18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
Insaner 2014-09-11, 17:36 17
W zasadzie to potrzeba tylko sporej liczby soczewek, stojaków i trochę wyobraźni
Zgłoś
Avatar
vang 2014-09-11, 17:41 1
Chyba jestem za głupi na to bo oglądnąłem i nie rozumiem, nie wiem czemu tak ktoś zagmatwał tak prostą sprawę, wystarczyło by latarką zaświecić na ten pryzmat na końcu i efekt był by taki sam (chyba że tu chodzi o jakiś ukryty motyw jak w kawale o 3ch zielonych kuleczkach). Do końca filmu liczyłem na jakiś super efekt a tu dupa, jak to reklama to szału nie ma.
Zgłoś
Avatar
4................h 2014-09-11, 17:48
Fajny bajer i nic więcej. Po za tym nieźle zanieczyszczone powietrze (kurz, dym albo jeszcze coś jeszcze), że widać jak krąży światło.
Zgłoś
Avatar
Echis 2014-09-11, 18:10 1
Pułapka rodem z Toma i Jerry'ego.
Zgłoś
Avatar
karajakatak 2014-09-11, 18:19
+4hitch --- Japierdole .... JAAAA PIERRRRDOOOOLEEE !!! Kurwa!
Zgłoś
Avatar
4................h 2014-09-11, 18:30
@up masz jakiś problem? Pisz PW, z chęcią cię zignoruje a nie zaśmiecasz. A i sprawdź konstytucje jeśli masz problem z moimi komentarzami
Zgłoś
Avatar
crossdressphyxia 2014-09-11, 19:44 17
Cytat:

Chyba jestem za głupi na to bo oglądnąłem i nie rozumiem, nie wiem czemu tak ktoś zagmatwał tak prostą sprawę, wystarczyło by latarką zaświecić na ten pryzmat na końcu i efekt był by taki sam (chyba że tu chodzi o jakiś ukryty motyw jak w kawale o 3ch zielonych kuleczkach). Do końca filmu liczyłem na jakiś super efekt a tu dupa, jak to reklama to szału nie ma.



Kurwa bo tak jest fajniej....To tak jak z seksem facet podrywa kobietę, zabiega o nią, randki, kwiatki chuje muje po to, by sobie poruchać. No ale facet zagmatwał tak prostą sprawę, mógł po prostu sobie zwalić konia.

Po prostu niektóre rzeczy są ciekawsze, jak są bardziej skomplikowane.
Zgłoś
Avatar
conrad303 2014-09-11, 19:52
lepsze byly by wklesle zwierciadla, nie rozpraszaja swiatla a w takiej ciemnosci byl by lepszy efekt samego promienia. i tak browar
Zgłoś
Avatar
michixinq 2014-09-11, 20:17
@crossdessphyxia
jeśli porównujesz walenie konia z ruchaniem to ci współczuję...
Zgłoś