18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Świeżynka z przed godziny.
Odwożę mamę do pracy. Stoimy na światłach- bardzo wredne światła, które zmieniają się tak szybko i na tak krótko, że wystarczy mrugnąć okiem w niewłaściwym momencie i można je przegapić. Właśnie tak mniej więcej zrobiłem. Było czerwone a po otwarciu oka już zielone. Ruszyłem żwawo i skomentowałem (akurat rozmawialiśmy o tym, że te światła są beznadziejne)

(ja) jak chuj nie widziałem tego żółtego
(matka) Bo się za bardzo na tym chuju koncentrujesz.

Mistrzyni.
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2013-08-31, 22:55 1
Może zdarzyć się każdemu, któremu matka opierdala gałę...
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2013-09-01, 17:50
R U Gay?

Mama wie...
Zgłoś
Avatar
kapral 2013-09-01, 17:53
nooo, Twoja mama czasem jak coś sypnie...
Zgłoś
Avatar
kam332 2013-09-01, 17:56
masz czym się chwalić, że cię matka od hujów wyzywa...
Zgłoś
Avatar
betclic123456 2013-09-01, 17:57
Naszła mnie ochota na fajną mamuchę. Polećcie coś z Krakowa.
Zgłoś
Avatar
Sowinho 2013-09-01, 18:04
"Z przed" czy sprzed?
Zgłoś
Avatar
holek86 2013-09-01, 18:05 3
Nie klnij przy matce, prostacki chamie !
Kultury odrobinę !
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2013-09-01, 18:09 2
Mnie wkurwiają takie skurwysyny/dziwki co boją się starych którzy przy mamusi są grzeczni a zaraz idzie na dwór się naćpać, najebać, bluzga jak szewc itp albo panna idzie na imprezę i robi lachę w kiblu a przy mamie to aniołek.
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-09-01, 18:14 3
Uwielbiam takie historyjki stworzone po to, aby podbić sobie piwka.
Ciekawe jak długo kierowca autobusu bił brawo.
Zgłoś
Avatar
Varyz 2013-09-01, 18:24
Nie ma piwa, nie oddam.
Zgłoś
Avatar
Pizkes 2013-09-01, 18:36 1
Ilu przedstawicieli elity intelektualnej mamy nagle na sadolu... ja pierdole...

Ja rozmawiam z moimi rodzicami w podobny sposób, zdarza się rzucić przekleństwem, czy dwoma. Czasem nawet się z Ojcem "mukujemy".

Powiem Wam teraz coś... w pewnym momencie przestaje się być dzieckiem i niepotrzebny jest już nam opiekun, przewodnik... bardziej potrzebujemy przyjaciela/kumpla, a nie wszyscy rodzice potrafią nimi być. Założę się, że u tych wszystkich w domu, którzy spinają dupę jest duży dystans pomiędzy członkami rodziny.

U mnie nawet babcia potrafi zasadzić lepszym tekstem niż młodzi... i zapewniam Was, że patologii u mnie nie ma. Nikt nie pije, nikt nikogo nie bije, nie kradniemy, wszyscy mają pracę - Matka ma własną firmę, Ojciec jest wspólnikiem w warsztacie samochodowym, a ja studiuję. Wszyscy się dobrze rozumiemy, mamy do siebie zaufanie i pomagamy sobie nawzajem w problemach.

Tak więc wypchajcie się, nadęte kutafony.
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2013-09-01, 18:57 1
@up no właśnie, nie w każdym domu w którym się bluzga jest patola. ja ze starym sobie bluzgamy bo traktujemy się w pewny sposób już jako koledzy a nie do końca jak ojciec z dzieckiem. wiadomo że jak się było mniejszym to się powstrzymywało ale teraz to nie potrzebne, i to nie ma w tej sytuacji wydźwięku patologicznego a raczej humorystyczny. starsze siostry nie bluźnią bo nie lubią natomiast nam z ojcem to sprawia przyjemność i nawet nie zwracamy na to zbytniej uwagi.
Zgłoś
Avatar
Reynox 2013-09-01, 19:29
Widać mama zna zainteresowania syna;).
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-09-01, 20:29
nie ma to jak niedzielna pogawędka z mamą o swoim kutasie
Zgłoś
Avatar
S................s 2013-09-01, 21:13 4
Widzę, że nikt nie załapał, więc rozrysowałem jak ja to widzę

Lord_Rzeźnik napisał/a:

Świeżynka z przed godziny.
Odwożę mamę do pracy. Stoimy na światłach- bardzo wredne światła, które zmieniają się tak szybko i na tak krótko, że wystarczy mrugnąć okiem w niewłaściwym momencie i można je przegapić. Właśnie tak mniej więcej zrobiłem. Było czerwone a po otwarciu oka już zielone. Ruszyłem żwawo i skomentowałem (akurat rozmawialiśmy o tym, że te światła są beznadziejne)

(ja) jak chuj nie widziałem tego żółtego
(matka) Bo się za bardzo na tym chuju koncentrujesz.

Mistrzyni.





Zgłoś