18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
marrow 2017-04-01, 21:49
Spinacie dupska o te corridy, a sami wpierdalacie wołowinkę aż wam się uszy trzęsą
Weźmy na przykład życie takiej krowy mlecznej, która całe życie jest trzymana w zamknięciu. "Po odebraniu pierwszego dziecka krowa dojona jest 2-3 razy dziennie przez około 10 miesięcy. W międzyczasie, za pomocą powszechnej obecnie sztucznej inseminacji, zapładnia się krowę ponownie, aby wywołać kolejną ciążę i cykl laktacji." Po paru latach krowa jest całkowicie wyeksploatowana. Trafia do rzeźni, następnie do waszego burgera.
Jesteście takimi samymi potworami jak te chujki, którzy występują w corridach. Smacznego mięska.
Zgłoś
Avatar
A................o 2017-04-01, 23:08 4
marrow napisał/a:

Spinacie dupska o te corridy, a sami wpierdalacie wołowinkę aż wam się uszy trzęsą
Weźmy na przykład życie takiej krowy mlecznej, która całe życie jest trzymana w zamknięciu. "Po odebraniu pierwszego dziecka krowa dojona jest 2-3 razy dziennie przez około 10 miesięcy. W międzyczasie, za pomocą powszechnej obecnie sztucznej inseminacji, zapładnia się krowę ponownie, aby wywołać kolejną ciążę i cykl laktacji." Po paru latach krowa jest całkowicie wyeksploatowana. Trafia do rzeźni, następnie do waszego burgera.
Jesteście takimi samymi potworami jak te chujki, którzy występują w corridach. Smacznego mięska.



Ale ty dziewczynko, za przeproszeniem, pierdolisz. Gdzie ty naczytałaś się o tym dojeniu krów, odbieraniu "dziecka" itp? Chcesz żreć trawę jak krowa ok, twoja sprawa. Ale nie krytykuj pozostałych, co żyją w zgodzie z naturą i jedzą mięso.
Zgłoś
Avatar
dabster 2017-04-02, 0:46 2
Może i marrow jest szurniętą weganką, ale jej wypowiedź ma bardzo dobre sedno. Chodzi właśnie o to, że oburzacie się na walki i zabijanie byka, a o krówkach w mleczarni nie pomyślicie nawet, a z grubsza chodzi o to samo - o eksploatowanie zwierzęcia zakończone ubojem i zjedzeniem go. W ogóle nie rozumiem tego hejtu na corridę, to jest wiekowa tradycja Hiszpanii i krajów latynoskich i tak robiono od lat, te zwierzęta są po to hodowane. Tradycja, czyli coś, co jest unikalne dla danego regionu i kiedyś przed epoką tanich biur podróży, Internetu i globalizacji trzeba było samodzielnie się wyprawić w dal aby poznać, jak żyją inni, czym się zajmują. Dzisiaj wszystkie tradycje się rozmywają, zobaczcie że dąży się aby wszyscy używali tych samych przedmiotów, słuchali podobnej muzyki czy tworzyli i oglądali podobne chujowe filmy. Zero indywidualizmu, wszystko pod dyktando poprawności polityczno-obyczajowo-wegańskiej. Przy takim podejściu niedługo przestanie się opłacać jeździć na wakacje bo wszędzie będzie ta sama wymieszana chujowizna.
Zgłoś
Avatar
A................o 2017-04-02, 10:04 1
dabster,

Tylko widzisz, krowy w mleczarniach nikt nie dźga oszczepami ku uciesze gawiedzi. Kilka lat temu było darcie mordy o ubój rytualny, który jest również tradycją, a chcieli go zakazać. Zresztą bycie weganem bo "zwierzątka cierpią i ustawą wprowadźmy weganizm to zwierzątka będą wolne" to chyba jedna z najbardziej zjebanych myśli naszych czasów.
Zgłoś
Avatar
Lukasero 2017-04-02, 10:53 1
Mam kilku znajomych którzy mają gospodarstwa z krowami mlecznymi, oddają regularnie mleko do mleczarni i ku waszemi zaskoczeniu, krowy te 3/4 dnia spędzają na łące a na noc są zganiane do obory. Rano dają mleko, idą łazić cały dzien i wieczorem znowu na dojenie.

Najbardziej to rozpieordala mnie to że niektórzy myślą, że oddawanie mleka sprawia krowie ból
Prawda jest taka, że gdyby takiej krówki nie doić to zaraz dojdzie do zapalenia wymienia i innych gówien
Zgłoś
Avatar
Belweder 2017-04-02, 11:54 1
marrow co weganka tutaj szuka na sadolu? Takim głupim pierdoleniem prowokujesz bardziej niż ten pajac tego byka. No i mnie już sprowokowałaś jak słyszę taką głupią gadke to od razu mi się ta super zdrowa weganka przypomina co to chciała udowodnić wyższość swojej diety cud i pokazać jaka jest zdrowa wchodząc na jakąś tam górę. W połowie drogi zmarła Od tysięcy lat ludzie wpierdalają mięso, żeby nadgonić zapotrzebowanie kaloryczne organizmu i nagle ktoś wymyśli diete dla gejów twierdząc, że tak powinno być i trawa jest dla ludzi a nie krów. Jedź kobieto do Indii i tam się kłaniaj tym krowom. I nie porównuj jedzenia z zabawą, a co do potwora to sama nim jesteś. Zjadasz jedzenie krowom a one głodują przez Ciebie, zastanów się nad swoim postępowaniem...
PS wołowina jest zajebista a lasagne na wołowym to cud świata.
Zgłoś
Avatar
ROMANCEF1111 2017-04-02, 14:44 1
W ej zabawie zawsze ale to zawsze jestem za bykiem
Zgłoś
Avatar
paczek1262 2017-04-02, 18:46 1
szkoda tylko, że na końcu byk i tak umiera. niezależnie od tego czy nadzieje jakąś kurwe na rogi, czy nie
Zgłoś
Avatar
marrow 2017-04-03, 17:59
AleDlaczego napisał/a:



Ale ty dziewczynko, za przeproszeniem, pierdolisz. Gdzie ty naczytałaś się o tym dojeniu krów, odbieraniu "dziecka" itp? Chcesz żreć trawę jak krowa ok, twoja sprawa. Ale nie krytykuj pozostałych, co żyją w zgodzie z naturą i jedzą mięso.


Chłopczyku, wystarczy użyć wyszukiwarki i dowiedzieć się jak wygląda przemysł mleczny, a nie wierzyć w szczęśliwe krówki spędzające całe dnie na łące w towarzystwie swoich dzieci
Zgłoś
Avatar
dabster 2017-04-04, 16:56
Nie no, co z was za sadyści. Corrida jest fajna ponieważ zawsze albo zajebany zostanie byk, albo matador wyjdzie z rozoranym ciałem z areny. W obu przypadkach powinniście być usatysfakcjonowani i korzyść jest podwójna. Tak samo z reguły używam mięso mielone wołowo-wieprzowe ponieważ mam pewność, że co najmniej dwa zwierzęta zostały zabite.
Zgłoś