18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
Avatar
damianek222 2013-07-09, 22:42 4
@up hahah, dobrze jej tak, za bardzo się wczuła.
Zgłoś
Avatar
Lentas 2013-07-09, 22:45 2
1:56 - jaką panikę babcia wywołuje ...
Zgłoś
Avatar
slash12411241 2013-07-09, 22:50 2
Czytałem ze pilot i tak nic nie słyszy ,więc klaskanie można sobie darowac
Zgłoś
Avatar
c................7 2013-07-09, 23:21
Umrę, nie umrę... a chuj chociaż filmik sobie nakręcę.
Zgłoś
Avatar
ściwanek 2013-07-09, 23:22
Wygląda jak misja w GTA San Andreas na starym Lotnisku
Zgłoś
Avatar
facio945 2013-07-09, 23:25 3
Kurwa mnie wkuwają takie babole co drą mordę uwaga możne się palić uciekajcie szybko i kurwy sieją panikę, jak się ktoś boi to niech nie lata a nie dre mordę jak by się palił to by ludzie siedzący na przed i za skrzydłem i mogli by się drzeć, a nie siać panikę.
Wiem że taka sytuacja jest ciut nie komfortowa ale bez przesady, jeszcze rozumiem jakby jebną mocniej lub gdyby nie lądował na pianie albo jakby ktoś widział że się coś jara

Jakby przestrzelił mogło by być na hardzie

Tak leciałem kiedyś samolotem
Zgłoś
Avatar
kamcios1 2013-07-09, 23:31 1
3:54 Dupa uratowana to w dupie mamy strażaków którzy tam zabezpieczają samolot.
Zgłoś
Avatar
Uuk 2013-07-09, 23:42 1
Wylądowaliśmy, bij brawo Grażyna
Zgłoś
Avatar
demz 2013-07-09, 23:47
Piękny w chuj materiał "ze środka", nic nie widać...
Zgłoś
Avatar
masterwow 2013-07-09, 23:53
ktoś w śpiączce był że taki stary materiał dał i reszta tych co piwa postawili...
Zgłoś
Avatar
mleko118 2013-07-10, 0:01
Ja bym jej przypierdolił w mordę !!
Zgłoś
Avatar
demz 2013-07-10, 0:23
masterwow napisał/a:

ktoś w śpiączce był że taki stary materiał dał i reszta tych co piwa postawili...



Ktoś ma życie i obowiązki a nie napierdala 24/7 na necie.
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-07-10, 0:43 3
Nie wiem po co te hejty na klaskanie - jest to tradycyjne zachowanie po lądowaniu - nie ważne czy lecicie Ryanem, LOTem, Aero Flotem czy nie-wiadomo-czym. Nie ma w tym nic z wiochy i jest to już tak powszechne zachowanie, że można nadać temu miano tradycji.

No ale zawsze znajdzie się parę cebulaków, dla których rozpowszechnione na całym świecie zachowania są pedalskie czy wiochmeńskie -_-

Osobiście latam 6-8 razy w ciągu roku samolotem i klaszczę dlatego, że jestem wdzięczny za lot i dlatego, że jest to swego rodzaju savoir vivre lotów samolotem.

Nie podoba się? No to nie klaszcz, ale odpierdol się od ludzi, którzy nie widzą nic złego w oddaniu szacunku pilotowi i podtrzymaniu tradycji.
Zgłoś
Avatar
albineek 2013-07-10, 2:51
angielskiego to sie chyba ktos uczyl korespondencyjnie...
Zgłoś
Avatar
xgregor 2013-07-10, 6:48
Viperek1204 napisał/a:

a czemu ma być nie na poważnie ?



Yyy, bo wystarczy że 2 miesiące w TV męczyli?
Cytat:


Nie wiem po co te hejty na klaskanie - jest to tradycyjne zachowanie po lądowaniu - nie ważne czy lecicie Ryanem, LOTem, Aero Flotem czy nie-wiadomo-czym. Nie ma w tym nic z wiochy i jest to już tak powszechne zachowanie, że można nadać temu miano tradycji.

No ale zawsze znajdzie się parę cebulaków, dla których rozpowszechnione na całym świecie zachowania są pedalskie czy wiochmeńskie -_-

Osobiście latam 6-8 razy w ciągu roku samolotem i klaszczę dlatego, że jestem wdzięczny za lot i dlatego, że jest to swego rodzaju savoir vivre lotów samolotem.

Nie podoba się? No to nie klaszcz, ale odpierdol się od ludzi, którzy nie widzą nic złego w oddaniu szacunku pilotowi i podtrzymaniu tradycji.



Masz 21 lat i już taki światowy jesteś? 6-8 razy?
Jak byś nie zauważył, jeżeli oczywiście byłeś na pokładzie kiedykolwiek, to klaszczą głównie wieśniaki, którzy pierwszy raz lecieli.

PS Tradycją to jest karp na święta, a nie klaskanie.
Któryś tam córkę chciał nazwać Tradycja
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie