18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Zacznijmy od tego że jest to żółw wodno-lądowy o imieniu "Tuptuś" dostałem go na urodziny 9 lat temu i do tej pory troszkę mi urósł
jego skorupa miała być wielkości mandarynki a jest większa od melona ehh niekompetencja "ekspertów" w wydawaniu zwierzątek aż razi w oczy, z resztą oceńcie sami co potrafi taki tuptuś zrobić ;p
"akcja" od 1:24 ale polecam oglądnąć całość

Zgłoś
Avatar
pachne 2013-06-27, 22:39
jak krokodyl jadl pieska, dali na harda... to chyba tez powinno tam sie znalezc, co nie?
Zgłoś
Avatar
Pszehuj 2013-06-27, 23:09
Żółwiu nie leć w chuja, oddaj żabe - rozjebało mnie
Zgłoś
Avatar
MrZet 2013-06-27, 23:10 1
A może to woda zabiła żabę?
Zgłoś
Avatar
Zimny_browar 2013-06-27, 23:13 1
Nawet żaba wytrzymała dłużej niż Najman...
Zgłoś
Avatar
Stilolot 2013-06-27, 23:34 1
Nie no, za te soczyste k***a musi być browar!! To jest sadistic do ch**a, a nie tam jakieś byle co k***a...
Zgłoś
Avatar
Onyx1 2013-06-27, 23:48
asomdai napisał/a:

Nastepnym razem (bedzie nastepny raz, prawda?) nakrec kamera z filtrem polaryzacyjnym co zamiast chujowego odbicia nieba zobaczymy akcje pod woda



No patrz kurwa jaki mądrala
Zgłoś
Avatar
skarpety_atlety 2013-06-27, 23:52 1
ja mam takie <proste> pytanie: na chui komu żółw? ani to ładne, ani pogłaskać, ani wyruchać. Ino wpierdala żabki i jebie śluzem i gównem... dziękuje dobranoc
Zgłoś
Avatar
danielbudyn 2013-06-27, 23:52 1
Ratilt napisał/a:

Żabkę trzymasz w rękawicy?
Ciota!



Ty byś spierd**ał żeby ci w oczka jeszcze nie napluła.
Zgłoś
Avatar
takija 2013-06-27, 23:59 1
skarpety_atlety napisał/a:

ja mam takie <proste> pytanie: na chui komu żółw? ani to ładne, ani pogłaskać, ani wyruchać. Ino wpierdala żabki i jebie śluzem i gównem... dziękuje dobranoc



oj tam oj tam....ładną popielniczkę można sobie wyhodować.
Zgłoś
Avatar
Berghest 2013-06-28, 0:37
Zimny_browar napisał/a:

Nawet żaba wytrzymała dłużej niż Najman...



hahhahah tak śmieszne bo prawdziwe
Zgłoś
Avatar
Messor 2013-06-28, 0:42
Zajebisty żółwik
Zgłoś
Avatar
LordJamaican 2013-06-28, 2:37 1
Wszyscy dopierdalają się do tej wody jak do nie wiem czego Każdy o zdrowych zmysłach posiadając takiego żółwia już nie 2-3 lata tylko 9-10 albo i więcej lat zaczyna go karmić czymś żywym..każdy tak ma
Akurat ten z filmu jest z gatunku czerwonolicych które pochodzą z bagien florydy i wbrew pozorom albo innaczej, w kontraście do szyściutkiej i filtrowanej wody waszych pieprzonych rybek co niektórzy posiadają, taka brudna "bagienna" woda dla tych stworzeń jest czymś o wiele lepszym
Żółwie te spokojnie można wpuszczać do przydomowych oczek wodnych czy małych stawów..w niedługim czasie od jaszczurek, po pijawki, jakieś inne gówna po ryby mniejszych rozmiarów..wszystko wyczyści
Żółwie te mając około 10 lat korpus mają od początku do końca mniej więcej koło 15cm..rosnął do 40cm w wieku około 50lat..u nas na wolności niestety nie przeżyje tyle bo mamy chłodniejsze warunki niż na florydzie :3

Jeśli chodzi o siłę ugryzienia, na własne oczy miałem okazję widzieć jak żółw którego miałem a bym wielkości dwóch dużych dłoni złapał zaskrońca i po prostu go rozerwał jak szmate. Listwy rogowe w ich gębach żółwiom służą nie tak do przegryzania jak do przytrzymywania ofiary jak ktoś chyba wcześniej wspomniał, jeśli chodzi o dzielenie ofiary na kawałki, do tego służą im pazury które w wieku paru lat mają w chuuuj duże..ja tam lubie gady:D

tak kurwa, jestem ekspertem 8)
Zgłoś
Avatar
Bridgwater88 2013-06-28, 9:02
Adam Malysz ?
Zgłoś
Avatar
rejzer 2013-06-28, 9:58
Tuptuś szybko zapierdziela
Zgłoś
Avatar
zsakuł 2013-06-28, 16:25 1
kurwa. mógłbyś lektorem w tv zostać i komentować na żywo. Telewizję bym zaczął oglądać. kurwa
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie