18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
sgt.peppers 2012-09-17, 10:40 4
To w końcu samokrytyka syna czy matki?
Zgłoś
Avatar
r................a 2012-09-17, 11:26 3
Do autora:

SAMOKRYTYKA

Słownik języka polskiego
rz. ż Ib
- krytyka wobec samego siebie, swoich działań
- publiczne przyznanie się do popełnionych błędów i uznanie swej odpowiedzialności za nie
Zgłoś
Avatar
S................i 2012-09-17, 13:37 88
Dekle, nazwał to matczyna samokrytyka syna, bo to matka rzuca wyzwisko w kierunku syna, a że wyzwiskiem jest "son of a bitch", to sama siebie nazywa dziwką (tutaj jest samokrytyka), wyzywając syna. Autor tym tytułem zabawił się językiem polskim i waszą głupotą.
Zgłoś
Avatar
sgt.peppers 2012-09-17, 16:33
@up
sądzę, że rmaya dosyć dokładnie wam to wyjaśnił no, ale przecież wiecie lepiej...
Zgłoś
Avatar
n................2 2012-09-17, 20:02
No kurwa, lepiej nie dodawac tutaj opisów bo od razu zmieszają z błotem, welcome sadistic.
Zgłoś
Avatar
koło_zamachowe 2012-09-17, 20:02
w ogóle tego nie skomentuję...
Zgłoś
Avatar
vniveri25 2012-09-17, 20:02
tit napisał/a:

Dekle, nazwał to matczyna samokrytyka syna, bo to matka rzuca wyzwisko w kierunku syna, a że wyzwiskiem jest "son of a bitch", to sama siebie nazywa dziwką (tutaj jest samokrytyka), wyzywając syna. Autor tym tytułem zabawił się językiem polskim i waszą głupotą.



Cóż za zabieg literacki, ah, ci artyści.
Zgłoś
Avatar
Justtin 2012-09-17, 20:04
Hhaha kurwa zajebiscie to powiedziała Son of a biacz I DIDNT EVEN EXPECT DAT !
Zgłoś
Avatar
Robster 2012-09-17, 20:55 5
tit napisał/a:

Dekle, nazwał to matczyna samokrytyka syna, bo to matka rzuca wyzwisko w kierunku syna, a że wyzwiskiem jest "son of a bitch", to sama siebie nazywa dziwką (tutaj jest samokrytyka), wyzywając syna. Autor tym tytułem zabawił się językiem polskim i waszą głupotą.



Gówno prawda i tyle. Tytuł to nie "matczyna samokrytyka", tylko "matczyna samokrytyka syna", co jednoznacznie wskazuje na użycie SAMOKRYTYKA, w doniesieniu do syna.

Niemniej chuja wiem, nawet przecinków porządnie wstawiać nie umiem, ale jak dla mnie to kolaborujesz z autorem tematu i już.
Zgłoś
Avatar
blk01 2012-09-17, 21:21 2
Gościu błysnął inteligencja wymyślając ten tytuł, tit wytłumaczył tym mniej błyskotliwym, a 50% się upiera przy swojej głupocie. Tłumaczenie dla was "Matka wyzywając syna dojeżdża sama sobie"
Zgłoś
Avatar
Mizantrop 2012-09-17, 21:29
Robster napisał/a:



Gówno prawda i tyle. Tytuł to nie "matczyna samokrytyka", tylko "matczyna samokrytyka syna", co jednoznacznie wskazuje na użycie SAMOKRYTYKA, w doniesieniu do syna.

Niemniej chuja wiem, nawet przecinków porządnie wstawiać nie umiem, ale jak dla mnie to kolaborujesz z autorem tematu i już.



Można użyć samokrytyki w odniesieniu do kogoś innego?
Zgłoś
Avatar
C................a 2012-09-17, 22:11
A skąd wiadomo, że to jego matka a nie dziewczyna/znajoma?
Zgłoś
Avatar
C................a 2012-09-17, 22:28
son of a BJECZ!
Zgłoś
Avatar
defcon1 2012-09-17, 22:41 2
Son of a bitch jest też często w USA używane jako przekleństwo niekierowane do nikogo...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie