18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:10
🔥 A riva, riva! - teraz popularne
Dwóch złodziejaszków ukradło telefon dwunastoletniemu chłopcu.

Legenda:
Na początku fotka złamasów.
00:03 - 00:53 - nagranie z monitoringu, można przewinąć, w 00:33 widać uciekających patafianów, a w 00:45 goniącego ich chuj wie po co chłopca.
od 00:53 - akcja właściwa, czyli wykonanie kary.


Ciekawe, czy dalej będzie tak chętnie kradł

Info:
ukryta treść
Do przestępstwa doszło na Rua Caetano Laporta, zlokalizowanej w dzielnicy Parque dos Maias, w Porto Alegre. Dwóch złodziei okradło 12-letniego chłopca, zabierając mu telefon komórkowy. Przestępcze działanie zostało zarejestrowane przez kamery bezpieczeństwa w regionie, co ujawniło bezczelność przestępców.
Na zdjęciach widać moment, w którym dwójka włóczęgów podchodzi do chłopca, zabierając mu telefon komórkowy. Następnie przestępcy uciekli, ale spokój nie trwał długo.
Kilka godzin po napadzie w mediach społecznościowych zaczął krążyć nowy film, który zmienił sprawę. Na zdjęciach widać, jak jeden z schwytanych złodziei zostaje ukarany. Na nagraniu widać, jak jeden ze złodziei otrzymuje ciosy młotem w ramię. Jest to kara stosowana przez niezidentyfikowane jeszcze osoby. Choć na nagraniu widać, że tylko jeden z przestępców był torturowany, informacje potwierdzają, że obaj zostali schwytani.

Aż mi się przypomniało...
Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
gucio_gu 2024-08-30, 17:37
a ja bym powiedział walcie się na ryj,a nie jak pizda leżał
Zgłoś
Avatar
zbakt 2024-08-30, 18:30
Legenda w ogóle nie przydatna, ponieważ widzę czas do końca filmiku a nie czas trwania...
Zgłoś
Avatar
viper_1990 2024-08-30, 20:49
Bardzo dobra i przemyślana kara, wolałbym żeby mi paluchy poucinali niż coś takiego. Do końca życia będzie miał z łapami problemy
Zgłoś
Avatar
Olsen312 2024-08-30, 21:47
mojeziomkitopieniazki napisał/a:

@: A wiesz przygłupie, że jest różnica pomiędzy -00:33 a 00:33?



Wąchaj dupe 😎
Zgłoś
Avatar
widez2 2024-08-30, 21:57
absolutnie nieprofesjonalne wykonanie karania. 3cie uderzenie blisko pozbawienia możliwości ruszania kończyną zgodnie z przeznaczeniem ale zdecydowanie za mało.
Zgłoś
Avatar
hardowski 2024-08-31, 5:38
Antoni79 napisał/a:

Nie tylko nic już nie ukradnie, ale też się i nie podetrze. Żarł będzie jak pies z michy.



Ty naprawdę myślisz, że tam znają taką czynność, jak podcieranie?
Zgłoś
Avatar
MafiCk 2024-08-31, 7:25
Małolat ich goni bo on w przeciwieństwie do nich „jeszcze” wie że skroili nie tego co trzeba 😎
Zgłoś
Avatar
420710247365 2024-08-31, 10:56
Ktoś tu zna anatomię i wie jak nakurwiać w nerw. Musiały mu niezłe prądy przejść przez te wity.
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2024-08-31, 13:06
A to na kostce u "pana"mściciela,to pewnie jakiś dizajnerski zegarek.
Pewnie jakiś G-Schock od Casio.



Hipokryzja patoli.
Zgłoś
Avatar
RayBarnett 2024-09-02, 13:25
Karma to suka.
Zgłoś