18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 41 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 36 minut temu
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Avatar
Pedofilek 2020-08-24, 17:11
Ciekawe dlaczego pierwsze wideo które się pojawiło na Sadistic znikło.
Zgłoś
Avatar
Slow_Sheep 2020-08-24, 17:25 2
nwonigers napisał/a:

kiedy jezdze, patrze na droge chodnik wszystko. uwazam co sie dzieje i mysle co sie moze stac. mozesz mowic ze to dlatego ze mam prawko od paru miechow ale ja nie spowoduje przynajmniej zagrozenia , bo rozprasza mnie komorka albo pasazer...


Człowiek ma tak, że z czasem gdy już pojawia się rutyna i przyzwyczajenie, że za każdym razem nic się nie dzieje przez dłuższy czas to pojawia się złudne poczucie kontroli, natomiast udział świadomego pełnego skupienia powoli ustępuje podświadomości. Jako świeży kierowca dobrze, że jeździsz czujnie, ale dobrze mieć tą świadomość że wkrótce pojawi się złudne poczucie kontroli.
Zgłoś
Avatar
tadek899 2020-08-24, 17:27 1
nie jebnie, nie oglądać
Zgłoś
Avatar
nieubezpieczony 2020-08-24, 17:36
Niewiele brakło i musiałaby chować bombelka na indiańskim smętarzu dla zwierzaków.
Zgłoś
Avatar
Arathnmor 2020-08-24, 18:11
To było wtargnięcie!! Nie uczyli w żłobku że na jezdnię się nie wbiega?!
Zgłoś
Avatar
pieckamm 2020-08-24, 19:56
MaTTTTTTTka sie pisze aaaUUUUUU!!!!! gdzie szkola barany.. jaki wstyd
Zgłoś
Avatar
~Beny 2020-08-24, 19:59 3
pieckamm napisał/a:

MaTTTTTTTka sie pisze aaaUUUUUU!!!!! gdzie szkola barany.. jaki wstyd



pl.wiktionary.org/wiki/madka

Zgłoś
Avatar
C0ld 2020-08-24, 20:45
Jak jedziesz to obserwujesz drogę i pobocze, jesteś gotowy na wszystko, jak tego nie ogarniasz to oddaj prawko.
Zgłoś
Avatar
Skurax 2020-08-25, 0:22 1
nwonigers napisał/a:

swoja droga bombelka bylo widac z daleka. pusta droga nic go nie zaslania, a kierowca wyglada i reaguje jakby mu bombel nagle zza zakretu wyskoczyl. co wy ludzie robicie w tych samochodach kiedy kierujecie to ja kurwa nie wiem. potem sa wypadki. reakcja starego dziada za kierownica.



Zahamowane tak jak trzeba, dziecko się przestraszyło i spierdoliło, może się nauczy nie wbiegać na jezdnie. Szczerze samochód jechał na bank przepisowo, zatrzymał się w 10 metrów wiec nawet 50km/h nie miał.
Zgłoś
Avatar
Pyro25 2020-08-25, 0:28
nwonigers napisał/a:

swoja droga bombelka bylo widac z daleka. pusta droga nic go nie zaslania, a kierowca wyglada i reaguje jakby mu bombel nagle zza zakretu wyskoczyl. co wy ludzie robicie w tych samochodach kiedy kierujecie to ja kurwa nie wiem. potem sa wypadki. reakcja starego dziada za kierownica.



No tak. Bo kurwa kierowca samochodu trafia na zwierzęta (tak, porównałem gówniarza do zwierzęcia) wychodzące na ulice przynajmniej 5 razy dziennie. Więc oczywiście każdy kierowca powinien takich sytuacji się spodziewać z wyprzedzeniem.

PS: nie posiadam samochodu, ale to co napisałeś to czysty debilizm
Zgłoś
Avatar
dejwdawidowicz 2020-08-25, 2:20
nwonigers napisał/a:

swoja droga bombelka bylo widac z daleka. pusta droga nic go nie zaslania, a kierowca wyglada i reaguje jakby mu bombel nagle zza zakretu wyskoczyl. co wy ludzie robicie w tych samochodach kiedy kierujecie to ja kurwa nie wiem. potem sa wypadki. reakcja starego dziada za kierownica.



Ty to byś pewno zauważył to jak już z oczu madki znikł.
Zgłoś
Avatar
yoyobart 2020-08-25, 5:40
gówniak przeżył-nie ma piwa
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2020-08-25, 7:46
Gdzie ona tam. Jezusa zobaczyła, że niby to dziecko!?
Zgłoś
Avatar
Destroyer_20 2020-08-25, 11:46
nwonigers napisał/a:

swoja droga bombelka bylo widac z daleka. pusta droga nic go nie zaslania, a kierowca wyglada i reaguje jakby mu bombel nagle zza zakretu wyskoczyl. co wy ludzie robicie w tych samochodach kiedy kierujecie to ja kurwa nie wiem. potem sa wypadki. reakcja starego dziada za kierownica.



Może kierowca z sadola i chciał mieć materiał własny
Zgłoś
Avatar
qmaverickq 2020-08-29, 5:50
nwonigers napisał/a:

swoja droga bombelka bylo widac z daleka. pusta droga nic go nie zaslania, a kierowca wyglada i reaguje jakby mu bombel nagle zza zakretu wyskoczyl. co wy ludzie robicie w tych samochodach kiedy kierujecie to ja kurwa nie wiem. potem sa wypadki. reakcja starego dziada za kierownica.



zdajesz sobie sprawę, że kamera ustawiona przy dachu widzi więcej?
Zgłoś