18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
BochenHype 2022-12-31, 0:25
siemawiktorek napisał/a:

za samo zamieszczenie takiego gówna ktoś powinien dostać spoconym chujem po ryju. dla mnie każda kurwa która popiera takich zjebów jest po prostu robakiem, któremu naplucie na ryj to dla niego nagroda za atencję



ja ich nie popieram a wrzuciłem jako ciekawostkę

Zgłoś
Avatar
neo001 2022-12-31, 1:18 2
siemawiktorek napisał/a:

za samo zamieszczenie takiego gówna ktoś powinien dostać spoconym chujem po ryju. dla mnie każda kurwa która popiera takich zjebów jest po prostu robakiem, któremu naplucie na ryj to dla niego nagroda za atencję



W ryj to się powinno dostać za popieranie pedałów/lesbijek/transów i innych wynaturzeń. Ci z filmiku to przynajmniej wiedzą gdzie ich miejsce i że z takimi poglądami mają się nie wychylać, a nie to co te lewackie szmaty.
Zgłoś
Avatar
focus3d 2022-12-31, 4:33
satanistyczne gowno, potem sie okazalo ze współpracują z pedofilami
Zgłoś
Avatar
Ryszardowo 2022-12-31, 8:39 1
taylorswift napisał/a:

dlaczego polaki robaki popierają nazizm? czyli jednak ile prawdy jest w Polskich obozach koncentracyjnych?



Czy wy nie macie ruskich stronek gdzie moglibyście się udzielać, to jest sadistic nie dla ruskich pedałów, więc połącz kropki.
Zgłoś
Avatar
Jestem_na_nie 2022-12-31, 14:36 2
taylorswift napisał/a:

dlaczego polaki robaki popierają nazizm? czyli jednak ile prawdy jest w Polskich obozach koncentracyjnych?



BAN dla tego ruskiego ścierwa!
Zgłoś
Avatar
xxmercy 2023-01-01, 14:08
Jestem_na_nie napisał/a:

BAN dla tego ruskiego ścierwa!



bo się nie zgadzasz to chcesz banować? idź tam masować kolegom odbyt
Zgłoś
Avatar
neo001 2023-01-01, 23:32
xxmercy napisał/a:

bo się nie zgadzasz to chcesz banować? idź tam masować kolegom odbyt



Bo to jest dno społeczne(zwykły troll) i jak już to to coś szybciej masuje odbyty kolegów? Za same zwroty polaki robaczki, polaczki itp. w takim kontekście powinny być rozdawane ostrzeżenia!
Zgłoś
Avatar
xxmercy 2023-01-02, 13:33
neo001 napisał/a:

Bo to jest dno społeczne(zwykły troll) i jak już to to coś szybciej masuje odbyty kolegów? Za same zwroty polaki robaczki, polaczki itp. w takim kontekście powinny być rozdawane ostrzeżenia!



trudno zaakceptować prawdę o byciu polaczkiem robaczkiem?
Zgłoś
Avatar
Kamil3l 2023-01-02, 16:52 1
xxmercy napisał/a:

trudno zaakceptować prawdę o byciu polaczkiem robaczkiem?



nie, ale jak bym był tobą, to bym się brzydził nawet podczas masturbacji.
Zgłoś
Avatar
xxmercy 2023-01-02, 18:05
Kamil3l napisał/a:

nie, ale jak bym był tobą, to bym się brzydził nawet podczas masturbacji.



jakbyś był mną, to byś się nie musiał masturbować przegrywie

Zgłoś
Avatar
neo001 2023-01-02, 18:47 3
xxmercy napisał/a:

jakbyś był mną, to byś się nie musiał masturbować przegrywie



To że sobie na wzajem z kolegą walicie nie czyni cię lepszym tęczusiu
Zgłoś
Avatar
xxmercy 2023-01-02, 19:27
neo001 napisał/a:

To że sobie na wzajem z kolegą walicie nie czyni cię lepszym tęczusiu



nawzajem się pisze nieku , jezu niektórzy Polacy to naprawdę debile, co się do karmienia świń jedynie nadają bo edukacja w twoim przypadku to strata czasu i pieniędzy
Zgłoś
Avatar
neo001 2023-01-02, 20:08 2
xxmercy napisał/a:

nawzajem się pisze nieku , jezu niektórzy Polacy to naprawdę debile, co się do karmienia świń jedynie nadają bo edukacja w twoim przypadku to strata czasu i pieniędzy



Zdanie zaczyna się dużą literą, a na końcu stawia kropkę. JEZUU JAKI NIEUUK.
Idź się wypłacz koledze w ramie, bo obrażajo pedałów

Zauważyłem że lubisz się przypierdalać do pisowni w momencie braku merytorycznych argumentów. Mam w związku z tym pytanie - czy ty czasem czytasz te swoje wypociny i poprawiasz swoje byki, czy tylko tak dla zasady próbujesz się dowartościować?
Zgłoś
Avatar
xxmercy 2023-01-02, 20:51
neo001 napisał/a:

Zdanie zaczyna się dużą literą, a na końcu stawia kropkę. JEZUU JAKI NIEUUK.
Idź się wypłacz koledze w ramie, bo obrażajo pedałów
Zauważyłem że lubisz się przypierdalać do pisowni w momencie braku merytorycznych argumentów. Mam w związku z tym pytanie - czy ty czasem czytasz te swoje wypociny i poprawiasz swoje byki, czy tylko tak dla zasady próbujesz się dowartościować?



Jaw odróżnieniu od ciebie nie kaleczę języka ojczystego i znam pisownię swojego WŁASNEGO języka . Jeśli byś miał elementarną wiedzę to od razu by ci się rzuciło w oczy "na wzajem", "na prawdę", "napewno", ale że jesteś debilem, to potem piszesz takie kleksy
Zgłoś
Avatar
neo001 2023-01-03, 12:36 1
xxmercy napisał/a:

Jaw odróżnieniu od ciebie nie kaleczę języka ojczystego i znam pisownię swojego WŁASNEGO języka . Jeśli byś miał elementarną wiedzę to od razu by ci się rzuciło w oczy "na wzajem", "na prawdę", "napewno", ale że jesteś debilem, to potem piszesz takie kleksy



No no miodku, to jeszcze raz się przyjrzyj swojemu wcześniejszemu komentarzowi i na przyszłość przynajmniej staraj się wstawiać dodatkowo przecinki/kropki jak należy, a nie na chybił trafił. Jak tak bardzo zależy ci na właściwej pisowni(w co wątpię oczywiście) czytaj te swoje wypociny i je poprawiaj!
"Jaw" pozdrawia miodka .
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie