18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Amerykańscy naukowcy opracowali maszynę do odczytywania ludzkich marzeń. Jako pierwszy temat postanowili zbadać marzenia przedstawicieli poszczególnych nacji. Na pierwszy ogień wzięli francuza, podłaczają go pod aparature i na wielki ekranie po chwili pojawia się francuz popijający najdroższego szampana w pięknej willi, a w basenie chlapią się cudowne kobiety. Potem podłączają niemca, na ekranie pojawia się jak obiekt siedzi w wygodnym fotelu pijąc piwo w kuchni krząta się żona, a w telewizji niemcy zdobywają mistrzostwo świata w piłce nożnej. Podłączają ruskiego, ekran śnieży nic się nie dzieje, wkońcu jeden z naukowców wpadłna pomysł by mu dać wódki, może zacznie marzyć. Ruski wypija pół litra jednym duszkiem, a na ekranie pojawił się mały zielony punkt. Naukowcy podekscytowani powiększają obraz, okazało się, że był to mały kiszony ogórek
Zgłoś
Avatar
PPeja 2012-09-21, 10:25
Tak, to do nich podobne...
Zgłoś
Avatar
Jack Daniel's 2012-09-22, 22:06 1
W końcu, a nie 'wkońcu'. Słownik kurwa nie gryzie.
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2012-09-22, 22:15
Tracę świadomość.. Whisky mówi mi co mam robić.. I w dodatku ma rację!
Zgłoś
Avatar
glinglqnglowy glunglak 2012-09-22, 22:25
@up



-->
Zgłoś
Avatar
Szprotka 2012-09-23, 10:51
Niemiec chcialby germanizowac europe...
Zgłoś
Avatar
Czerew 2012-09-23, 11:06 13
Następnie podłączają Polaka, a na ekranie pojawia się obraz jak sąsiadowi płonie chata .
Zgłoś
Avatar
w................4 2012-09-23, 13:16
@Czerew, coś w tym jest, nienawidzę skurwysyna. A jego żona jest chujowa w łóżku
Zgłoś