak to wszystko cacy, nie bity

Zreszta pojezdzij po komisach, zobacz na wlasne oczy jak z dwoch polowek stoja cale sliczne, nie bite auta,
Zgłoś
Avatar
~Velture 2012-01-19, 23:55 1
Wiadomo ,że tak można przegląd załatwić bez najmniejszego problemu. Każdy kto myśli inaczej jest zwykłym debilem.

Wy myślicie ,że przykładowo takie firmy transportowe z flotą kilkudziesięciu i więcej samochodów/ciężarówek to tak zapierdalają z samochodami na przegląd?

Bierze się zbiera dowody od aut i/lub naczep i jedzie się z plikiem dowodów na przegląd.
Zgłoś
Avatar
Andrev 2012-01-20, 0:36
bardziej mnie niebieski razi niż te filmy
Zgłoś
Avatar
ziomka22 2012-01-20, 1:19
Zamiast podniecać się przeglądami mógłby ktoś w końcu powiedzieć co za patenty...
Zgłoś
Avatar
~Velture 2012-01-20, 5:15
@up
Jak cie ciśnie jak cholera aby mieć lans w swoim golfie 1.3 z podtlenkiem lpg i przyciemnic sobie szyby aby nie miec pozniej problemow z zabieranym dowodem rejestracyjnym kup sobie bezklejową folie (statyczną) do przyciemniania. Wtedy w razie czego zdejmujesz ją z przednich szyb w razie kontroli w kilka sekund a poźniej w stodole pod domem sobie znów naklejasz.
Zgłoś
Avatar
MyDreams 2012-01-20, 16:21
Ma ktoś namiary na 2 filmik? Ewentualnie jak nazywają się takie "folie" czy nie wiem co to ;p
Zgłoś
Avatar
Liluh 2012-01-22, 16:56
wszystko prawda, ale bawi mnie tylko klasyczny burak nr 1 - który podwójne elektryczne szyby montuje w starej i paskudnej ładzie (drzwi pewnie musiał z tego tytułu wzmocnić, a do tego porządne siłowniki, mocniejszy akumulator itd.) i burak nr 2 w golfie do końca życia będę chyba utożsamiał golfy z totalnym zubożeniem umysłowym.
Zgłoś
Avatar
Mateusz_stg 2012-01-22, 21:28
Wow dopiero to odkryłeś? To jest starsze od internetu.
Zgłoś
Avatar
kowalik 2012-01-22, 21:30 4
Cytat:

burak nr 2 w golfie do końca życia będę chyba utożsamiał golfy z totalnym zubożeniem umysłowym.



Czy to ważne kto jakim samochodem jeździ ?? Stać mnie było tylko na golfa 3 za małą kase, bo akurat dorwałem okazje... Jeździ na rope, którą można dostać taniej od tirowców, bardzo mało spala. Tu chodzi najczęściej o oszczędność, wiec na drugi raz sie zastanów zanim zaczniesz kogos oceniać po samochodzie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie