18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
W sobotę w bairro Compensa w zachodnim Manaus, zastrzelone zostały 40-letnia Vanessa Araújo de Carvalho oraz 50-letnia Jania Simplicio Carvalho. 45-letni Hudson Reis de Oliveira został ranny, ale przeżył. Natomiast Vanessa zmarła w szpitalu wczoraj

Zgłoś
Avatar
bibibi3 2022-09-13, 18:49
O skurwiel, ta na końcu siedzi tylko w końcu a ziomal jeszcze się odwrócił i ją dobił
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-09-13, 18:55 1
bibibi3 napisał/a:

O skurwiel, ta na końcu siedzi tylko w końcu a ziomal jeszcze się odwrócił i ją dobił



Chyba ją w końcu zabił...

...na końcu
Zgłoś
Avatar
LaChupacabra 2022-09-13, 19:09 16
Najważniejsze, że actimelek wypity w 0:45.
Zgłoś
Avatar
Payan 2022-09-13, 19:17 5
Co za pojebany kraj. Na Brazylię bombkę powinni już dawno spuścić.
Zgłoś
Avatar
Riikko 2022-09-13, 21:37 8
co za kurwa dziki kraj. pierdole na urlop tam za chuja nie pojade, wole urlop na pieknym europejskim kontynecie...
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2022-09-13, 21:43 11
Mszycy narzekają na te naszą Polskę, a ja gadałem z Peruwiańczykiem to był zachwycony.
Mówił, że Polska to dobry kraj do życia bo tutaj tylko kilka razy wpierdol dostał a w Peru jak jest napad (a są często) to najpierw dostajesz kulkę albo kosę a dopiero potem złodziej sprawdza co masz ciekawego. Jak gwałcą (a gwałcą często( to potem mordują no bo po co świadek.
Zgłoś
Avatar
Jajamiomate 2022-09-13, 22:54 6
Riikko napisał/a:

co za kurwa dziki kraj. pierdole na urlop tam za chuja nie pojade, wole urlop na pieknym europejskim kontynecie...



Odkąd oglądam materiały na sadistic to też omijam Brazylię szerokim łukiem. Nigdy tam moja noga nie stanie
Zgłoś
Avatar
Draxiu 2022-09-13, 23:01 3
Ja pierdole. Sklep z manekinami i regalami
Zgłoś
Avatar
Wadolek 2022-09-13, 23:37
Draxiu napisał/a:

Ja pierdole. Sklep z manekinami i regalami



Trochę wody w dozowniku mają
Nic więcej
Zgłoś
Avatar
kowboj 2022-09-14, 0:06 1
Dostała profilaktyczną kulkę bo nie miała własnego gnata. Gdyby mu kumpla odjebała to obstawiam że by juz nie był taki pewny a tak dała się zabić. Zginęła trochę na własne życzenie. Tam profilaktycznie powinien mieć bowiązek każdy sprzedający posiadać broń skoro musi żyć w tym gównostanie.
Zgłoś
Avatar
35i 2022-09-14, 4:14 4
Tak mi się przypomniało.

Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2022-09-14, 6:48 3
Ja się pytam dlaczego taki pierdolnik jak Brazylia jeszcze istnieje...? Nato powinno tam zrobić operacje specjalną oraz próby jądrowe.
Oni dobrze działali pod butem Hiszpanów bo ktoś to ma geny choć w części negroida nie jest normalny ani bezpieczny
Zgłoś
Avatar
s................l 2022-09-14, 8:20 1
silwerbalk napisał/a:

Ja się pytam dlaczego taki pierdolnik jak Brazylia jeszcze istnieje...? Nato powinno tam zrobić operacje specjalną oraz próby jądrowe.
Oni dobrze działali pod butem Hiszpanów bo ktoś to ma geny choć w części negroida nie jest normalny ani bezpieczny



Co cię cudzy kurwidół obchodzi? I co, wjechałbyś z "misją pokojową", jak USA do Irak..., przepraszam, Rosja na Ukrainę? Lepiej się własnym podwórkiem zainteresuj, czy psy nie srają. Wszyscy chcieliby zbawić świat, naoglądali się głupot w tv i myślą, że są wyroczniami.
Zgłoś
Avatar
Kyocera 2022-09-14, 13:48 1
silwerbalk napisał/a:

Ja się pytam dlaczego taki pierdolnik jak Brazylia jeszcze istnieje...? Nato powinno tam zrobić operacje specjalną oraz próby jądrowe.
Oni dobrze działali pod butem Hiszpanów bo ktoś to ma geny choć w części negroida nie jest normalny ani bezpieczny



A nie Portugalczyków?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie