18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
htp 2022-04-27, 8:30 1
Może oni są za niscy i źle widzą przestrzeń blisko pojazdu?
Zgłoś
Avatar
AndrzejDuda 2022-04-27, 9:12 8
Morał jest tylko jeden - gdyby chińczyk tak nie kucał, to by suvik nie przejechał.
Zgłoś
Avatar
PanKukuruźnik82 2022-04-27, 9:49 2
htp napisał/a:

Może oni są za niscy i źle widzą przestrzeń blisko pojazdu?



Też ale zwruć uwagę na "kulturę " jazdy chinoli. Oni tam 20 lat temu wszyscy popierdalali rowerami, ( a my się wtedy z nich śmialiśmy, teraz oni smieją się z Nas... Ech to temat na inny mat. taka dygresja ) i to jest pierwsze pokolenie " zmotoryzowane ". Oni kompletnie nie umieją jeździć, nie ogarniają czasoprzestrzeni podczas prowadzenia samochodu. I takich filmików od chinoli jest masa. Zwróćcie uwagę że takich filmów np. z Japonii czy Korei południowej praktycznie nie ma.
Zgłoś
Avatar
Angevil 2022-04-27, 14:51 1
Jeszcze jak jakiś szczeniak w ostatnich slumsach zginie to choć tyle dobrego że dłużej nie cierpi głodu i patoli dookoła.
A tu widać normalna rodzinka, auto, ubranko szkolne i dzieciak ginie... Ja wiem że sadol uczy i bawi ale tak to nie, tak to być nie powinno.
Zgłoś
Avatar
Oponka 2022-04-27, 15:13
Angevil napisał/a:

Jeszcze jak jakiś szczeniak w ostatnich slumsach zginie to choć tyle dobrego że dłużej nie cierpi głodu i patoli dookoła.
A tu widać normalna rodzinka, auto, ubranko szkolne i dzieciak ginie... Ja wiem że sadol uczy i bawi ale tak to nie, tak to być nie powinno.



a mogła go jak odpowiedzialna matka odprowadzić, ale wolała przez okno rzucić mu plecaczek i odjechać, bo gdzieś się pewnie spieszyła. z taką matką to raczej dobrze, że jest już aniołkiem. prędzej, czy później i tak by go to spotkało
Zgłoś
Avatar
Pro100wPussy 2022-04-27, 16:51
poprosze autora o podpowiedz muziki zam zapomi
Bede wdzieczny piwa nie dam juz wiele dalem na innym koncie ddostalem bana na wojnie

smaruje dupe
Zgłoś
Avatar
szwarc_one 2022-04-27, 17:32
Pro100wPussy napisał/a:

poprosze autora o podpowiedz muziki zam zapomi
Bede wdzieczny piwa nie dam juz wiele dalem na innym koncie ddostalem bana na wojnie
smaruje dupe



Depeche Mode Enjoy the silence
Zgłoś
Avatar
piterzaut 2022-04-27, 21:54 2
Halman, Ty profanie, przez Ciebie Depesze będą mi się kojarzyć z przejechanym chińskim kaszojadem.
Zgłoś
Avatar
1 2022-04-29, 19:17
robaczkiem się zainteresował i tak to się skończyło połamany kręgosłup
Zgłoś