18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
Massivee 2011-01-03, 19:06
Staruszka ta tablica, nie tu ale już widziałem.
Nawet ciekawie opracowana.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2011-01-03, 19:16 6
@saper89 Pewnie czułeś się jak pierdolony Mojżesz odkrywając tą tablicę w przepastnych otchłaniach Internetów, przecież to jest zabytek sprzed 1999 roku!!! Nawet dzieci z przedszkola wiedza, że to megasuchy suchar!
Zgłoś
Avatar
Ratilt 2011-01-03, 20:51 1
To mojżesz coś odkrył? Ja się czułem jak jebany Indiana Jones! Uciekałem ze starożytnej świątyni przed gigantyczną kulą, omijając śmiercionośne pułapki! A ty chuju siedzisz przed kompem, piszesz głupie posty i nawet nie wiesz pewnie kim jest mojżesz!
Tamtadadaaam, tamtadaaam....
Zgłoś
Avatar
Gaunt 2011-01-03, 23:33
mojżesz to coś od piwa nie ?
Zgłoś
Avatar
J................y 2011-01-04, 0:10 3
@Saper89
Ogarnij biblię krucyfiksie pieruński.
Zgłoś
Avatar
SkoQ 2011-01-04, 0:43 1
Saper89, Popierdolił Ci się chyba Mojżesz z Noe (tak tak, kiedyś byłem ministrantem )
Daruj ale ta tabliczka już chyba nawet na demotach była, naprawdę tego nie znałeś ? Wczoraj założyli Ci internet, czy czasami kolega pozwala Ci siąść na kompa ? tylko czekać aż wrzucisz Ale Urwał, jestem Hardkorem albo coś w tym guście...
Zgłoś
Avatar
edge 2011-01-04, 5:49
Saper89 napisał/a:

To mojżesz coś odkrył? Ja się czułem jak jebany Indiana Jones! Uciekałem ze starożytnej świątyni przed gigantyczną kulą, omijając śmiercionośne pułapki! A ty chuju siedzisz przed kompem, piszesz głupie posty i nawet nie wiesz pewnie kim jest mojżesz!
Tamtadadaaam, tamtadaaam....



No jak to kim był? Pasożydem, a kim niby?
Zgłoś
Avatar
ZłoconyPenisZagłady 2011-01-04, 10:00
Wow nawet chemiczka w liceum mi to opowiadała, legendarny suchar sucharus sucharozaurus....
Zgłoś