18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
KebabRemover 2020-12-10, 18:01
w sumie ma racje ta sama kurwa ze strajkow co gada przecz od mojej pizdy dajcie mi aborcje bedzie gadac kurwom ze maja byc opodatkowane, ta sama logika wypierdalac od kurewskich cip, bo wiele matek polek zazdrosci kurwom ze zarabiaja w miesiac nawet ponad 30 kola
dziwka za 300 zł niech ma 4 klientów dziennie 1200 x 30 = 36 000 zł

4 klientow 4 godziny dziennie "pracy" a i tak kazdy sie spusci w 5 minut, a jak jest nimfomanka to jeszcze bedzie narzekac ze tylko 5 minut ruchal
to skrajnie moze wyjsc 1200 dziennie i 20 minut lezenia dziennie i tak codziennie i 36 kola
Zgłoś
Avatar
chaber03 2020-12-10, 18:02 1
Jeśli chujowe to czemu nie ma cycków jak to przeszło
Zgłoś
Avatar
k................1 2020-12-10, 18:03
A ktoś widział kiedyś normalna polska dupę bez tony szpachli i wyglądająca wtedy przyzwoicie bo ja kurwa nie i chyba nie zobaczę już wolę kurwa Ukrainki większość z biedy le są chociaż normalne
Zgłoś
Avatar
KebabRemover 2020-12-10, 18:11 1
Noside napisał/a:

Gdybym odpalił papierosa przy jej kroczu to dostałbym mandat za palenie w miejscu publicznym. Pruć się "moja pizda" kiedy jest się ciśniętym za bycie prostytutką.. tego jeszcze nie grali.



jej pizda to ja sprzedaje i panstwo nie bedzie na niej kłaść pazernych łapsk i ściągać 23 % vatu od tego co ona zarobi sprzedając jej własną pizdę, czego nie rozumiesz?
prostytutka może zarobić nawet 36 000 miesięcznie to znaczy że po odliczeniu podatków państwo by jej zajebało 8 280 zł ale z jakiej racji jak to jej pizda? a durna matka polka krzyczy na protestach ze jej pizda i moze guwniaka wyciągać widelcem a będzie się przypierdalać do pizd prostytutek i nawoływać do ich podatkowania, to jest dopiero hipokryzja.
nie żebym popierał prostytucje ale trzeba zachować zawsze obiektywizm, to definiuje twoją godność jako człowieka

krisman1981 napisał/a:

A ktoś widział kiedyś normalna polska dupę bez tony szpachli i wyglądająca wtedy przyzwoicie bo ja kurwa nie i chyba nie zobaczę już wolę kurwa Ukrainki większość z biedy le są chociaż normalne



Ukrainki bardzo ładne przyznam, przynajmniej te dwie na filmiku ale jakoś dziwnie na ukrainie każdy ma takie żółte zęby xD

Zgłoś
Avatar
KoneserPiwka 2020-12-10, 18:11
Wielkość mózgu podobna do wielkości brwi hahaha wystrzelać chujem po pysku i do garów
Zgłoś
Avatar
ququa 2020-12-10, 18:23
KebabRemover napisał/a:

w sumie ma racje ta sama kurwa ze strajkow co gada przecz od mojej pizdy dajcie mi aborcje bedzie gadac kurwom ze maja byc opodatkowane, ta sama logika wypierdalac od kurewskich cip, bo wiele matek polek zazdrosci kurwom ze zarabiaja w miesiac nawet ponad 30 kola
dziwka za 300 zł niech ma 4 klientów dziennie 1200 x 30 = 36 000 zł
4 klientow 4 godziny dziennie "pracy" a i tak kazdy sie spusci w 5 minut, a jak jest nimfomanka to jeszcze bedzie narzekac ze tylko 5 minut ruchal
to skrajnie moze wyjsc 1200 dziennie i 20 minut lezenia dziennie i tak codziennie i 36 kola



5 min ??? ja miałbnym proble po godzini ...no chyba zebym zakneblował
Zgłoś
Avatar
N................y 2020-12-10, 18:24 13
Szangti napisał/a:

Pokolenie owsika "robta co chceta" to wychodzi hitlerjugend znaczy blitz madchen



Morda tam pisowski kurwa frędzlu







Na ostatnim widać błyskawicę i G, więc pewnie dla piswoskiej hołoty AGAT to jednostka specjalna gestapo
Zgłoś
Avatar
ZagrzybialySandal 2020-12-10, 18:32
Kim ona jest? Stracilem pol godziny zycia na szukaniu info o niej i ni chuja-co to za twór
Zgłoś
Avatar
ma_faja 2020-12-10, 18:47 2
wyobraźcie sobie mieć teraz taką sąsiadkę.
Wracasz kurwa z roboty, chcesz w ciszy wypić browar i obejrzeć tv a taka kurwa jebnięta drze tego ryja. ehhh szkoda szczępić ryja
Zgłoś
Avatar
35i 2020-12-10, 18:59 2

Przedmiesiączkowe przepięcie na zwojach.

Urzekła mnie nazwa klubu. Zapewne miłośnicy Amareny.

Zgłoś
Avatar
lolcat 2020-12-10, 19:07 6
Przyznac sie,ktory to?

Zgłoś
Avatar
z................e 2020-12-10, 19:09 1
taka się potem ujawni dopiero po ślubie i jesteś w dupie
Zgłoś
Avatar
Angevil 2020-12-10, 19:18 2
Szangti napisał/a:

Pokolenie owsika "robta co chceta" to wychodzi hitlerjugend znaczy blitz madchen



Ja jebe sądziłem że chociaż na sadolu nie ma pustaków, którzy porównują symbol strajku kobiet do znaków nazistowskich a jednak, kolejny debil To zrobił
Zgłoś
Avatar
sharkypl 2020-12-10, 19:23
Z tym pierdolnietym narodowcem z YT , to zrobiła by rewolucje szału macicy i rozjebanych cichych odbytów
Zgłoś
Avatar
Znawca_Cipek 2020-12-10, 19:23
Masz kurwo!



Ot, takie polaczenie dwoch tematow
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie